Чумацький Шлях• 07 августа 2023

Військовий перекладач

Чи є в когось знайомі військові перекладачі? Цікавлять реальні умови роботи, бо в військоматі або не знають відповідей, або малюють ну якісь дуже райдужні перспективи.
Бавовна• 07 августа 2023
А є райдужні перспективи військовому сантехніку та військовому продавцю? Це мені з чоловіком.
GaleTTa• 07 августа 2023
Даже не знаю что сказать. Недавно медика военного читала в инсте, так жаловался что его тоже стали посылать на позиции на задания, не обращая внимания что он медик🥴
Ждушечка• 07 августа 2023
Был такой знакомый, служил, ездил по горячим точкам на Ближнем Востоке. Как у нас запахло войной, демобилизовался и уехал из страны.
Перекус беру завжди• 07 августа 2023
Родич закінчував КІМО, міжнародну інформацію. У нього військова спеціалізація - військовий перекладач (після військової кафедру КНУ). Працює на одному підприємстві УкрОборонПрому, по роботі перекладає контракти, возив артилеристів на навчання за кордон.
автор Чумацький Шлях • 07 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Обіцяють на передову не відправляти.
Ля-ля-ля• 07 августа 2023
Загугліть ’Римма Зюбина: Сын попросил не писать ему…’ Там актриса розповідає про сина - військового перекладача.
Ля-ля-ля• 07 августа 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Обіцяють на передову не відправляти.
Такого жоден військомат обіцяти не може. Зміниться воєнком - всі обіцянки анулюються. Або наказ зверху.
Загалом, кому як пощастить.
Ля-ля-ля• 07 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Але ж його не військомат туди направив. На таких підприємствах завжди були перекладачі.
Кому там слова не давали• 07 августа 2023
Ответ дляБавовна
Вы сантехника не ровняйте с переводчиком ещё и в военное время
Тундиринда• 07 августа 2023
Мій чоловік - військовий перекладач. По факту вже дві компанії по 4 місяці на нулі пройшов. Попереду третя(((
Ответ дляGaleTTa
У меня бывший в Бахмуте на нуле , а платят 40000 гр, 100000 не дают, они с парнями вообще пали духом, с одной стороны..... с другой стороны наши надувают
автор Чумацький Шлях • 07 августа 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Дякую. Не дуже інформативно, але прочитала.
Ответ дляЖдушечка
У нас знакомый 24 числа военный свалил с семьей
автор Чумацький Шлях • 07 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Можна якось з вами поспілкуватися предметно, приватно? Буду дуже вдячна.
Перекус беру завжди• 07 августа 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Так, не військкомат. Там його ще й забронювали, тому що перекладачі там на на вагу золота
Перекус беру завжди• 07 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Дякую вам і вашому чоловікові. Хай Бог оберігає
Я вся ваша• 07 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
А какие языки у него?
Тундиринда• 07 августа 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Я навряд чи зможу бути корисною Вам. Спеціальність отримав після ВНЗ та був частково придатний. 24.02 сам пішов підписав контракт і на спеціальності не наполягав, робив те, що вимагали. За півтора року спеціальність змінювалась за наказом рази три-чотири. Був і водієм, і танкістом, і стрілком. Зараз - наводчик.
Я вся ваша• 07 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Какие у него языки? Его мобилизовали? Я думала, что такая специальность больше нужна для перевода документов, для поездок с ребятами на обучение. Перевод инструкций по технике
автор Чумацький Шлях • 07 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Дякую, зрозуміла. Низький уклін вашому чоловікові. Хай повертається живим і здоровим!
Тундиринда• 07 августа 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Дякую Вам!
Тундиринда• 07 августа 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Я вище написала за яких умов потрапив. Мова - англійська та російська))) Якщо б мобілізували, можливо служив би за спеціальністю. Зараз, напевно, можливий перевод, але своїх хлопців він не залишить.
Глубоководная селедка• 07 августа 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Обіцяють на передову не відправляти.
Обіцянки-цяцянки )))))
Я вся ваша• 07 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Поняла. Спасибо. Мне казалось, что такие ребята полезнее были бы в другом. Недавно только проблема встала, что пилотов учить готовы, а английский только 8 человек понимают. И вот тут было бы полезно как раз с ними кого-то из своих отправлять
Перекус беру завжди• 07 августа 2023
Ответ дляЯ вся ваша
А какие языки у него?
Англійська (перекладач), німецька (не знаю на якому рівні)
Глубоководная селедка• 07 августа 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Военкоматам пох, где и кто будет более эффективен, у них план стоит закрыть вакансии, иначе будут их самих на эти должности ставить, а они хотят в теплых местах сидеть и домой после работы ходить
Сонечко• 07 августа 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Не скажите, автоматом владеют индивидуально. Сегодня переводчик, а завтра с сантехником поеч о плеч в окопе
автор Чумацький Шлях • 07 августа 2023
Ответ дляЯ вся ваша
У військоматі так і кажуть - для супроводу наших військових у навчанні за кордоном.
ПодругаМужа• 07 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Очень странно. Моя мама военный медик. За них держатся руками и ногами, потому что вообще не хватает специалистов(
Я вся ваша• 07 августа 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Вот это и беда. Каждый должен быть там, где более эффективен. Не зря раньше воины вынесены были отдельным сословием