Точніше реакція віруючих на росіян.
У 2022 всі, навіть ті, хто міцно спав, проснулися, що у нас, виявляється, війна. Вже результат...
І от з точки зору християнства треба за ворогів молитися.
Щоб Бог їм простив, бо не розуміють, що роблять.
За прикладом Ісуса.
Прям любити ворогів своїх то, певно, мало хто може, хіба коли на показ.
А от просто молитися, щоб Бог їм простив
Ви так робите?
За прикладом Ісуса.
Ви так робите?
Результат:
вже голосів:
199 (44.62%)
Ні
160 (35.87%)
Я не віруюча
54 (12.11%)
Свій варіант
18 (4.04%)
Іноді
15 (3.36%)
Так
Ответ дляАнжелика1
Народом управляют, и в своем большинстве народ будет хотеть того, что нужно власти. Ну, или тем, кто управляет властью. Сам по себе народ уже давно ничего не решает
В росії так і кажуть , в них повна окупація всіх гілок влади. Не повторюйте за ними. Ми дійсно багато на що впливаєм.
Ответ дляpenuel7
Я вижу совсем другую картину, к сожалению. И Конституция часто не работает тоже. Если бы все было строго по Конституции, мы бы сейчас жили совсем по-другому
Ответ дляSvitlo_
Він наглядно показав, як діє Бог з беззаконниками.
І Біблія говорить - суд Божий - почнеться з Дому Божого. Щоб ті хто ходить в церкву, а особливо служитель - перші отримають бичом. Раб який знав і не виконував буде битий більше.
Тобто, ви винесли вирок, що християни та служителі, які зараз стоять на захисті, беззаконними та будуть битими?
А з фарисеями, для яких закон понад усе, знаєте що буде?
Ответ дляSvitlo_
Осуд - це винесення вироку. Я не виношу йому вирок, що його жде пекло.
Але Біблія говорить, що ми повинні говорити людям про гріхи їхні, щоб потім самим не відповідати за ці гріхи;
’Когда Я скажу беззаконнику: ’смертью умрешь!’, а ты не будешь вразумлять его и говорить, чтобы остеречь беззаконника от беззаконного пути его, чтобы он жив был, то беззаконник тот умрет в беззаконии своем, и Я взыщу кровь его от рук твоих.’ Иезекииль 3:18
Це не одне місце в Біблії.
Вище ви пручались, викручувались, що не вважаєте військових та поліцію грішниками.
А тут вже відкрито беззконниками, які заслуговують покарання і смерті називаєте.
Ответ для vihola
Скрін киньте, де я відкрито називаю їх беззаконниками, що заслуговують покарання і смерть.
Ответ дляSvitlo_
Це не одне місце в Біблії.
А ви підходили вже до поліцейських та військових, говорили їм що зброю до рук брати не можна? Що це табу?
Бо виходить, що говорите не людям, а поза очі судите їх.
Пишете, що не розумієте таких вчинків і якщо взяв до рук зброю то вже не служитель, не християнин, а беззаконник.
Ответ для vihola
Звісно.
Які християни та служителі будуть битими?
Хто в цій темі беззаконники?
Коли мова про військових, християн військових, які взяли зброю до рук.
Хто в цій темі беззаконники?
А де тут про військових? Так Христос показав сам, що буде зі служителями які неправду і беззаконя творять в храмах Божих.
Ответ для vihola
Якщо хтось з моєї церкви піде служити в поліцію - я йому скажу, що він робить неправильно.
А так кожен робить свій вибір вам.
Ответ дляSvitlo_
А так кожен робить свій вибір вам.
Неправильно це як? Порушує закон, стає беззаконником і що з ним буде за це?
Написано в Біблії? процитуйте, будь ласка.
А на цьому форумі хіба хтось є з вашої церкви, що ви вічно тут проповідуєте про підставити другу щоку, а якщо ні, то такого не розумієте і це вже не християни.
Ответ для vihola
Процитуйте, де я хоч слово написала, про другу щоку.
Перше порушення поліцейського - присяга.
Ответ для vihola
Тобто, ті хто взяли до рук зброю порушили закон, значить беззаконники.
А навіщо ви до останнього викручувались, скринів вимагали?
Коли говорите і відразу сама собі заперечуєте.
Якщо людина дала обіцянку служити Богу в чистій совісті - то так, порушила свою обіцянку.
Ответ дляSvitlo_
Тобто, ви незгодні з тим що написано в Біблії про другу щоку?
А якщо зброю не візьмете і не дасьте відсіч, то що вами буде?
писали що готові навіть померти, хіба це не підставити другу щоку?
Ответ для vihola
Я ще незадумувалась про це. Тому ніде ніколи не писала цього.
Померти можна один раз, де тут підставляння другої щоки?