Борщичок• 06 августа 2023
Горло червоне, температура
Температура збивається легко, 38,6 було вночі. Збила мефенамінкою, зараз 36,7.
Трохи червоне, без нальоту , болить при ковтанні. А так загальний стан добрий.
Як не пропустити ангіну чи мононуклеоз. На що звернути увагу? Дитині майже 10
Ло Шарик• 06 августа 2023
При ангине и мононуклеозе температура в разы больше и очень плохо сбивается. Налет в горле вплоть до грибка может быть. При мононуклеозе увеличены лимфоузлы на шее заметно и селезенка. Выздоравливайте.
Борщичок
• 06 августа 2023
Ответ дляЛо Шарик
Лімфовузли внормі. Збивається легко. Дякую. Поспостерігаю ще, а там буде видно.
Наверняка• 06 августа 2023
Только дочка переболела с подобными симптомами.горло красное без налета ,но температура 4 дня была ( первые 3 - 38.5, последний - 37.4).потом кашлять стала.видимо вирус какой то
Борщичок
• 06 августа 2023
Ответ дляНаверняка
Дякую, що давали від горла?
Наверняка• 06 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Дякую, що давали від горла?
Стрепсилс помогает и Амиксин ic противовирусное