Продаю витрішки• 08 августа 2023

Давайте перевіримо вашу інтуїцію?

Що можете сказати,про цю людину?
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Сейчас попробую поискать..
Он откуда? Киев? Переселенец?
Сам небось из забитого села...
Сказав ,що з ірпіня ,але працює в Києві
Із села Житомирської області
Номера на фото, вконтакті давно не заходив

А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляСанька-4b93
Молодые несмышленные идут подрабатывать продавцами или в клининг, а не в проститутки, тщательно перебирая клиентов и вынося каждый свой пук на женский форум, где в каждой теме ей непременно напихивают полную панкмку куев. Но она упорная, не сдается: девки, в том парке насилуют, я вчера там ходила и сегодня пойду.
Так то оно так... но лёгкие деньги никто не отменял, зачем ей впахивать, если есть лёгкие деньги. Друзей нет. Я,так поняла, ей даже не с кем посоветоваться, поэтому здесь изливает свою душу...
Где её родители? Она что-то писала об этом раньше?
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А що на тому ’кумит’ потрібно робити?
Сидеть и улыбаться, смотреть как мужчины дрочат..
Апрель Ивановна• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Вор
Продав вам успєшний успєх?
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
А ви не усвідомлюєте, що будь-який ризик має ступіні?
Ну, як от, якщо просто вийти на вулицю - то буде одна вірогідність вмерти, а як вийти у вікно з 9 поверху - то вірогідність вже стає дещо інша, ви цього не розумієте?
Ви не усвідомлюєте,що кримінал і без проституції вистачає в тому ж Києві

В цьому році якийсь психопат шпирнув в людину ножа в парку Кіото за 50 гривень ,і це не проституція уявіть собі
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ для vihola
Це схоже на якийсь розлад.
В людини є професія, робота, тобто це не від безвиході. І не заради розкішного життя, бо рівень клієнтів очевидний.
І вона досить відверта, розповідає про своє заняття, як про будь які інші буденні події.
Порадили дати оголошення на олкс, пішла на олкс. Чому не страшно, справді питання.
Очевидно, потреба займатись цим сильніша інстинкту самозбереження.
От якраз цей ідіот з фото на олх знайшовся і мені написав,а до цього все більш менш цивільно було
vihola• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки

А навіщо вам це? Чому цим займаєтесь?
Рожайтретьего• 08 августа 2023
Чисто любопытно , а не проще вам завести 1 любовника , чем встречаться и со*ать разные члены?
Какая стоимость ваших услуг ?
Во сколько себя оцениваете?
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Тобто обличчя потрібно відкривати?
А хто там сидить іноземці?

автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ для vihola
А навіщо вам це? Чому цим займаєтесь?
Заради грошей ,це ж очевидно всі хто таким займається то тільки заради грошей, інакше б безкоштовно давали чи не так?
Але ,те що потрапила на такого судака дуже обідно
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляРожайтретьего
Какая стоимость ваших услуг ?
Во сколько себя оцениваете?
А знайдете мені такого коханця?)
Рожайтретьего• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А знайдете мені такого коханця?)
Так огласите стоимость ваших услуг
Сколько должен, человек на фото ?
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляРожайтретьего
Так огласите стоимость ваших услуг
Сколько должен, человек на фото ?
Що це змінить?
vihola• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А що ви робите з цими грошима?
Збираєте на квартиру, авто, краще харчуєтесь, краще одягаєтесь, покращуєте здоровʼя, подорожуєте?
Рожайтретьего• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Що це змінить?
Так а что ваша тема изменит ?
Цена вопроса , какая ?
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ для vihola
А що ви робите з цими грошима?
Щось собі замовляю по косметології,кладу на кредитку,на депозит
Це малі суми 1000-2000
vihola• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Це малі суми 1000-2000
Тобто, якість вашого життя не покращується зовсім.
vihola• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Це малі суми 1000-2000
А що потім будете робити з грошима з кредитки? Є на них плани?
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ для vihola
Чому трошки покращується,але складно знайти клієнтів

автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ для vihola
Якщо буде потреба зняти,а потім знову закласти
vihola• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Схоже, ви не знаєте що робити з грошима які є.
Тобто, ви могли б прожити без цих заробітків.

А якщо буде багато клієнтів, які плани?
Скільки хотіли б заробляти і на що витрачати?
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Сказав ,що з ірпіня ,але працює в Києві
Із села Житомирської області
Ок, сейчас найдём 😘 понимаю Вашу обиду.
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ для vihola

А якщо буде багато клієнтів, які плани?
На всі жіночі штучки ,на розслаблення сходити кудись посидіти гарно,а взагалі вкладати гроші в бізнес якщо б чоловіків було багато,але це не так зараз
Апрель Ивановна• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Сказав ,що з ірпіня ,але працює в Києві
Із села Житомирської області
Автор, почитала ваші відповіді і так жалко вас стало. А цей парубок такий гиденький на всіх фото, що я б з ним і за великі гроші ні-ні.
Я би вам порадила відпустити ситуацію, як би обідно вам не було. І треба вчитися розбиратися в чоловіках. І не скакайте відразу в машину, а вчіться продавати свій час, розкручуйте чоловіків на ресторани і розважальні заклади.
Дверной_Проем• 08 августа 2023
жлобенко какой-то
Бабуся мороз• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Сколько вы заработали за год?
Апрель Ивановна• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Заведіть одного чоловіка, який буде оплачувати всі ті штучки
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Тобто обличчя потрібно відкривати?
А хто там сидить іноземці?
Да, 99% иностранцы, лицо должно быть открыто. Единственное, те девочки, которые соглашаются показать своё тело, то они переходят в приват и там уже наедине с собеседником в маске продолжают разговор.
Вам главное, как можно больше минут заинтересовать собеседника.. Вы можете танцевать, можете просто тупо сидеть смотреть на его причандалы..
Я там тоже зарабатывали в своё сложное финансовое время...
Не обман, 100%
Бабуся мороз• 08 августа 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Нужна хитрость, чтоб его найти, а автор недотягивает на эту роль, это не ее, жизнь ещё не научила ничему.
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Так мені треба були просто гроші,до чого тут ресторани?
А те,що не розбираюсь в додіках різних ,то це так звісно