Нульовий сантиметр• 08 августа 2023
Що робити, якщо я не можу забути колишнього і жити далі?
Пекельнi Борошна• 08 августа 2023
То вам тільки здається, що не можете. Мало часу пройшло, і думаєте про нього забагато. Fake it till you make it. Просто живіть і робіть вигляд, що все окей, ви його забули, знайомтесь з іншими, розважайтесь. Через пару місяців зрозумієте, що вже й не треба робити вигляд
Вероятненько• 08 августа 2023
Зарегистрироваться на СЗ и знакомиться с новыми мужчинами. Вы поймете, что интересны другим мужчинам и что есть мужчины получше Вашего бывшего. Принимайте ухаживания и таким образом повышайте себе самооценку. Какой смысл тратить свою жизнь на человека, который не хочет быть с Вами?
Відірву та викину• 08 августа 2023
Я написала, но расстались по моей инициативе, сейчас общаемся, посмотрим , что выйдет.Скорее вас что- то возвращает назад, возможно что- то не сказали , не выяснили.
С другими бывшими расставалась легко, через пару месяцев и не вспоминала, хоть и отношения были дольше, сейчас не смогла забыть, мучалась 4 месяца, поэтому сделала такой шаг.
Покращена• 08 августа 2023
Все проходить і ваші почуття згодом притупляться... Можливо з роками ви і будете згадувати...Але вже зовсім по іншому. Будуть другі проблеми, життя не стоїть на місті. Буде ...можливо нове кохання, сім’я, діти..
Нульовий сантиметр
• 08 августа 2023
Ответ дляВероятненько
там одне лайно, не має мови про залицання, там можна лише добити свою самооцінку
Нульовий сантиметр
• 08 августа 2023
Ответ дляВідірву та викину
а чому ви розійшлися?
Пекельнi Борошна• 08 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Це ви по коментам на порадниці такі висновки зробили?)
Там є класні варіанти, просто не треба витрачати емоції на лайно. Мені зустрічалися кращі чоловіки, ніж могла знайти офлайн
Нульовий сантиметр
• 08 августа 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
ні, це мій досвід і в принципі досвід багатьох, більше ні ногою туди
я рада за вас
Відірву та викину• 08 августа 2023
Ответ дляВероятненько
Мне не помогло, даже не даю такой совет, испробовала на себе, помогает, если действительно бывший был идиот или не было чувств.Зарегестрировалась, походила на свидания, ещё больше начала страдать, сравнивая
Покращена• 08 августа 2023
Ответ дляВідірву та викину
Правильно зробили. Краще зробити і шкодувати, чим не зробити... В мене була подібна ситуація. Я дуже любила, а він напевно думав, що так все і потрібно, я завжди буду поруч. Вийшов конфлікт на рівному місті, він сказав наша історія закінчена...Я намагалась все повернути...але... Я ні з ним не могла зав’язати відносини, все порівнювала, все не те...Пройшов рік і він подзвонив. Все змінилось на краще. Він зовсім по іншому відноситься, познайомив з батьками, стали разом проживати, запропонував одружитись...
Нульовий сантиметр
• 08 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Забить и найти достойного, нелегко но нужно
я не можу і не хочу когось шукати
Відірву та викину• 08 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
100% согласна
Нульовий сантиметр
• 08 августа 2023
Ответ дляВідірву та викину
ось воно так і є...
Пекельнi Борошна• 08 августа 2023
Ответ дляВідірву та викину
Ну вот, видимо, кому-то подходит, а кому-то нет. Я всегда в день расставиния регистрировалась, ни разу не пожалела. Мужа там нашла после паршивой ’большой любоффи’))
Нульовий сантиметр
• 08 августа 2023
Ответ дляПокращена
вітаю
ви довго вже разом?
Нульовий сантиметр
• 08 августа 2023
Ответ дляВідірву та викину
100% согласна
дякую за розуміння
Відірву та викину• 08 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
а чому ви розійшлися?
Из- за недопонимания, был период, когда отношения охладели, начали реже видеться, созваниваться, я начала накручивать себя, искать причины в нем, подозревать и довела до разрыва.
Нульовий сантиметр
• 08 августа 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
значит у вас її і не було...
Пекельнi Борошна• 08 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
я не можу і не хочу когось шукати
Ще раз напишу, зробіть вигляд, що все забули. Тоді б шукали? Отже, шукайте. Клин клином - прекрасно працює.
Якщо вам не приносить мазохістське задоволення таке страждання
Вероятненько• 08 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Вы абсолютно не правы. Я была зарегистрирована на СЗ. И что я получила? Знакомилась с интересными мужчинами, ходила на классные свидания и в кино. Мне отправляли цветы курьером и посылки НП с лекарствами, когда я болела. Когда начались обстрела и отключения воды, мне привозили упаковки с питьевой водой. Мне часто дарили цветы, забирали и отвозили домой после свидания. В итоге я встретила своего мужчину и переехала к нему, вместе уже 8 месяцев.
А Вы можете дальше ныть, что на СЗ ’одно лайно’.
Пекельнi Борошна• 08 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
значит у вас її і не було...
Скільки вам років? Якщо вірите в одне велике і справжнє кохання і моральну смерть після нього? Розійшлися ж чомусь. Значить, і не було його у вас?)
Natalyfoxyn• 08 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
я не можу і не хочу когось шукати
Ну тогда мучения и страдания будут всю жизнь
Поторописька• 08 августа 2023
Переключитись на щось інше - робота, навчання - повністю пірнути з головою, щоб просто не було часу на всілякі думки. Попустить, але все одно потрібен час.
Вероятненько• 08 августа 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Абсолютно с Вами согласна! Я встретила своего мужчину, и считаю его лучшим из всех мужчин, с которыми у меня ранее были отношения.
Нульовий сантиметр
• 08 августа 2023
Ответ дляВероятненько
я радію за вас
в мене такого не було там
навіть на каву жали гроші...
в мене такого не було там
навіть на каву жали гроші...
Вероятненько• 08 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
я рада за вас
Среди моих знакомых есть две пары, которые познакомились на тиндере и в итоге женились