Я не в теме• 08 августа 2023

Моє спокійне відношення до зради чоловіка. Може зі мною щось не так?

Недавно дізналась(чоловік сам сказав) що він мані зрадив, випадково під дією алкоголю і одноразово з випадковою знайомою. Це сталося 10 років назад. Каже що не сподобалось і не хоче повторювати. Я відреагувала досить спокійно, трохи потріпала йому нерви, більше для "порядку". Не відчуваю ревнощів, і думаю може зі мною щось не так? Може я його не люблю? Я ніколи не мала до свого чоловіка відношення, наче він моя власність. Я йому навіть казала, що якщо ти закохаєшся, то я не буду влаштовувати істрики, тримати насильно не буду. При цьому, я знаю що я дуже потребую його і без нього мені буде неймовірно тяжко. Що думаєте?
Подвійна веселка• 08 августа 2023
Це як треба не поважати жінку свою
Щоб отаке ляпать їй

Ирина_Б_• 08 августа 2023
я абсолютно не ревнивая, это не значит что мне муж безразличен или я его не люблю, а на счет измены…, я даже не знаю как бы я реагировала если б узнала.
Бараболька• 08 августа 2023
Блин, только на Советчице вот это все: любовь-морковь, измена=предательство, ах я такая вся гордая узнала-выгнала. В реальной жизни все совсем по другому, в женском коллективе(40 ч) не изменял только одной, потому что имел проблемы со здоровьем.

Когда узнала об измене мужа, потрепала ему нервы для порядка, нашкодивший мужик, незаменим в хозяйстве), Год прошел, иногда подстебываю, но, чисто чтоб не забывал.

Дамы, берегите своих, с учетом ситуации в стране, нам грозит многоженство, мужики дефицитом будут: один на 2-3 семьи.
И да, объясните женщине с 25-летним замужним стажем, что такое любовь о которой здесь так много пишут.
OLVIK13• 08 августа 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Автор, як про мене написали. Все те саме. І емоції ті ж. Але не сам сказав, випадково дізналася.
Складно підібрати слова, щоб описати мої відчуття. Трохи злість, трохи образа. Пару тижнів знатно нерви помотала. А потім на хвилі його стану побитої собаки змінила трохи порядки в сім´ї, те шо мене давно не влаштовувало. Він, звичайно, погодився на все. Жити стало комфортніше нам обом.
Сказати, що не люблю - ні не правда, люблю. 25 років разом, секс уже не щодня, але якісний завжди. Він мене теж дуже любить, оточує турботою навіть в дрібницях, і так завжди було. Я для нього на першому місці, потім наші діти. Все для нас. Майно, бізнес спільні. Діти! Ну як це все рушити? Відштовхнути від себе хорошого чоловіка, щоб потішити своє его і залишитися самій? Зараз ми скрізь разом, в мене щось заболіло, я прилягла, він летить з іншого кінця міста. Я не люблю щось робити, не проблема, він сам зробить. Фраза ´відпочинь ´ взагалі регулярно.
От я те саме що й ви відчуваю. Може я якась не така, що реагую майже ніяк. Чи то і є та сама жіноча мудрість? Чи егоїзм вищої проби? Чи пофігізм? Короче, живу як є
Дивно,така любов і зрада була.А чому він зрадив,як пояснив?
Дама с собачкой• 08 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
А вы пафосно считаете, что любите и поэтому будете рвать на себе и волосы в случае его случайного секса на стороне и истерить о разводе? Это типа подтверждение истинной любви женщины к мужчине? ?)
почему истерить? Просто разведусь и все
Успокойся_Успокойся• 08 августа 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Що значить «на мені»? Ви не в офіційному шлюбі були? Майно, що придбано у шлюбі, ділиться навпіл, незалежно від того, на кого воно зареєстровано. Чи щось змінилось з цією нормою?
это делается так (всем на заметку).В браке майно делится официально между супругами .Конкретно каждый объект.Потом муж(жена) дарит свою часть второму супругу. Все.У обдаровуваного два свидетельства на право власности.Так делают наши депутатыши-выводят шлюбне майно из своей декларации
Доктор Варвар• 08 августа 2023
Ответ дляПоміркована думка
Теж дивують такі бовдури, які патякають.
В цьому патяканні закладений сенс - він збирається знову когось ахнути
Успокойся_Успокойся• 08 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
У мене ще є такі думки. Навіщо через разовий секс руйнувати своє життя? Коли є відносини які будуються роками, коли є діти, є спільні плани? От я не розумію, для чого влаштовувати істерику з розлученням.
я с вами согласна абсолютно.У нас какой-то культ верности в длительных отношениях.Второй человек не твоя собственность.И сама от измены не зарекаюсь.НО! Если бы хотел сохранить отношения,молчал бы до гробовой доски,тк нельзя ранить того,кто ложиться в одну постель с тобой много лет.Вы теперь не можете ему доверять как человеку.Это главная проблема.А не вот это все-сунул кому-то 10 лет назад.Это не главное.
всемВсёИмного• 08 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Бо то було давно.
Я коли дізналася, то дуже швидко зайнялась документами на квартиру під видом(так краще буде, ну ти ж мені довіряєш), пізніше зібрала речі, в речі поклала фото і скріни з переписок, змінила замки.
Дві авто було на мені.
Він як щеня бігав 2 роки в ноги падав. Але я йому земна початку сказала, що я багато чого можу вибачити, крім зради.
Вы умница

