Я не в теме• 08 августа 2023

Моє спокійне відношення до зради чоловіка. Може зі мною щось не так?

Недавно дізналась(чоловік сам сказав) що він мані зрадив, випадково під дією алкоголю і одноразово з випадковою знайомою. Це сталося 10 років назад. Каже що не сподобалось і не хоче повторювати. Я відреагувала досить спокійно, трохи потріпала йому нерви, більше для "порядку". Не відчуваю ревнощів, і думаю може зі мною щось не так? Може я його не люблю? Я ніколи не мала до свого чоловіка відношення, наче він моя власність. Я йому навіть казала, що якщо ти закохаєшся, то я не буду влаштовувати істрики, тримати насильно не буду. При цьому, я знаю що я дуже потребую його і без нього мені буде неймовірно тяжко. Що думаєте?
Поміркована думка• 08 августа 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я думаю что мой муж тоже мне изменял. Но как это узнать?
Навіщо?) Живіть , як живете. Чи ви хочете розлучитися? Тоді я вважаю і привода шукати не треба, пішла та розлучилась. А як не хочете, то це ж знання з вами буде на все життя

Снежнакомка• 08 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Як дізнались?
Смішна дуже ситуація.
Своєму чоловіку довіряла і ніколи ні в телефон, ні в кармани не залазила.
І тут пішла з подругою до ресторану, сіли біля вікна і я через вікно побачила їх. :)) не наший район не далеко від будинку.
Терпіла майже 2 місяці, бо потрібно було квартиру оформити на мене, закінчити ремонт і я чекала премію(так, я дуже меркантильна, якщо це стосується дітей)
В той самий вечір я залізла в його телефон, на якому не було пароля, також зайшла на ноутбук, швидко закинула на флешку фото, документи, якісь незрозумілі банківські картки і тд.
В мене було достатньо інформації про ці відносини.
Не плакала ні дня. Хоча образа в мені сидить по сей день.
Снежнакомка• 08 августа 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Що значить «на мені»? Ви не в офіційному шлюбі були? Майно, що придбано у шлюбі, ділиться навпіл, незалежно від того, на кого воно зареєстровано. Чи щось змінилось з цією нормою?
Я була власницею двох автомобілів.
І я йому їх не віддала. Ні авто, ні квартири. Він і не наполягав, бо в нього було відчуття вини.
Нехай ото с ним тепер і живе
Форточка• 08 августа 2023
У меня тоже так (правда мой не изменяет), но я точно знаю что я его не люблю и никогда не любила. Т.е. он мне всегда был симпатичен как человек, он внешне привлекательный, добряк, но именно мужчину я в нём никогда не видела. Иногда думаю зачем я с ним живу... Скорее от лени и из-за ребенка, т.к. понимаю что вряд ли найду кого-то кто будет меня устраивать и вытерпеть мои ’коники’
автор Я не в теме • 08 августа 2023
У мене ще є такі думки. Навіщо через разовий секс руйнувати своє життя? Коли є відносини які будуються роками, коли є діти, є спільні плани? От я не розумію, для чого влаштовувати істерику з розлученням.
Знову Я• 08 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
Це говорить лише про одне-відчуття власної гідності у Вас повністю відсутнє. Абсолютно. Не кожна жінка зможе лягати в одне ліжко зі зрадником.
Значить Вас в цих відносинах тримає якась власна вигода,яка нічого спільного немає з почуттям любові.
Моська-слон• 08 августа 2023
Примитив какой-то , а не мужик
Миззери• 08 августа 2023
Думаю я такая же
Когда-то думала на эту тему , типа а если б узнала что когда-то с кем-то … ну во всяком случае эти мысли не цепляют тем более если случайный одноразовый секс
Я вообще философски отношусь и не ревную типа захочет изменит изменит и контроль не спасет поэтому нет смысла контролировать , отслеживать и нервничать
Миззери• 08 августа 2023
Ответ дляПоміркована думка
Думаю, що у вас поганий чоловік, якщо навіть те, що жахав іншу не викликало ревнощів.
Думаю тут не взаимосвязи

Звожу з розуму• 08 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Смішна дуже ситуація.
А він тоді не побачив, що ви його бачили?
Лялькодзьоб• 08 августа 2023
если это было давно и не он не планирует повторить.
То я бы тоже не парилась.
Нервы бы потрепала.
И тоже сказала бы , что он может в любой момент уйти.
Дверь открыта и канатами его никто не держит.
Т.е. оставила свободу выбора.
Поэтому мне кажется, что вы просто не паритесь по мелочам.)
Бандитка Сью• 08 августа 2023
А мой рассказал что где и с кем было до меня. Неприятно , но ревности нет. Было и было. Сказал , что лучшая я.
Непонятно• 08 августа 2023
Мы с мужем поженились очень молодыми. Нам было по 22 года. Он мне еще до брака сказал, что любит меня бесконечно, и что простит всё, в том числе и измену. Я такого не говорила, но никогда не жила в иллюзиях. Допускала, что муж захочет разнообразия и желания пополнить скудный сексуальный опыт.

