Продаю витрішки• 08 августа 2023
Давайте перевіримо вашу інтуїцію?
Що можете сказати,про цю людину?
МатьЧасть• 08 августа 2023
Ответ дляТа прям багіня
Вообщем Автор тупой и скучный троль!
Расходимся
А фото чиї?
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляТа прям багіня
А сколько вы хотели чтоб он вам заплатил?
Скільки домовлялись
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Номера я не знаю,в тг заблочив мене
Давайте его телеграм, напишите здесь
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляКраїна мрій
Автор, вы фотки его на Лукьяновке развесили как хотели?
Сьогодні ні
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
Я так понимаю, что именно так и было.
И не заплатили за услугу - это ещё самое безобидное, что могло произойти.
Могут накачать клофелином, закрыть в подвале и насиловать месяцами. Не дай Бог.
Да, это жесть конечно (((( молодая девчонка ещё совсем...
Санька-4b93• 08 августа 2023
Ответ для vihola
Запропонувати висповідатись та завʼязати?
Чи якщо з неї насміхатись, то одумається і не буде цим займатись?
Нє, що ви. Треба просто навчити дєвочку правильно цим займатися, щоб в прольоті не залишилася. Я б з радістю, але не знаю як
Пи.Си. Ви дійсно зібрались щось серйозно радити в цій темі, чи просто як завжди, пожаліти ту, кого всім іншим не жалко? Ну жалійте, навчайте.
МатьЧасть• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Сьогодні ні
Ви хоч комусь повідомляєте коли йдете на роботу, телефон чи скріни з ким домовляєтесь. якійсь довіреній особі пищить з ким йдете на зустріч, щоб знайшли вас в разі чого.
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Днище)
Мне не верится, что она реальный человек, а не тролль. Такие бывают?
А він не дніще?
Молодець,так?!
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляСанька-4b93
Тролль, конечно
Вы думаете она тролль?☹️ Мне не похоже..
Больше действительно похожа на молодую и несмышленую девочку, которая прыгала, прыгала на батуте и потерялася (((
Даже, как-то помочь ей хочется..
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляТворог для розжига
Автор, вас уже много раз спросили сколько он должен был заплатить.
Не бачу сенсу казати це ,це нічого не вирішить вже
Бабулька• 08 августа 2023
Обычный сельский парень.
Простой, не особо образован и воспитан, не лишен хитрости и наглости, любит хорошую жизнь, как каждый представитель пролетариата, поэтому не гнушается любым способом заработка на такую жизнь, в том числе незаконного, криминал тоже имеет место быть.
Ответ дляСанька-4b93
Не шкода, то пройти мимо.
А добивати навіщо.
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Вы прям 100% в точку.
Эгоист, лгун, манипулятор. Возможно ещё и истеричка
Я ж пишу,гірше людини і не знаю
А я кумедна• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А нащо з м´ясом та біомусором зустрічатися тоді?
І взагалі нащо зустрічей шукати з тими кого глибоко зневажаєш?
А взагалі це перший раз таке бидло,до цього всі дякували,по ним не було видно ,що вони зневажають цю професію
Хтось такий біомусор якраз і любить принижувати.
А окремі екземпляри навіть люблять вбивати, хтось тому, що таке вбивство легко приховати, хтось тому, що вважає, що робить цей світ чистішим - у психопатів є такі версії.
І це я не видумую, а реальні епізоди із життя розповідаю, скільки маньяків і вбивць вбивали саме проституток, бо це надзвичайно легка здобич.
Настасья Пицун• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А вже вивчилась та працюю але грошей багато не буває
Ой,це ви та невезуча проститутка,якій
’та все не ті,
та все не ті...’?
’та все не ті,
та все не ті...’?
Санька-4b93• 08 августа 2023
Ответ для vihola
Не шкода, то пройти мимо.
А добивати навіщо.
Слава богу, хоч ви не така тут, поспівчувайте і підтримайте
А я кумедна• 08 августа 2023
Ответ дляСанька-4b93
Ага, прямо дежавю. Люда з Лєдихова, 2 серія.
А я женатая• 08 августа 2023
Автор, напишите его телеграм, я его зачмырю и сюда в тему отчёт принесу
Замороженная селедка• 08 августа 2023
В нього якийсь неприємний досвід, пов´язаний з розлукою з мамою (або нехааткою її уваги) у дитинстві. Він одна дитина у сім´ї. Не одружений. В душі ховає сум.
А я женатая• 08 августа 2023
Автор, для того, чтоб быть Инди, нужно иметь ЧСВ...
У Вас его нет и это очень плохо, поэтому Вам не подходит эта древняя профессия.
Я Вам в предыдущих темах писала, Ваш дом - сайт знакомств, ищите папика за границей.
Ну или идите на кумит, там девочки зарабатывают не раздеваясь и не выходя из дома. Так хотя бы безопасно..
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Давайте его телеграм, напишите здесь
Ось його телеграм з фото це до того,як він заблочив мене ,без фото це заблочив вже
Я не знаю,як по цьому можна знайти людину в тг, мабуть ніяк
Санька-4b93• 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Даже, как-то помочь ей хочется..
Молодые несмышленные идут подрабатывать продавцами или в клининг, а не в проститутки, тщательно перебирая клиентов и вынося каждый свой пук на женский форум, где в каждой теме ей непременно напихивают полную панкмку куев. Но она упорная, не сдается: девки, в том парке насилуют, я вчера там ходила и сегодня пойду.
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Сейчас попробую поискать..
Он откуда? Киев? Переселенец?
Сам небось из забитого села...
Он откуда? Киев? Переселенец?
Сам небось из забитого села...
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Так я також знаю це все,нащо ви очевидні речі описуєте?
Але це ж боятися після цього всього на світі також не варіант.
Ви з дому не боїтеся вприниці виходити?
Чи додому навпаки якийсь маніяк вломитися не боїтеся,ні?
Ви з дому не боїтеся вприниці виходити?
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Думаєте по цьому можна знайти?
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
А що на тому ’кумит’ потрібно робити?
А я кумедна• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ви з дому не боїтеся вприниці виходити?
А ви не усвідомлюєте, що будь-який ризик має ступіні?
Ну, як от, якщо просто вийти на вулицю - то буде одна вірогідність вмерти, а як вийти у вікно з 9 поверху - то вірогідність вже стає дещо інша, ви цього не розумієте?
Ответ дляА я кумедна
Блін, от скажіть, ну а як не страшно? Як не страшно реально, що колись вас по запчастинам знайдуть у лісополосі?
Це ж похвилинний ризик, постійне спілкування з людьми, в чий повній владі ти знаходишся, з людьми, що набагато сильніші за тебе, і величезний їх прошарок глибоко тебе зневажає, вважає просто м´ясом, а то і взагалі біомусором? Це ж такий ризик, ну от як не страшно? І який же треба бути дупепою - щоб отак і далі у бутилку лізти ((((
Це схоже на якийсь розлад.
В людини є професія, робота, тобто це не від безвиході. І не заради розкішного життя, бо рівень клієнтів очевидний.
І вона досить відверта, розповідає про своє заняття, як про будь які інші буденні події.
Порадили дати оголошення на олкс, пішла на олкс. Чому не страшно, справді питання.
Очевидно, потреба займатись цим сильніша інстинкту самозбереження.