Я не в теме• 08 августа 2023
Моє спокійне відношення до зради чоловіка. Може зі мною щось не так?
Недавно дізналась(чоловік сам сказав) що він мані зрадив, випадково під дією алкоголю і одноразово з випадковою знайомою. Це сталося 10 років назад. Каже що не сподобалось і не хоче повторювати. Я відреагувала досить спокійно, трохи потріпала йому нерви, більше для "порядку". Не відчуваю ревнощів, і думаю може зі мною щось не так? Може я його не люблю? Я ніколи не мала до свого чоловіка відношення, наче він моя власність. Я йому навіть казала, що якщо ти закохаєшся, то я не буду влаштовувати істрики, тримати насильно не буду. При цьому, я знаю що я дуже потребую його і без нього мені буде неймовірно тяжко. Що думаєте?
Їжак в панчохах• 08 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
Все наше майно, давно на мені(завдяки порадниці). У нього тільки дача. І хочу вам сказати, що читаючи про різні життєві ситуації на цьому форумі, я свідомо робила так щоб все було на мені. Кидати чоловіка не збираюсь, на всякий випадок підстраховка.
А смысл, если в браке все пополам делится?
Поміркована думка• 08 августа 2023
Ответ дляСтриптизерка
Кому треба поленшить свою совість. Нічо ви не понімаєте, людині тяжко нести цей тягар мовчання. Тепер він його акинув, хай автор несе.
Хіба таких совість мучає? Мені наче , як похвастав.
Ленне-Рейма• 08 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
Какая разница на ком записано, если куплено в браке?
Проня_Прокоповна• 08 августа 2023
А что мужа подтолкнуло сделать такое признание спустя 10лет? Обычно если мужчину поймать прям на горячем, будет все равно все отрицать, а ваш странный.
Святатабожа• 08 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
А що це міняє? Все нажите в шлюбі ділиться навпіл. Тільки не треба заднім числом фантазувати, що ви після порадниці шлюбний контракт підписали)))
А по темі, то навряд чи один раз. Може знов зрадив чи зраджує, а таким чином перевіряє вашу реакцію. Зондує грунт так би мовити.
Ленне-Рейма• 08 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Бо то було давно.
Я коли дізналася, то дуже швидко зайнялась документами на квартиру під видом(так краще буде, ну ти ж мені довіряєш), пізніше зібрала речі, в речі поклала фото і скріни з переписок, змінила замки.
Дві авто було на мені.
Він як щеня бігав 2 роки в ноги падав. Але я йому земна початку сказала, що я багато чого можу вибачити, крім зради.
Дві авто було на мені.
Ну так, если в браке, а записано просто на вас, то он такой же владелец, как и вы
Стриптизерка• 08 августа 2023
Ответ дляПоміркована думка
О, психолог. Я жажділа часто, кожен день був по обоюдній ініциативі, а бувало і зранку. Була молода, гарна, не сором´язлива. А воно падлюка випило пару рюмок, і полізло на іншу. 5 років шлюбу було, не сварилися.
Що скажете? Пишіть що хочете, то колишній, мені не жалко)))
Так при чем тут Вы. Я спрашивала у автора, которая ничего не почувствовала после измены мужа. В том смысле, что если Вы не любите готовить и муж поел в Пузатой Хате, то понятно, что женщина не почувствует обиды. Так и тут, если автору секс до шайбы, то почему ее должно ранить, что он слил свою сперму там в кого-то?
Карапулька• 08 августа 2023
Ответ дляПоміркована думка
Ну так ми ж не про всіх пишемо. Я пишу про вашого для вас. Враження , що він не розумний. Навіщо мовчавши 10 років, розповів все? Де розум і логіка?
он почувствовал , что пенсия на горизонте, а достижений никаких.
ну, хотел выеб##ться, типа он альфа - самец
Вумна вутка• 08 августа 2023
Ответ дляСтриптизерка
Зазвичай, вони такі чесні стають,коли хочуть,щоб їх ’ вигнали’. Бо вже давно є інша
Можу брикнути• 08 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
Я запитаю. Я знаю, мій чоловік іноді може ’ляпнути’ не подумавши.
Не думаю, что он просто ляпнул. Сказал он вам это с какой то целью. Вот и выясните с какой)
Красный Смех• 08 августа 2023
Думаю, вы пара безразличных друг к другу людей. Один через 10 лет признается, что по пьяни выгулял свой пиструн налево, другая говорит - ’если влюбишься, держать не буду’.
