Муууумие• 07 августа 2023

З якого віку дитини ви перестали наглядати за нею при купанні у річці?

Сьогодні з пляжу я прийшла просто хвора бо була в постійній напрузі. Сину 8 років, я з нього глаз не зводила, він плаває але не дуже гарно, постійно пірнає, плаває під водою, якщо я на якісь секунди втрачаю його з виду в мене просто серце заходиться. Сьогодні було дуже багато людей, що ще більше викликало напруження.
Але якось зустріла одну маму, наші сини однакового віку і вона була абсолютно спокійна, розмовляла з іншою жінкою і тільки іноді поглядала на воду, де купався її син.
Я вже не розумію чи це норм, чи це я надто тривожна.
А як у вас з цим?
Баба на горошині• 07 августа 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я вчера тоже вернулась выжатый лимон. У меня таких двое в воде, 8 и 11 лет. Оба ныряльщика с масками, стою рядом, собираю в кучу,что бы не расплывались в разные стороны и на глубину не уплыли. И да, таких было всего пару мам, остальные лежали на пляже -дети сами купались. Я так не могу, наверное я самая мнительная из всех, может я не права,что так переживаю.
Вы здравомыслящая

Ромашкинная• 07 августа 2023
Лет с 10. Но мы ездили на семейную базу детскую с массовым заездом. Оборудованный пляж, детям по грудь. После 10 лет одна из мам или две дежурили в воде и наблюдала за 5-8 подростками. Подростки вылазили только поесть и поспать. Тусили компашкой. Дурачились на матрасах, играли в водное поло. Остальные мамы либо на шезлонгах, либо в пляжном баре кофе пили пока не насупала очередь идти в воду.
КаРаКаТиЦа• 07 августа 2023
10 років. В цьому році ще не залишала, ні в річці, ні в басейні. Плаває не дуже впевнено. Мене бітьки відпускали саму на річку років з 14.
Сумка з негодою• 07 августа 2023
Ответ дляLizavel
Жаль вас....
Не жалейте
Я все лето в Крыму была, ну ладно не все, но 2 месяца стабильно. Потом универ, поездки с друзьями в Турцию, Египет и тд. Потом работа и уже отпуск так что на речку как-то не хотелось идти при других возможностях :)
БоХатая• 07 августа 2023
Завжди дивлюсь і знаходжусь біля води. Старший в 11 в басейні по пояс мало не захлинувся, а в 8 так просився в море в невеличкий шторм (аж плакав), то пішла з ним і руку не відпускала від нього. А оскільки я сама дрищ в 43 кг, то чітко бачила як з нашим заходом напряглись всі рятівники(людей було небагато), нас з малим 4 хлопця вели і лчей не зводили хвилин 20. Мені здається, що вони аж видохнули, коли ми нарешті вирулили з води. Ще й на березі сидів менший 4 роки, і я з нього очей теж не зводила, а тому постійно стояла до хвилі спиною. Короче, для мене то теж був більше травматичний досвід
Lizavel• 07 августа 2023
Ответ дляСумка з негодою
Не жалейте
Та когда был тот Крым ((((( я тоже везде езжу, но все выходные на пляже с подругами и детьми всеми, сапы,лодки,так купаемся с надувными штуками всякими. Дома уныло вообще без пляжа...
волосатое стекло• 07 августа 2023
Вспоминаю момент как наблюдала и любовалась плывущим взрослым сыном
а он практически тонул
в 10 метрах от берега
На Азове

Кіма кепка• 07 августа 2023
відпочивали у друзів за містом, у них бассейн біля 2-х метрів у глибину, сину 10 років і я постійно його контролювала поглядом
В морі б плавала поруч.
Бодіпозітівна• 07 августа 2023
А чому поруч з дитиною не плавали?
У мене подруга є, у неї діти 6 і 4 роки, і моїй дитині 4 роки. Поїхали разом відпочивати до басейну, так от вона за своїми дітьми практично не дивиться, хоча плавати вони не вміють
Як можна так легковажно відноситися, я не знаю. Бо вода - то секунда діла, і можна назавжди втратити дитину
Кіма кепка• 07 августа 2023
Ответ дляБодіпозітівна
А чому поруч з дитиною не плавали?
ну не секунда, а хвилини 3)
Сумка з негодою• 07 августа 2023
Ответ дляLizavel
Ну я не могу купаться в речках, мне неприятно. Крым был в детстве.
Неместная Я• 07 августа 2023
Ответ дляLizavel
В чем унылость? Улавливаете разницу кататься в реке на скутере, на яхте, на лодке или просто плавать в том болоте? У меня, например, бассейн во дворе дома, зимой - чан. Ребенок с воды не вылазит круглый год дома, помимо того, что в Египет зимой как Отче наш, в Турцию или Грецию/Черногорию - летом. При этом в реке он ни разу не купался. А река в 100 метрах от нашего дома. Туда мы ходим просто посидеть на берегу и подышать, иногда катаемся на лодке или яхте. Рыбачим. Но никогда не плаваем.
Сумка з негодою• 07 августа 2023
Кстати вспомнила выпуск супермамы где девушка была очень обеспеченная трое детей, шикарный дом, ну видно что богатые люди. И один ребенок инвалидных прям серьезный на всю жизнь. Оказалось что отдыхали в маями у друзей и не уследила она за девочкой, она утопилась в бассейне. Её откачали, но там что-то с мозгом случилось и с нервной системой, она как бы умерла, но спасли и стала инвалидом на всю жизнь…
Сумка з негодою• 07 августа 2023
Ответ дляНеместная Я
Вот вы правильно написали, наши речки это болота. Это же не озеро Лугано и горные реки. И то там холодно
миссДавеча• 07 августа 2023
Ответ дляРоза в вазі
Глаз не зводила - це неправильно. Ви повинні бути поруч
или сидеть возле воды, а он в двух шагах,а то глаза отведешь,эти дети там все одинаковые в трусах,пока найдешь сердце стало уже
Повелитель бітка• 07 августа 2023
Ответ дляСережкинаЯ
18 років та 15 років приглядаю за ними. Для мене не може бути інакше
Читаю и думаю или это в моё время было так или не знаю, но я в 16-17 уже с подружками и с парнем ходила на речку, плавать научилась в 8 лет, мама уже не водила и не смотрела.
Lizavel• 07 августа 2023
Ответ дляНеместная Я
Детство это речка или озеро,тарзанка, купание со сверстниками. Реки есть разные, есть чистые.
Неместная Я• 07 августа 2023
Ответ дляLizavel
А чем плохое детство, если купание происходит со сверстниками в бассейне, в котором есть собственная водная горка, прыгают без тарзанки, но с разгона в воду? А тарзанка у них с одного огромного ореха до другого через всю улицу. Или только ваше детство - это правильное детство? А что делать людям, у которых нет речки в городе? Вообще дети без детства остаются?
Missdior_22• 07 августа 2023
Мені 23, а мама все одно завжди кричить не запливай далеко, пливи до берега

