Продаю витрішки• 08 августа 2023
Давайте перевіримо вашу інтуїцію?
Що можете сказати,про цю людину?
ПоЗиТиВнАя• 08 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Блін, от скажіть, ну а як не страшно? Як не страшно реально, що колись вас по запчастинам знайдуть у лісополосі?
Це ж похвилинний ризик, постійне спілкування з людьми, в чий повній владі ти знаходишся, з людьми, що набагато сильніші за тебе, і величезний їх прошарок глибоко тебе зневажає, вважає просто м´ясом, а то і взагалі біомусором? Це ж такий ризик, ну от як не страшно? І який же треба бути дупепою - щоб отак і далі у бутилку лізти ((((
Она не понимает или делает вид, что не понимает этого
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляТа прям багіня
Первый клиент, которому не понравилось качество оказываемых услуг, вот и не заплатил.
Автор, клиент всегда прав! Так что повышайте свои навыки и проф способности
А от якщо вам манікюр зробили і вам не сподобався він ,ви така глянути,що не так все і пішли мовчки з салону не заплативши?!
Та прям багіня• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Третий раз спрашиваю, сколько он вам должен был заплатить???
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляТа прям багіня
Так может услуга была плохо оказана
Все одно це має бути оплата,а цей взагалі не хотів нічого давати
Та прям багіня• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
СКОЛЬКО??
ПоЗиТиВнАя• 08 августа 2023
Ответ дляКраїна мрій
Автор, вы фотки его на Лукьяновке развесили как хотели?
Она реально хотела это делать?)))
Країна мрій• 08 августа 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Она реально хотела это делать?)))
Да,вчера в теме писала
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ для vihola
Не знаю, а куди він піде, якщо знову захоче жіночої ласки?
Так цей контакт мій на який він мені перший написав,він же заблочив вже
Ось так покористувався і заблочив бидло -жлоб із села
І я помітила,що завжди такі ситуації стаються саме із чоловіками ,які із сіл ,місцеві так по би**’дські не вчиняють
ПоЗиТиВнАя• 08 августа 2023
Ответ дляКраїна мрій
Да,вчера в теме писала
Днище)
Мне не верится, что она реальный человек, а не тролль. Такие бывают?
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ясненько
Верьте, что с вами ничего плохого не произойдет
А він в що має вірить, після того,як вчинив зі мною?
Санька-4b93• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Мій час та косметику
І ще салфетку використали, рота ж чимось витирали після роботи
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ей советы не нужны)
Наивность просто зашкаливает
А может и тролль местный развлекается)
Наивность просто зашкаливает
А может и тролль местный развлекается)
Яка наївність?
Наївність чого?
Творог для розжига• 08 августа 2023
Автор, вас уже много раз спросили сколько он должен был заплатить.
Бабуся мороз• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Так это не первый раз с вами? Вы альтруист по призванию, однако.
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляМатьЧасть
Повія в машинах, це типу плечева на трасі? Те що він не заплатив це саме безобідне, що могло трапитись. нащо ви його тут постите, а якщо він вас знайде і дасть розголос на роботу та рідним, він же знає де ви живете. Ви якась безсмертна повія, працюйте хоч під кришкою, чи як там.
Що він знає?
Повторіть
Санька-4b93• 08 августа 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Днище)
Тролль, конечно
ПоЗиТиВнАя• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Яка наївність?
Наївність чого?
Уже вам тут несколько человек и я в том числе написали, в чем наивность
Продолжайте дальше этим заниматься и сами все увидите и испытаете на своем опыте
МатьЧасть• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Вас не вперше кидають, то вважайте це суботніком.
Ответ дляСанька-4b93
Ага, Або будуть кидати уже сутенери а не клієнти. І вже не буде можливості вести інтелектуальні бесіди вести з потенційними клієнтами по 3 тижні, як авторка робила. А вкинуть в машину до 3 азербайджанців і нормально бізнес піде. Не ідеалізуйте цю професію
А де в моїх словах ідеалізація?
Якщо б тандем повій та сутенерів був таким безперспективним, то вони б не співпрацювали.
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляТа прям багіня
Так вы только что писали, что он вам деньги должен!
Все винен,він використав мій час після важкого трудового дня
После шести ни-ни• 08 августа 2023
Ответ дляСанька-4b93
Все банально просто. В рота натикав і не розплатився
Надо было брать оплату вперёд, нема грошей, нема кохання)
Та прям багіня• 08 августа 2023
Автор, блин, ну за то, что 50 грн не заплатил, второй день подряд тему создавать смешно!
Простите ему уже ваш тариф в 50 грн!!
Ответ дляСанька-4b93
Запропонувати висповідатись та завʼязати?
Чи якщо з неї насміхатись, то одумається і не буде цим займатись?
Клин_Кляйн• 08 августа 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Ничего хорошего..
Вы прям 100% в точку.
Эгоист, лгун, манипулятор. Возможно ещё и истеричка
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Мій час та косметику
Автор, проясните пожалуйста ситуацию, Вы ему сделали минет в машине, а он не заплатил? О какой теме девочки пишут?
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
А нащо з м´ясом та біомусором зустрічатися тоді?
І взагалі нащо зустрічей шукати з тими кого глибоко зневажаєш?
А взагалі це перший раз таке бидло,до цього всі дякували,по ним не було видно ,що вони зневажають цю професію
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ длядама_из_декрета
Кстати типаж очень похож на вора
Его случайно не Вова зовут?
Миша ,або Сергій