Какой-то взаимовыгодный союз даже не друзей, а... людей, которые друг другу не очень противны, терпеть можно, жить не мешает.
Стриптизерка• 08 августа 2023
Ответ дляВумна вутка
Ну может быть. А я то наивно думала, шо він хоче померти безгрвшним, типу сповідь)))
Карапулька• 08 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Бо то було давно.
Дві авто було на мені.
вы молодец ! все правильно сделали
Їжак в панчохах• 08 августа 2023
Ответ дляПоміркована думка
О, знакомо! С бывшим все что угодно, сколько угодно, как угодно, а оно полезло изменять…
Нынешний муж ждал в беременность год, были осложнения, не изменял. Люди разные и разные приоритеты, воспитание.
ЯспАкойнаЯ• 08 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Так, бо маю трьох дітей і дуже не хочу, щоб вони залишились з голими жопами.
Але він мені сказав, що і не претендував би на неї. Але мені так було спокійніше
Розумно.
ЯспАкойнаЯ• 08 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
Правильно
Поміркована думка• 08 августа 2023
Ответ дляСтриптизерка
А, якщо з цієї сторони, то може і так. Я ви знаєте теж не ревнувала першого. Хоча секс з ним мені подобався. Якась злость була, що дебіл і зруйнував брак. Але я була дуже молоденька, в 18 років одружилися, він старше на 5 років. Дітей не заводили, бо я хотіла довчитися, на роботі закріпитися. Ми гарною родиною були б. Він насправді гарна людина по життю ( але не до мене). от так йому засвербіло. Я зразу пішла до батьків, бо нікуди було, подала на розлучення. Може що молода, то якось це в мене все просто і гладко пройшло. Зараз мені б було боляче таке почути від свого чоловіка. Та і не хочу я таке чути. Я бачу, що ставиться з любов´ю, але якщо зрадив десь, то хай мовчить)))
Звожу з розуму• 08 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Це тому, що було дуже давно, випадково, і йому не сподобалося.
І Ви розумієте, що з такою подачею, швидше одноразово.
Якби недавно і було б йому супер, то то зовсім інша історія.
Точно,він просто не все розповів ,або так подав
Снежнакомка• 08 августа 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Віз за неї не боровся, бо це б його ніяк не красило
Звожу з розуму• 08 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Бо то було давно.
Дві авто було на мені.
Як дізнались?
Звожу з розуму• 08 августа 2023
Ответ дляВумна вутка
А навіщо він вам про це сказав?
Щоб ви запитали
Звожу з розуму• 08 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
Чого 10 років назад таке не затитали?
Стриптизерка• 08 августа 2023
Ответ дляПоміркована думка
Блин, А Вы знаете,что я тоже вот недавно поняла, что муж хороший человек и я хороший человек, но мы адовая смесь вместе. То есть мы портим друг друга, делаем хуже. Вот что мне с этой информацией делать?
И я думаю, что тоже б своего не заревновала почему-то
Я не в теме
• 08 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Думаю,що ви людина без емоцій
А ви його зраджували?
В шлюбі ні, до шлюбу(коли зустрічались) було, і не одноразово. С приводу емоцій, думаю що щось в цьому є. Раніше я взагалі не могла плакати, навіть коли помирали родичі. Зараз можу пустить сльозу, при якихось чуйних сценах у фільмі.
задумчивая мордочка• 08 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
Ну, он у вас не только ляпнуть может, но и присунуть кому-то. Печалька.
ЯяяКакаджамбо• 08 августа 2023
Автор, если только узнали, то сразу может ’не дойти’ эта новость, а позднее может накрыть, так часто бывает
жар-птица Нюра• 08 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Бо то було давно.
Дві авто було на мені.
Що значить «на мені»? Ви не в офіційному шлюбі були? Майно, що придбано у шлюбі, ділиться навпіл, незалежно від того, на кого воно зареєстровано. Чи щось змінилось з цією нормою?
Не пириживай• 08 августа 2023
Муж ваш конечно полный
Для чего он это рассказал, с какой целью? Но судя по вашей реакции, вы друг друга стоите. У вас взаимовыгодный брак без чувств друг к другу...