Ну що ви, мамо!• 07 августа 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Вот и я думаю, мы тоже компашкой лет с 10 на озеро сами ходили. Телефонов тогда не было, утонешь-родители только вечером после работы узнают. Да родители и не знали,чем мы целыми днями занимались. Но я не могу своих так растить,честно. Может и не права, но в воде я всегда рядом.
Сижуревувшоке• 07 августа 2023
Моїй 18, наглядаю до сих пір. Але на річку сама з друзями ходила донька років з 12. Так, було страшно, але пів компанії ходили не кажучі батькам, бо ті не відпускали, казали батькам, що просто гуляти. Для себе вирішила, що краще я буду знати, що моя дитина пішла на річку.
Люблю пиво• 07 августа 2023
14 лет, слежу. И за мужем слежу. Судорога, волна, подводное течение - все может быть. На Арабатке помню в легкий шторм в одном месте постоянно люди тонули. Там подводная яма и узнаешь об этом обычно лишь раз в жизни.
Tanya_Krivets• 07 августа 2023
Звісно ви наглядаєте. не треба прям напружуватись, але так - бути поруч і наглядати. НАрукавники - не треба, бо вам же треба щоб навчився плавати. Ну, і басейн, якщо є змога. Як побачите що він пловець, то і вас попустить.
(п.с. мене саму відпускили плавати з подружками в 16, якщо що. - ось вас і вік, коли не наглядати. І то - ще питання)
Бараболька• 07 августа 2023
Ответ дляПовелитель бітка
доньці 16р й досі наглядаємо, річки поряд немає, тому сама точно не ходить)

Я в дитинстві (років 12 було) ледве не втопилась, сестра менша в мене ще на шиї сиділа, і ми якось зайшли-запливли, я заморилась, хотіла стати, а дно ледве відчула, рідкий мул, в мене паніка, і я на пальцях міліметровими шагами йшла, допоки не відчула впевнено дно (а батьки відпливли!). Злякалась тоді дуже, в мене травма на все життя, на річку дуже рідко їздила, а коли і їздили, то просто не купалась((

Море в дорослому віці трішки дало мені впевненості, але й досі я 40-річна тітка плаваю біля берегу, разом з дітьми))

Тому тут гратись не можна, це долі секунд((
Lizavel• 07 августа 2023
Ответ дляНеместная Я
А что делать детям, у которых нет горки в бассейне или бассейна. Мы все ходили купаться, в бассейн ездили к друзьям, скучно,ну час поплавали и все, все просились на озеро,там веселее)
автор Муууумие • 07 августа 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Я тоже ходила сама наверное с лет 12 в селе, но я была очень спокойным и послушным ребёнком. А вот мой брат помню отпросился у мамы скупнуться, а они тогда клеили обои, мама отпустила, ему было лет 13, прошёл час-два, темнеть начало, а его нет. Родители покидали эти обои, папа пошёл искать, мама рыдает на кухне, а он просто после купания решил ещё погулять с друзьями. Влетело ему, но представляю, что пережила мама тогда.
Salsa-24da• 07 августа 2023
Залежить від того як дитина вміє плавати, якщо погано плаває, то очень не зводила би
Моя в 3 роки плавала зі мною до буйків і назад в морі.

З 7 років сама ходить до басейну в будинковому комплексі, поки я працюю на балконі. Так було з минулого літа
Salsa-24da• 07 августа 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Вони тільки у вашій компанії можуть піти на водойму?
без вас гуляють з однолітками?
Salsa-24da• 07 августа 2023
Ответ дляМуууумие
Коли з ним поруч мені спокійніше. Але він 5 хвилин на суші і знову у воду проситься, а для мене це за надто
З берега пильнуйте.
Шукайте пляжі де мілко
Salsa-24da• 07 августа 2023
Ответ дляШопингмонстр
Моїй дочці 7 років, вона непогано плаває, але я дивлюся за нею постійно. Це вода, все відбувається раптово.
Згаю одного татуся, прийшов з дитиною 5 років, покинув коло нас і поплив дуже далеко. На питання, сьому він лишає сина одного, він сказав, що я йому сказав не заходити глибше ніж по груди, то нехай слухається. Різні люди бувають.
Бувають такі діти, що слухаються.