40ка• 06 августа 2023

Реакція віруючих на війну

Точніше реакція віруючих на росіян.
У 2022 всі, навіть ті, хто міцно спав, проснулися, що у нас, виявляється, війна. Вже результат...
І от з точки зору християнства треба за ворогів молитися.
Щоб Бог їм простив, бо не розуміють, що роблять.
За прикладом Ісуса.
Прям любити ворогів своїх то, певно, мало хто може, хіба коли на показ.
А от просто молитися, щоб Бог їм простив
Ви так робите?
Результат:
вже голосів: 446
199 (44.62%) Ні
160 (35.87%) Я не віруюча
54 (12.11%) Свій варіант
18 (4.04%) Іноді
15 (3.36%) Так
vihola• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
це міф.
Svitlo_• 07 августа 2023
Ответ для vihola
Присяга Гіппокра́та — присяга, авторство якої приписують «батькові медицини» Гіппократу.

Побутує думка, що всі лікарі складають присягу Гіппократа й зобов´язані її дотримуватись. Насправді це не відповідає дійсності. Із вікіпедії
vihola• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_

А чому ви лукавите і не цитуєте далі?

«Вітчизняні лікарі складають Клятву лікаря України, а до 1992 року складали Присягу лікаря Радянського Союзу.»
Svitlo_• 07 августа 2023
Ответ для vihola
А чому ви лукавите і не цитуєте далі?

Клятва - не присяга, це два різних поняття, мова була про клятву Гіпократа , а це міф, що її складають всі лікарі.
vihola• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Зброю щоб піти на війну осознано? Ні, не візьму.
А так в стані афекта, звісно не зарікаюсь.
В стані афекту можете вбити і не успадкуєте тоді царства Божого?
Чи можна покаятись потім?

А наші військові хіба не в стані афекту стоять зараз на захисті?
Вони що планували війну з метою напасти на когось і вбити?
vihola• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
А в Біблії як написано не клянись, чи не присягай?
https://slovotvir.org.ua/words/kliatva-prysiaha
Svitlo_• 07 августа 2023
Ответ для vihola
Чи можна покаятись потім?

Да. Можу вбити і не успадкувати. ’Се, гряду скоро; держи, что имеешь, дабы кто не восхитил венца твоего. ’ Откровение 3:11
vihola• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
А покаятись можна потім?
Svitlo_• 07 августа 2023
Ответ для vihola
Почитайте тексти клятви лікаря і присяги військового чи поліцейського. Тоді зрозумієте, в чому різниця.
Svitlo_• 07 августа 2023
Ответ для vihola
А покаятись можна потім?
Можна не встигнути.
vihola• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Клятва є клятва.
Ви мені вже пропонували клятву військового читати, наче там написано що він вас не захищає і договорились до того, що ви не громадянин України, маючи паспорт України.
Svitlo_• 07 августа 2023
Ответ для vihola
Клятва є клятва.
Лікар клянеться виконувати свої обов´язки, а військовий і поліцейський - виконувати чужі накази. А накази можуть бути антихристиянськими.
vihola• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Дайте, будь ласка, цитату з Біблії, що клятва лікаря не рахується, бо вона якась трохи не така.
vihola• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Це написано в Біблії? Є така поправка? чи написано не клянись і крапка.
СИРЕЛИ• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Майже те саме.
тоесть, самим проклинать, ненавидеть и убивать нельзя, но просить, чтобы это сделал бог можно ?
Svitlo_• 07 августа 2023
Ответ для vihola
В Біблії немає такого - не клянись і крапка. Є не клянись Іменем Бога, не клянись своєю головою.
А так, якщо поклявся - маєш виконати.
vihola• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
А так, якщо поклявся - маєш виконати.
Написано не клянись зовсім.
Чому ви постійно перекручуєте та вибріхуєтьсь?
Хіба це не гріх?
vihola• 07 августа 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Можна попросити Бога, а він використає військових, поліцейських, лікарів беззаконників аби врятувати святих.
Згідно логіки цієї пані.
Хто ким народився, як вище було написано.
Svitlo_• 07 августа 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Давид не був християнином.
Він і просив, і вбивав сам особисто.
І хоч Давид був муж, який був по серцю Богу, Бог його теж карав. За смерть Урії - Давид заплатив смертю 4 дітей своїх. І коли Давид хотів побудувати Храм Господній - то Бог сказав не побудуєш, бо ти пролив багато крові.
Ми не можемо знати всього, але воюючи - людина теж потім може почути цей вирок за життя, ти не побудуєш Храму Господнього.
СИРЕЛИ• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
А так, якщо поклявся - маєш виконати.
А Я говорю вам: не клянись вовсе:
Svitlo_• 07 августа 2023
Ответ для vihola
Написано не клянись зовсім.
Хіба це не гріх?
Вкажіть місце де написано в Біблії не клянись зовсім і крапка, без умови.
СИРЕЛИ• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Давид не був християнином.
Він і просив, і вбивав сам особисто.
значит, можно убивать и при этом быть по сердцу богу ?
и можно ли все-таки молиться, читая 108 псалом ?
vihola• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Написано не клянись зовсім.
Є таке місце?
СИРЕЛИ• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
написано не клянись вовсе и как пример, почему нельзя клясться чем-нибудь или кем-нибудь.что ни над чем мы не властны.
Svitlo_• 07 августа 2023
Ответ для vihola
Згідно логіки цієї пані.
’а грешнику дает заботу собирать и копить, чтобы после отдать доброму пред лицем Божиим. ’ Екклесиаст 2:26
СИРЕЛИ• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Хтось народився військовим, а хтось балериною, а хтось християнином. Звідки я знаю чому так.
неужели военный или балерина не могут быть христианами ?
vihola• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
А як в вашій церкві, якщо вигідно то цитуємо старий заповіт. А якщо невигідно, то кажемо та то старий заповіт. Вже новий є, там так не написано.

Або треба читати старий заповіт і розуміти духовно, а не буквально.

Чи ще якось по іншому?
vihola• 07 августа 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
І найцікавіше що народився, значить приречений від народження, а не став, бо мав вибір.
Тоді, на якій підставі буде суд?
Svitlo_• 07 августа 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
А Я говорю вам: не клянись вовсе:
Вкажіть точне місце де це написано, почитаємо в контексті.
СИРЕЛИ• 07 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
От Матфея святое благовествование 5:33-37 SYNO
Еще слышали вы, что сказано древним: не преступай клятвы, но исполняй пред Господом клятвы твои. А Я говорю вам: не клянись вовсе: ни небом, потому что оно престол Божий; ни землею, потому что она подножие ног Его; ни Иерусалимом, потому что он город великого Царя; ни головою твоею не клянись, потому что не можешь ни одного волоса сделать белым или черным. Но да будет слово ваше: да, да; нет, нет; а что сверх этого, то от лукавого.