мистерЛяпсус• 06 августа 2023

Не выходите за мужей старше… не повторяйте мои ошибки. Это просто ад.

Мужу стукнуло 57. Это просто невыносимо.
Идеальная оптимистка• 06 августа 2023
Ой, да ладно. У меня муж на 5 лет младше, мне 45. И шо. Говорю ему, что ты как старичок, спасает только стоячёк😂 А я живчик, да ;)

Чесно брешу• 06 августа 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Блііін, прям мою знайому описали). Ще в добавок вона мастилась дешевими кремами і вважала, що таким уходом забезпечила собі молодість, по факту своїм рухами, втираючими крем щосили, тільки ще більше розтягувала шкіру
Я думаю , майже у всих є така знайома. але добре одне, що у них з самооцінкою все супер!
Мир Мир Мир!• 06 августа 2023
Мне 36. Мужу 62)) люблю
Закуйовджена життям• 07 августа 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Всем на зло.
Троляка ,это фото женщины лет 68 70 минимум,вы вообще понимаете как выглядят в 40?
Пушкининиана• 07 августа 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну, рассказывайте уже, чем пенсионеры на досуге занимаются!
Мы много путешествовали, он заботился обо мне и моем ребенке. Нам было хорошо вместе
Примарочка• 07 августа 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Всем на зло.
Алла Пугачова в молодості)
Сирожено_пирожено• 07 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Так чудеса в постели, это про заботу о вас и ребенке?))
Пушкининиана• 07 августа 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
В постели все было отлично. Лучшего любовника у меня не было
Сирожено_пирожено• 07 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Так напишите, что такого делал, что вам понравилось?

Пушкининиана• 07 августа 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
У нас была любовь и страсть. Со всеми вытекающими... Так сказать
Бензопирен• 07 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
А почему закончилось?
Он нашел моложе?
Пушкининиана• 07 августа 2023
Ответ дляБензопирен
А почему закончилось?
Он нашел моложе?
Нет. Мне пришлось уйти.
Сирожено_пирожено• 07 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Блин, скукота. Что там куда вытекало? Вам сколько лет?
Сирожено_пирожено• 07 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Нет. Мне пришлось уйти.
Не готовы снова памперсы менять?
Пушкининиана• 07 августа 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Читайте выше. Я написала
Пушкининиана• 07 августа 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Не готовы снова памперсы менять?
Мы по 3-4 часа из постели не вылазили. Какие памперсы?
Сирожено_пирожено• 07 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Ну, а чего ушли, если любовь и страсть?
Пушкининиана• 07 августа 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну, а чего ушли, если любовь и страсть?
Я уехала
Марафетчица• 07 августа 2023
Читаю подібні теми не вперше
Але посто було в облом відповідати . Зараз щось пробило .
В мене з чоловіком різниця 18 років (він старший) .
Я реально розумію що стосовно інтиму це більше питання генетики аніж віку . В мене був неабиякий досвід до нього , повірте )
А от З ним до сих пір все супермега. Йому 61 , мені 42.
Звичайно всі подумають що забрала з сім’ї - ніт .
По вам всі подумають що повелась на гроші - теж абсолютно мимо .
Це він мене відбивав від мого тодішнього , але ше не офіційного чоловіка .
Доречі , мій бувший був куди молодший . І в рази заможніший , в разіщі. Передуючи ваші здогадки мій бувший був статний, симпатичний , ніяких вад , успішний бізнесмен .
От просто хімія якась сталася коли я познайомилась зі своїм сьогоднішнім як ви всі подумаєте старпьором .
Я вперше задумалась коли він пропустив фразу типу «Да, я розумію що я піду раніш ніж ти» . Тоді в мене сталась істерика . Я це реально зрозуміла .
Але , заспокоївшись , я розсудила так : неважливо скільки років але я буду щаслива . І пірнула в ці відносини , перекресливши моє абсолютно сите, заможне, стабільне життя.
Це не рожево-соплива історія , у нас баталії бувають такі що треш . У нього дуже складний характер , егоїст , егоцентричний . Але як я розумію тут усіх цікавить саме інтимне питання.
З цим все мега )
Чоловіків в мене більш ніж достатньо було до цього щоб судити . Просто повірте на слово без цифр щоб нікого не лякати.
Він спортсмен , в минулому чемпіон . Але я не думаю що це впливає на інтимну сферу . На тіло так , впливає , він весь час не покидає заняття спортом. Але : і палить , і вживає алкоголь, часто .
Ну от якось так . Запитуйте , відповім .
Ага, ще одне .
Тут дівчата писали про батьків , їх спроможність в поважному віці .
Я також була вражена коли випадково дізналась що мої батьки (трохи за 70) живуть активним інтимним життям . От таке .
Передуючи якісь кривотолки : мій тато абсолютний антипод мого чоловіка , вони не схожі ні зовні, ні внутрішньо

Коник-стрибунець• 07 августа 2023
А мой на 5 лет старше. 51 год в субботу стукнул)
С годами стал ворчливый до ужаса ((( Задолбал
Alex-f3d2• 07 августа 2023
Ой, девченки, все мы в душе молодые) мне 44, и выгляжу также, самое главное, чтоб все было у каждой хорошо!Желаю всем этого! А на гнусные инсинуации не ведитесь!)
Гостра на язик• 08 августа 2023
Ответ дляАсобеннАя
Папиной молодой жене 43 скоро будет
Ему 60
Очень надеюсь что ее жизнь тоже сплошной ад!!!
Сколько же боли они нам с мамой причинили
Он долго жил на две семьи,постоянно врал
Ну это долгая история
Расскажите свою
Почему вам плохо?
Просто интересно
Я вам плохого не желаю
Только ей
О як мій ’благовірний’ колишній..відправила до неї- хай тішаться без мене і моєї працелюбності, багато болю мені і дітям принесли.на рік старший за мене.. теперішній чоловік на 8років..живчик куди більший за попереднього.