За 17 лет совместной жизни за изменами замечен не был. Но мне, как и автору, честно сказать всё равно. Для меня главное ничего не знать. Это первое. И второе, я очень брезгливая, панически боюсь всяких хламидий. Это что-то ближе к окр. Потому муж инструкцию мою знает. И до и после вымыть член с содой и обдать кипятком😂😂😂
Дама с собачкой• 08 августа 2023
просто вы мужа не любите, вот и все
Мама фіфті цента• 08 августа 2023
чем вызван его этот душевный стриптиз?
мало того,что изменил,так ещё и рассказывает(
опять по пьяни?10 лет хранил тайну, а тут не стало сил держать язык за зубами...
жар-птица Нюра• 08 августа 2023
Ответ дляБандитка Сью
Мужчины в этой теме бьют рекорды тупости…
Бася-Мася• 08 августа 2023
Я бы тут задумалась не о вашей, автор, реакции, а о его поступке. Мужчины могут признаться в измене, если чувствуют недостаток внимания женщины, охладевание к себе. Хотят поднять градус отношения. И бывают внутренне разочарованы, если реакции нет.
Мне кажется, отношения у вас разлаживаются.
Чарівна патика• 08 августа 2023
Примитивный мужик и примитивные отношения
Ради детей
Годами
Строили

Душно
Гарантую неперелевки• 08 августа 2023
Всё ок. Вы мудрая женщина и понимаете, что слезть с шеи и отправиться в самостоятельное плавание из-за интрижек десятилетней давности, это глупо.

СирОжино пирОжино• 08 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
Все наше майно, давно на мені(завдяки порадниці). У нього тільки дача. І хочу вам сказати, що читаючи про різні життєві ситуації на цьому форумі, я свідомо робила так щоб все було на мені. Кидати чоловіка не збираюсь, на всякий випадок підстраховка.
Що значить “на мені» ?
Якщо придбане у шлюбі, то воно спільне.
Чи ви не одружені ?
СирОжино пирОжино• 08 августа 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Навіщо ?
Замороженная селедка• 08 августа 2023
Ответ дляСтриптизерка
Так при чем тут Вы. Я спрашивала у автора, которая ничего не почувствовала после измены мужа. В том смысле, что если Вы не любите готовить и муж поел в Пузатой Хате, то понятно, что женщина не почувствует обиды. Так и тут, если автору секс до шайбы, то почему ее должно ранить, что он слил свою сперму там в кого-то?
Потому что любовь путают с чувством собственничества. Мое и все. Больше ничье. Лишь мое.
Замороженная селедка• 08 августа 2023
Ответ дляДама с собачкой
просто вы мужа не любите, вот и все
А вы пафосно считаете, что любите и поэтому будете рвать на себе и волосы в случае его случайного секса на стороне и истерить о разводе? Это типа подтверждение истинной любви женщины к мужчине? ?)
Админко• 08 августа 2023
Тяжело, когда муж изменил, потому что влюблен в нее, с перепихоном по пьяни не сравнимо
Из Виа-гры• 08 августа 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Когда человека любишь, то измена ранит. Вам муж нужен только потому, что без него тяжело. Это не любовь.
+1, живуть собі двоє чужих сусідів, бо один собі сам не дасть ради, та й живуть. Звичайна побутова проституція
Из Виа-гры• 08 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Він похвастався, що було тільки раз, по п´яні і йому не сподобалося

Іншими словами: бачиш, який я вірний, за все життя тільки раз і то випадково. Ще й не сподобалося, бо мені подобається бути вірним і тра...ся з тобою.

А як воно насправді у нього, де і скільки раз, відомо тільки йому.
а якби сподобалось, то мовчав би і трахав далі)))) або проговорився по п´яні. А саме цікаве, що у рогатих жон оте ’по п´яні’ стало виправданням і пом´якшуючою обставиною, в той час як при решти випадках -це обтяжувати обставина
Чемодан-Вокзал-Майами• 08 августа 2023
Ответ дляНепонятно

Я такая же 🤣. Все фигня, кроме заболеваний передающихся половым путем, лечатся путем отрезания заболевшего места😂. Устроила мужу лекцию у родственника венеролога, и сказала, что нормальная женатому не даст, а если даст, то это б..дь безотказная и там такой букет... Задумался, хотя и замечен не был, но профилактика наше всё 😉
AmazingLady• 08 августа 2023
Вы просто не та что десять лет назад и поэтому относитесь по другому. Вот и все
OLVIK13• 08 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
А все через дарчі на Вас? підкажіть,як Ви оформили?
Кудесница_с_пургеном• 08 августа 2023
Автор, як про мене написали. Все те саме. І емоції ті ж. Але не сам сказав, випадково дізналася.
Складно підібрати слова, щоб описати мої відчуття. Трохи злість, трохи образа. Пару тижнів знатно нерви помотала. А потім на хвилі його стану побитої собаки змінила трохи порядки в сім´ї, те шо мене давно не влаштовувало. Він, звичайно, погодився на все. Жити стало комфортніше нам обом.
Сказати, що не люблю - ні не правда, люблю. 25 років разом, секс уже не щодня, але якісний завжди. Він мене теж дуже любить, оточує турботою навіть в дрібницях, і так завжди було. Я для нього на першому місці, потім наші діти. Все для нас. Майно, бізнес спільні. Діти! Ну як це все рушити? Відштовхнути від себе хорошого чоловіка, щоб потішити своє его і залишитися самій? Зараз ми скрізь разом, в мене щось заболіло, я прилягла, він летить з іншого кінця міста. Я не люблю щось робити, не проблема, він сам зробить. Фраза ´відпочинь ´ взагалі регулярно.
От я те саме що й ви відчуваю. Може я якась не така, що реагую майже ніяк. Чи то і є та сама жіноча мудрість? Чи егоїзм вищої проби? Чи пофігізм? Короче, живу як є