Продаю витрішки• 08 августа 2023

Давайте перевіримо вашу інтуїцію?

Що можете сказати,про цю людину?
vihola• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
На всі жіночі штучки ,на розслаблення сходити кудись посидіти гарно,а взагалі вкладати гроші в бізнес якщо б чоловіків було багато,але це не так зараз
А клієнти водять вас «кудись посидіти»?
Є з ким вийти в кафе, є друзі?

Тобто, вам хочеться гарного життя?
І здається, якщо буде багато клієнтів, воно стане доступним?
Розумієте, що з вашим тарифом це всеодно смішні гроші. На які ви не станете розкішною дівчиною. Тим більше, після того, як втоптуєте свою самооцінку.
От ви сходили підзаробити, повернулись приниженою, ні з чим. Безсилою відповісти на це приниження. Ні грошей, ні власної гідності.

автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Заведіть одного чоловіка, який буде оплачувати всі ті штучки
Такого не буває ,принаймні в мене

І бувають зради, сьогодні я ,а завтра інша буде,що мені тоді робити?
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Да, 99% иностранцы, лицо должно быть открыто. Единственное, те девочки, которые соглашаются показать своё тело, то они переходят в приват и там уже наедине с собеседником в маске продолжают разговор.
Вам главное, как можно больше минут заинтересовать собеседника.. Вы можете танцевать, можете просто тупо сидеть смотреть на его причандалы..
Я там тоже зарабатывали в своё сложное финансовое время...
Не обман, 100%
А як гроші звідти забрати?
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А як гроші звідти забрати?
На любую карту выводите и всё, через 5 минут они у Вас на карте
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ для vihola
А клієнти водять вас «кудись посидіти»?
Є з ким вийти в кафе, є друзі?

Тобто, вам хочеться гарного життя?
Ну тому і треба брати перед тепер.

Так для більшості чоловіків це не такі вже і смішні гроші, багато хто торгується , пропонує 500 замість тисячі,або 1500 замість 2000
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Тобто після,а не до?
А хто їх платить взагалі, сайт?
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А як гроші звідти забрати?
Я Вам так скажу, за 3 ночи с 00:00 до 6:00 я получала 50 долл, и это НЕ раздеваясь, и уж тем более не выходя из дома никому не делала минет...
Но нужно иметь хитрость, мудрость..
По крайней мере, это лучше, чем рисковать своей жизнью.
А я кумедна• 08 августа 2023
Авторе, ви просто більше втрачаєте, чим заробляєте.
Як вам вище написали, коли ти щоденно розчавлюєш свою самооцінку - то просто геть усі інші можливі ресурси для себе закриваєш.
Бачите, для вас навіть постійний коханець з адекватними вкладеннями в вас - це все щось неймовірне, а це насправді взагалі не захмарна ціль для людини із стабільною самооцінкою. То навіщо й далі загоняти себе нижче дна? Говорячи мовою ваших цінностей - це й грошей вам не принесе, щодалі буде важче поповнювати ту кредитку, а такі михайликі з´являтимуться усе частіше.
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Тобто після,а не до?
А хто їх платить взагалі, сайт?
Мужчины платят сайту, а сайт платит Вам %, как-то так...
Да, конечно после)) никто наперёд Вам платить не будет..

автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Но нужно иметь хитрость, мудрость..
А якщо я там комусь не зайду,то грошей відповідно не буде ,я правильно розумію?
І ще я не знаю англійської,як з ними спілкуватися там?
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Я шукала одного то цих ’пригод’,не знайшла тому і вважаю,що це захмарно дуже ,і зайнялась саме таким форматом
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Вже ось проходила таке,ні дякую
А я кумедна• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ну а зараз ви що знайшли?
vihola• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ну тому і треба брати перед тепер.

Яка різниця які це гроші для них.

Ви ж навіть не можете чітко відповісти, що плануєте зі своїм заробітком робити.
Який дохід, сума вам потрібна для щастя.

Тобто, це більше схоже на потребу мати стосунки з ким попало. А гроші для того аби називатись повією а не шльодрою.
Бо повія типу продумана, має хоч якусь користь, а шльондра взагалі якесь дурбецело.
Бабуся мороз• 08 августа 2023
Ответ для vihola
Яка різниця які це гроші для них.

Другими словами - честная давалка.
Реанимация• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Що вам нормально?
Ви сексистка?
Ні, я це знаю, бо доросла людина. Коли ви це вже зрозумієте, і перестанете так ризикувати своїм життям?
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Вы не очень поняли, это как чат-рулетка, там постоянно переключается милллион мужчин, Ваша работа это продлить время разговора, считаются минуты, потом эти минуты переводятся в деньги. Их может быть и больше миллиона за 1 час в сети.
Так же Вы можете вообще отключить микрофон, если не хотите, чтоб он Вас слышал или не хотите его слышать.
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ для vihola
Яка різниця які це гроші для них.

Дохід з чого основної роботи?
Чи з цього?

Ваші питання просто надто розмиті ,як я можу вам вирахувати цілу суму?
Один місяць може бути навалом чоловіків ,а іншим місяцем не так,це не офісна робота ,де ти отримаєш стовідсотково аванс такий то і зарплатню таку то
Реанимация• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Всі це хто?
Перший раз в мене така жахлива ситуація була.
Це початок. Вам вже всі казали і писали тут, пригати по автівкам це заробіток трасовички. Вони довго не живуть. Рано чі пізно і викидують з автівок, і б´ють, а є садюги, які полюбляють і катувати. Вони теж сидять в інеті і шукають таких, як ви.

автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляРеанимация
Купити балон та ніж і дозвіл на нього не проблема
Бабуся мороз• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Дохід з чого основної роботи?
Чи з цього?

Какой у вас доход на основной работе?
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
Какой у вас доход на основной работе?
900 гривень в день
Бабуся мороз• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
900 гривень в день
Сколько дней в месяц?
Бачу_майбутнє• 08 августа 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Какая интуиция по фото? Тут скорее физиогномика и язык тела.
Автор девочка по вызову, чувак с фото не заплатил ей за услуги, еще и из машины выкинул. Теперь она будет его обсирать везде. Только вот странно, что выбор пал на Советчицу. Он тут никому не нужен и не интересен.
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
Сколько дней в месяц?
По різному буває
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Вже ось проходила таке,ні дякую
Это Ваше право.
Я в своё время на панель не пошла.
Как вариант, это очень и очень даже для Вашей ситуации.
Всё идёт по нарастающей.
В следующий раз, НЕ Дай Бог Вас изнасилуют 5 чурков и выкинут на обочине, как пустую банку от Кока-Колы..
Реанимация• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ви не усвідомлюєте,що кримінал і без проституції вистачає в тому ж Києві

В цьому році якийсь психопат шпирнув в людину ножа в парку Кіото за 50 гривень ,і це не проституція уявіть собі
То ви в більшій зоні ризику, чим той, якого ширнули.
автор Продаю витрішки • 08 августа 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Чому не цікавий?
Може хтось в зоопарку не був ,подивиться хоч тут на диких тварин
Бабуся мороз• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
По різному буває
А конкретней?
Бачу_майбутнє• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Чому не цікавий?
По ходу, только Вы и не были )))
И в аквариуме тоже )))