Гигиенишвили• 08 августа 2023
Чоловік вічно просить носити плаття, от що робити?
І така радість прям в нього, наче, міліон $ на голову звалився, наче, прям краса неземна.
Коли одягну футболку джинси, худді, то вічно бубнить, а я б тільки і лазила в легінсах і футболках різних.
Ну не можу я ті платтячка/блузочки постійно одягати
Юпитерная• 08 августа 2023
Ответ дляМаю натхнення
Я не розумію як можна любити джинси більше за сукні
У мене 5 пар джинсів, 7 брюків від літніх до шкіряних і десь 25 суконь
Я вас переплюнула в мене одні джинси і одні штани і десь 40 платть і штук 10 юпок
Бабка-ежика• 08 августа 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Боожечки, подумала, ваш чоловік просить ваші плаття поносити
Я теж саме )))
Бабка-ежика• 08 августа 2023
Я очень люблю платья, ношу при первой возможности.
Но если бы муж требовал, то разлюбила бы )
Дух противоречия