Продаю витрішки• 08 августа 2023
Давайте перевіримо вашу інтуїцію?
Що можете сказати,про цю людину?
Ответ дляПродаю витрішки
На всі жіночі штучки ,на розслаблення сходити кудись посидіти гарно,а взагалі вкладати гроші в бізнес якщо б чоловіків було багато,але це не так зараз
А клієнти водять вас «кудись посидіти»?
Є з ким вийти в кафе, є друзі?
Тобто, вам хочеться гарного життя?
І здається, якщо буде багато клієнтів, воно стане доступним?
Розумієте, що з вашим тарифом це всеодно смішні гроші. На які ви не станете розкішною дівчиною. Тим більше, після того, як втоптуєте свою самооцінку.
От ви сходили підзаробити, повернулись приниженою, ні з чим. Безсилою відповісти на це приниження. Ні грошей, ні власної гідності.
Є з ким вийти в кафе, є друзі?
Тобто, вам хочеться гарного життя?
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Заведіть одного чоловіка, який буде оплачувати всі ті штучки
Такого не буває ,принаймні в мене
І бувають зради, сьогодні я ,а завтра інша буде,що мені тоді робити?
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Да, 99% иностранцы, лицо должно быть открыто. Единственное, те девочки, которые соглашаются показать своё тело, то они переходят в приват и там уже наедине с собеседником в маске продолжают разговор.
Вам главное, как можно больше минут заинтересовать собеседника.. Вы можете танцевать, можете просто тупо сидеть смотреть на его причандалы..
Я там тоже зарабатывали в своё сложное финансовое время...
Не обман, 100%
А як гроші звідти забрати?
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А як гроші звідти забрати?
На любую карту выводите и всё, через 5 минут они у Вас на карте
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ для vihola
А клієнти водять вас «кудись посидіти»?
Є з ким вийти в кафе, є друзі?
Тобто, вам хочеться гарного життя?
Є з ким вийти в кафе, є друзі?
Тобто, вам хочеться гарного життя?
Ну тому і треба брати перед тепер.
Так для більшості чоловіків це не такі вже і смішні гроші, багато хто торгується , пропонує 500 замість тисячі,або 1500 замість 2000
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Тобто після,а не до?
А хто їх платить взагалі, сайт?
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А як гроші звідти забрати?
Я Вам так скажу, за 3 ночи с 00:00 до 6:00 я получала 50 долл, и это НЕ раздеваясь, и уж тем более не выходя из дома никому не делала минет...
Но нужно иметь хитрость, мудрость..
По крайней мере, это лучше, чем рисковать своей жизнью.
Но нужно иметь хитрость, мудрость..
А я кумедна• 08 августа 2023
Авторе, ви просто більше втрачаєте, чим заробляєте.
Як вам вище написали, коли ти щоденно розчавлюєш свою самооцінку - то просто геть усі інші можливі ресурси для себе закриваєш.
Бачите, для вас навіть постійний коханець з адекватними вкладеннями в вас - це все щось неймовірне, а це насправді взагалі не захмарна ціль для людини із стабільною самооцінкою. То навіщо й далі загоняти себе нижче дна? Говорячи мовою ваших цінностей - це й грошей вам не принесе, щодалі буде важче поповнювати ту кредитку, а такі михайликі з´являтимуться усе частіше.
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Тобто після,а не до?
А хто їх платить взагалі, сайт?
Мужчины платят сайту, а сайт платит Вам %, как-то так...
Да, конечно после)) никто наперёд Вам платить не будет..
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Но нужно иметь хитрость, мудрость..
А якщо я там комусь не зайду,то грошей відповідно не буде ,я правильно розумію?
І ще я не знаю англійської,як з ними спілкуватися там?
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Я шукала одного то цих ’пригод’,не знайшла тому і вважаю,що це захмарно дуже ,і зайнялась саме таким форматом
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Вже ось проходила таке,ні дякую
А я кумедна• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ну а зараз ви що знайшли?
Ответ дляПродаю витрішки
Ну тому і треба брати перед тепер.
Яка різниця які це гроші для них.
Ви ж навіть не можете чітко відповісти, що плануєте зі своїм заробітком робити.
Який дохід, сума вам потрібна для щастя.
Тобто, це більше схоже на потребу мати стосунки з ким попало. А гроші для того аби називатись повією а не шльодрою.
Бо повія типу продумана, має хоч якусь користь, а шльондра взагалі якесь дурбецело.
Бабуся мороз• 08 августа 2023
Ответ для vihola
Яка різниця які це гроші для них.
Другими словами - честная давалка.
Реанимация• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Що вам нормально?
Ви сексистка?
Ні, я це знаю, бо доросла людина. Коли ви це вже зрозумієте, і перестанете так ризикувати своїм життям?
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Вы не очень поняли, это как чат-рулетка, там постоянно переключается милллион мужчин, Ваша работа это продлить время разговора, считаются минуты, потом эти минуты переводятся в деньги. Их может быть и больше миллиона за 1 час в сети.
Так же Вы можете вообще отключить микрофон, если не хотите, чтоб он Вас слышал или не хотите его слышать.
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ для vihola
Яка різниця які це гроші для них.
Дохід з чого основної роботи?
Чи з цього?
Ваші питання просто надто розмиті ,як я можу вам вирахувати цілу суму?
Один місяць може бути навалом чоловіків ,а іншим місяцем не так,це не офісна робота ,де ти отримаєш стовідсотково аванс такий то і зарплатню таку то
Чи з цього?
Реанимация• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Всі це хто?
Перший раз в мене така жахлива ситуація була.
Це початок. Вам вже всі казали і писали тут, пригати по автівкам це заробіток трасовички. Вони довго не живуть. Рано чі пізно і викидують з автівок, і б´ють, а є садюги, які полюбляють і катувати. Вони теж сидять в інеті і шукають таких, як ви.
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляРеанимация
Купити балон та ніж і дозвіл на нього не проблема
Бабуся мороз• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Дохід з чого основної роботи?
Чи з цього?
Какой у вас доход на основной работе?
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
Какой у вас доход на основной работе?
900 гривень в день
Бачу_майбутнє• 08 августа 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Какая интуиция по фото? Тут скорее физиогномика и язык тела.
Автор девочка по вызову, чувак с фото не заплатил ей за услуги, еще и из машины выкинул. Теперь она будет его обсирать везде. Только вот странно, что выбор пал на Советчицу. Он тут никому не нужен и не интересен.
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
Сколько дней в месяц?
По різному буває
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Вже ось проходила таке,ні дякую
Это Ваше право.
Я в своё время на панель не пошла.
Как вариант, это очень и очень даже для Вашей ситуации.
Всё идёт по нарастающей.
В следующий раз, НЕ Дай Бог Вас изнасилуют 5 чурков и выкинут на обочине, как пустую банку от Кока-Колы..
Я в своё время на панель не пошла.
Всё идёт по нарастающей.
Реанимация• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ви не усвідомлюєте,що кримінал і без проституції вистачає в тому ж Києві
В цьому році якийсь психопат шпирнув в людину ножа в парку Кіото за 50 гривень ,і це не проституція уявіть собі
То ви в більшій зоні ризику, чим той, якого ширнули.
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Чому не цікавий?
Може хтось в зоопарку не був ,подивиться хоч тут на диких тварин
Бачу_майбутнє• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Чому не цікавий?
По ходу, только Вы и не были )))
И в аквариуме тоже )))