Царевна в уггах• 07 августа 2023

Хто знає цього товстолоба?

Місто Буча або Ірпінь
Санька-4b93• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
А потім?
Тобто я маю передбачувати поведінку наперед?
Ага, договір підписувати , де обумовлювати істотні умови і порядок розрахунків. А по завершенню - акт наданих послуг і касовий чек, звісно

автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляГореотума
Такая рожа знакомая, фамилия петровский мне не знакома, но определённо где-то его видела, может даже здесь показывали ранее. Кто-то его уже узнал?)
Сказав,що працює в оборотній сфері на лукянівці,а живе в Ірпені ,машина ауді старий
ПуГоФФка• 07 августа 2023
Ответ дляпані Солоха
Нет нет, та певунья онли блэк вроде так её звали. Давно её нет но она звезда была одно время тут)
А Таня это миллиард проблем на ровном месте, с Борщаговки и в гостинке 20 кВ их четверо живет
Редко я сюда захожу)))Сколько тут еще звезд было. Все пропустила))
Щас ухожу• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Яким чином?
Ну все будут пальцем показывать-« он та сосалка, знаешь какая история с ней приключилась? Мужик приехал с шахматами, а она..» еще внукам рассказывать будут.
А лет через 100 скажут, что сказка народная
Бубль Гум)• 07 августа 2023
Ответ дляAnna-Elina
Гетьманцев знайде де присобачити, не переживайте))) то такий, що і на клітор повісить, оком не моргувши і скаже, що така народилась
Про клітор згадала))) Їздили ми кожен рік у Судак до бабусі відпочивати. Ще союз був. І от кожен рік приїздили дві дівчини простітутки з Прибалтики. Вони жили по сусідству з нами. Які вони круті були, одяг імпортний. І от отдного разу до нас приїхали туди якісь дальні родичі , два хлопця років по 25-27 . Що дівчатка на заробітках вони не знали і пішли ж з дівчатами знайомитися..Чую я на другий день їхню розмову. Один каже:’ в моєї там бубенчик висів, я її ззаду жахаю, а воно дзин та й дзин’. Я злякався, кажу що то, а вона мені:’ не звертай уваги, то лічильник для клієнтів, як в таксі’..))))
Бубль Гум)• 07 августа 2023
Ответ дляAnna-Elina
здасть їх ДБР за використання службового становища у власних наживних цілях, та й по всьому
Новий вид заробітка)
Щас ухожу• 07 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
Ой, я тут так редко бываю. Месяцами не захожу. То зашла, тут Юра какой-то, то эта дама. А до этого, годы назад тут были совсем другие знаменитости, но намного интереснее. Кидстафф уже не тот.
Валееераааа
Зліпок ступні• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Щоб він хоча б вибачився за свою ханебну поведінку, якщо думає,що буде жити спокійно після того,як вчинив зі мною,то помиляється,я його розпіарю всюди і в рідному селі також
только себя распиарите разве что... и то в нехорошем смысле.
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляСанька-4b93
А якби заплатив, було б файно))
Незважаючи, що старий, жирний, смердючий ітд....
Не файно,він не вартий навіть ,щоб з ним за гроші щось мали,це -біо сміття.

Щас ухожу• 07 августа 2023
Ответ дляСлава Українi
Яке воно страшне
Я вибачаюсь, де ви фото автора знайшли?
Протея• 07 августа 2023
Ответ дляЩас ухожу
Может он жену и детей взял в шахматы играть) а автор не заметила на заднем сидении , теперь обижается
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Мемуари простітутки. Том третій. Мої бридкі клієнти. Мене обдурили. Ще неділю тому ви казали, що не займаєтеся інтимом з тим, хто не сподобався. Щось бистро ви скочуєтеся до розряду трасовічок.
Я думала щей нормальний буде,а виявилось кардинально навпаки
Бубль Гум)• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Він гроші заплатив? Чи викинув, ви і губи не встигли витерти?
ПуГоФФка• 07 августа 2023
Ответ дляAnna-Elina
Удалено администрацией...
Что за коля Каклета? Можно подробнее? Что этот отмочил?
Бубль Гум)• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Ну ви пам´ятаєте, ви казали, якщо не сподобався, то відмовляюсь. Чого зразу не вийшли?
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Ну ви ж вибрали його))) Задовільняли. Ми не вибирали.
А звідки я знала,що це придушений такий неадекват?
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Ну дівчино, то ви зря. В нашому суспільстві призирстао тільки до простітуток. Баби вас заклюють, а чоловіки його зрозуміють. Але на впшу сторону ніхто не стане, опозоритесь.
То чоловіки такого ж рівна ,як і він значить
Бубль Гум)• 07 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
Тищенко)))) Коля Оболонський. Хто з Київа, той Колюню так пам´ятає. Він же бандюжком ще був у малиновому піджачку..
Санька-4b93• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Ну Ви ж Мали)

автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Ось вам фоточка
Бубль Гум)• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Та не важно які вони. Буде те, що його ще і захистять, а вас камнями покидають. Образно. Опасна у вас професія, як у опера)))
Щас ухожу• 07 августа 2023
Ответ дляСанька-4b93
Обовʼязково вещдок прикласти
Anna-Elina• 07 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
дУпутат-слуга)))
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Стоп, минуточку. Он Вас насильно к себе в машину садил или что. давайте уже детали. А то ж действительно непонятно, что и как, и кто виноват в ситуации.
Він зі мною нащо так миленько знайомився,щоб скористатися раз та викинути?!!!
Хто так вчиняє?
Нормальний та адекватний в якого є совість чоловік та вчинить , скажіть?
Бубль Гум)• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Ось вам фоточка
Мені він звичайний мужик. Але мені його фотки не треба. В мене свій непоганий)))) Я ж писпла, я хоч і дома своєму мінєт роблю, але ж не за 1 тис))) Забрала всю зп. Виходьте заміж, пригати по автівкам не будете. Безпечно.
автор Царевна в уггах • 07 августа 2023
Ответ дляСанька-4b93
100%.но подготовка знатная, со скринами
В этот раз фото какого то московского лошка из вконтактиков приволокли.
Могут же, когда захотят. Не то шо - как я опозорилась, хотела пукнуть при муже/свекрови/коллегах, но не рассчитала и дала с подливой. Памагити
Яка москва?
Там Київ написано ,але вам бачу не принципово це.
Щас ухожу• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Хто так вчиняє?
Треба звикати. З такими як ви так і поступають.
І ще й зневажають (презирают)
ПуГоФФка• 07 августа 2023
Ответ дляЩас ухожу
Валееераааа
Валера, а про стул? Или про того странного мужичка, что ищет себе женщину, но никак не найдет. такой весь стеснительный и считает себя уродом.
Щас ухожу• 07 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
Про стул.
А ще була історія? Я не знаю
Бубль Гум)• 07 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
Віталька? Та то хворий. Онлі Блек яскрава зірка була. Ми з дівчатами збиралися вночі тут, і Онлі Блек зажигала. Всім було дуже весело. Це мабудь 14 чи 15 рік.