Оскорбляю всячески• 06 августа 2023
Ціни на житло в Ужгороді
Зараз ціна на житло в Ужгороді однакова з ціною на житло в Києві. Зрозуміло, що Ужгород - то відносна безпека, але Київ все рівно столиця. Як на вашу думку, після війни ціни на житло в Ужгороді припадать чи залишаться на рівні з Києвом? Можливо хтось купував житло в Ужгороді?
Результат:
вже голосів:
29 (74.36%)
Ціна знизиться
10 (25.64%)
Залишися на тому ж рівні
СирОжино пирОжино• 06 августа 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
А чому тоді не Франківськ? Теж ЗУ, але дешевше. У Франику була, мені подобається, в Ужгороді ніколи не була.
Саме для мене причиною придбання в Ужгороді була близкість кордону. Бо житло в обласному центрі не може коштувати копійки, коли через 5 км в Словачинні інший рівень цін. А ви в курсі, що до війни в Ужгороді іноземні інвестори викупали в нерухомість? А в Яремче теж є будинок, де євреї викупали поверхами... Ось так
Оскорбляю всячески
• 06 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Так, перед війною і в Києві іноземці купували житло.
СирОжино пирОжино• 06 августа 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
В Києві іноземці купували для оренди. Бо вартість оренди була такою що максимум 10 років првертаються кошти, що по світовим параметрам інвестицій в нерухомість є мегаінвестицією. В Яремче купувпли для відпочинку, а в Ужгороді для перепродажу
СирОжино пирОжино• 07 августа 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Да, Вы правы, так и есть.
Да, есть жилье в Киеве. Думала еще покупать, но если будет замороженный конфликт, то даже и не знаю. И съем надоел, за 1,5 года столько денег ушло просто вникуда. Муж такой чтоб не тянуть и покупать в Ужгороде, а я не спешу так как купить легко, а продать если что быстро, то не факт. Но он предлагал еще в марте 22 года на ЗУ сразу квартиру купить и с тем, сколько уже денег ушло на аренду, то он оказался прав )))
Мне говорили риелтори Ужгорода, что до войні били вікуплені все дешевіе варианті, перед НГ арендовані квартирі. Они сами не могли понять, что происходит. Что за спрос. При єто договора подписівали до лета 2022. Мне мой муж говорит, что дешевле не будет, что цена сфоримировалась на том уровни, на котором она должна біть. Что цена строек новіх невісокая, т к. недвижимость віросла в несколько раз в Европе. Наша недвига копеечная на их фоне. Но єто мое мнение, на истину не претендую
СирОжино пирОжино• 07 августа 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Франик не всем заходит. Лично мне нравится Ужгород, т.к. близко граница и часть населения русскоговорящие, а Франик и Львов для меня ни за что.
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Да, Вы правы, так и есть.
А мені навпаки повезло,недавно продали квартиру у Києві та залишилися в плюсі,зараз подумуємо про покупку в Ужгороді бо на даний час проживаємо тут і справді надоїло скитатися по орендованих квартирах,але до чого я веду,нам у продажі дуже допомогла компанія і від нас лише потрібно було оголосити вартість,а вони взяли весь клопіт на себе. Ми були дуже задоволені і тепер покладаємося на них при виборі нової домівки.
Латексне альтер ЕГО• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Да. Выходит многие знали о начале войны.
Оскорбляю всячески
• 07 августа 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я думаю більшість розуміла, що буде війна. Просто не думали, що аж така велика
Латексне альтер ЕГО• 07 августа 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
В ИФ мне не так спокойно было бы как в Ужгороде (
Латексне альтер ЕГО• 07 августа 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Думаю да, кто внимательно следил за всем, что происходит. Но еще и многие выходит так, что знали через близость к официальным источникам