Ацетилсалициловая кислота• 08 августа 2023
Не любите. Просто живете совместно, но такие браки крепкие.
Весела моль• 08 августа 2023
Ответ дляБараболька

Это как глухому объяснять Моцарта
Весела моль• 08 августа 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Мужик пробил жену на разрешение на измену.
Жена радуется что нитакая, истерик не создаёт

Мужику зелёный свет
Цибулька зла• 08 августа 2023
Ответ дляБараболька

Есть такое слово нелюбовь. От стажа это не зависит. Чувства либо есть либо их нет. Никаких эмоций не бывает когда в жизни всем пресытился или все повидал. Либо в состоянии глубокой душевной депрессии. Когда вы или кто-то близкий вам болеет. Тогда, в принципе паралельно кто с кем когда и как.
Ошеламиссимо• 08 августа 2023
Не понравилось...ха ха ха...кому именно?
Может он никакой в сексе, а для вас как ресурс денег, мужской силы.Если вам нормально, то пользуйтесь.Никому он больше не нравится, видимо.
Меня много• 08 августа 2023
Ответ дляЗнову Я
Думаю,що Ваш чоловік просто довбень якийсь. Яка була потреба розказувати про свою зраду через 10 років?
І думаю,що той хто зрадив раз,зрадить і другий.
То есть он решил через 10 лет повесил на вас этот груз? И то, что вы создали эту тему на форуме говорит о том, что для вас это именно груз, а НЕ спокойное отношение.
Из Виа-гры• 08 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
Все наше майно, давно на мені(завдяки порадниці). У нього тільки дача. І хочу вам сказати, що читаючи про різні життєві ситуації на цьому форумі, я свідомо робила так щоб все було на мені. Кидати чоловіка не збираюсь, на всякий випадок підстраховка.
Віримо, віримо)))) і, звичайно, чоловік при оформленні підтверджував нотаріально , що придбане -виключно за Ваші власні дошлюьні кошти
Замороженная селедка• 08 августа 2023
Ответ дляДама с собачкой
почему истерить? Просто разведусь и все
Любовь сразу улетучится?
Из Виа-гры• 08 августа 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Ну, он у вас не только ляпнуть может, но и присунуть кому-то. Печалька.
Головне, аби не лопнув просунувшись, а то ще прийдеться аліменти платити))))
Из Виа-гры• 08 августа 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Тссс, не розчаровуйте автора

Из Виа-гры• 08 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Смішна дуже ситуація.
Своєму чоловіку довіряла і ніколи ні в телефон, ні в кармани не залазила.
І тут пішла з подругою до ресторану, сіли біля вікна і я через вікно побачила їх. :)) не наший район не далеко від будинку.
Терпіла майже 2 місяці, бо потрібно було квартиру оформити на мене, закінчити ремонт і я чекала премію(так, я дуже меркантильна, якщо це стосується дітей)
В той самий вечір я залізла в його телефон, на якому не було пароля, також зайшла на ноутбук, швидко закинула на флешку фото, документи, якісь незрозумілі банківські картки і тд.
В мене було достатньо інформації про ці відносини.
Не плакала ні дня. Хоча образа в мені сидить по сей день.
Ви дійсно справжня і сильна жінка, котра поважає в першу чергу сама себе
Бажаю Вам знайти своє щастя!
Из Виа-гры• 08 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
то ви так себе самі переконайтеся чи хочете, щоб порадниці переконали?
Из Виа-гры• 08 августа 2023
Ответ дляМоська-слон
Примитив какой-то , а не мужик
Чудова пара з автором
Царевна_несушка• 08 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
Думаю що поганий чи гарний це для кожної жінки індивідуально. Стандартів немає.
Вам зараз треба тільки одне - мороженою куркою шмякнути ту тьотку по башці
Из Виа-гры• 08 августа 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Щиро сумніваюсь, що у автора так, судячи з ситуації і змісту постів
Из Виа-гры• 08 августа 2023
Ответ дляВесела моль

Мужику зелёный свет
ідеальна сім´я))))
Снежнакомка• 08 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
А він тоді не побачив, що ви його бачили?
Ні. Бо я була на другому поверсі. Але якби і на першому була, то всеодно йому булому не до цього 😂
Крапипопка• 08 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
все с вами нормально, автор, он действительно не ваша собственность, зрелые партнерские отношения
Звожу з розуму• 08 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
А вони також в той ресторан тоді прийшли?
Снежнакомка• 08 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Ні, ресторан знаходиться на проспекті, навпроти ТЦ. Вони приїхали і пішли в тц.
Бараболька• 08 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
В каждом втором посте здесь о ’нелюбви’: о привычке-обязательстве( мы столько вместе прошли, а он - гадпредатель), сексе (да-да, когда женщина пишет ’как с ним потом в постель ложится?’- это о сексе, не о любви), трезвом расчете( любовьморковь, но деньги врозь). То есть у каждой задействованы свои чувства, но почему-то упорно называют это ’любовью’. А еще у любви есть возраст оказывается. Если 70-летний мужчина уже может только глазами, это измена или нет выгнать его к соседней бабке за то что засматривается на нее или 2 пенсии лучше чем одна?