Дружная семейка• 08 августа 2023

Як склалося життя після розлучення

Так важко на душі... Пройшло 3 роки, а я й досі плачу... Ми вінчані... З дочкою не спілкується, виховує з коханкою сина спільного і її від першого шлюбу. Я скільки сліз пролила, депресія, а вони щасливо живуть. Як так може бути? А кажуть на чужому нещасті щастя не побудуєш.. Хоча вже давно в нових відносинах з прекрасним чоловіком, а й досі накриває... Коли це пройде? Як у вас склалося життя? Питання до тих, у кого чоловіки пішли до коханок... Поговоріть зі мною... Так важко... Задихаюсь від болю... Тепер постійні тривоги, нерви собі зіпсувала...
Леді Душка• 08 августа 2023
Отпустите мужчину нынешнего, не портите ему жизнь если не любите
Юлія-3572• 08 августа 2023
Вышла замуж и счастлива
автор Дружная семейка • 08 августа 2023
Ответ дляЮлія-3572
Вышла замуж и счастлива
Мені здається, що я однолюб
Маю декілька думок• 08 августа 2023
Задайте собі питання чому він пішов, що є в ній, чого немає в вас. І виправляйтесь.
Я була на місці вашого чоловіка. І мій колишній в шлюбі приклав масу зусиль, щоб я шукала своє щастя на стороні.
Не мучайте нових чоловіків, якщо вам душевного спокою колишній не дає.
Моль Моллівна• 08 августа 2023
Прекрасно )) главное что бы забыл обо мне и дочке со своими бесконечными исками.
Капитошечка• 08 августа 2023
Ушел 3 года назад.
Не развелись ещё...то ковид то война то ещё хзнашо
Не рыдаю и не плачу. Алименты платит минимальные, по телефону с детьми (у меня двое) общается. Я в чужой стране сама с начала войны. Некогда плакать и страдать.
Вам совет: живите сейчас и здесь. А то будете плакать уже не за мужем, а за мужчиной новым.
Карапулька• 08 августа 2023
Я розлучилася 2 роки тому. Досі одна, нормальних чоловіків взагалі на горизонті не було, хоча я молода і симпатична.
Карапулька• 08 августа 2023
в вашій ситуації не розумію, про що ви плачете, якщо у вас є хороший чоловік, нові стосунки
ПироженкА• 08 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Він козел то і пішов, і нічого в собі шукати не треба
Детские_Будут?• 08 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Я 6 лет назад, БМ женился на любовнице, с нашей дочкой не общается, воспитывает дочку любовницы. Давно не страдаю, отношения были, но все не то. Будет как будет
автор Дружная семейка • 08 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Сама не розумію, це не постійно, інколи накриває..
Моль Моллівна• 08 августа 2023
Автор, извините, но как Вам хватает времени на семью и страдать за б/у? Вот честно, всегда интерестно...или у меня память ’рыбки Дори’-процесс-пострадать-побухать-пожаловаться подружкам и себя пожалеть-занимает о 1 недели до месяца в перемешку -дальше жить и наслаждаться-а то кино, было для другой героини )) Но не понимаю я, как строить новые отношения и пи..страдать за старыми?
автор Дружная семейка • 08 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Саме цікаве, що я дійсно зайнята. Працюю, додала трохи спорту, роблю ремонт... Ще останні 3 тижні тривога якась на душі і не проходить...
Моль Моллівна• 08 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Ну магне B6 попейте или шампанское с мужем, чего страдать за историей? Урок пройден-экзамен сдали-выводы сделали. Живите и радуйтесь...Вы ж не вечный студент и ’анализатор’ на тему : ’ почему и зачем’? За этими страниями-потеряете волшебное время в реальной жизни со своми близкими, которые рядом.
Карапулька• 08 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Яка дивна порада - в собі щось виправляти. Це не значить, що автор гірша, що їй чогось бракує. Якщо він пішов, значить просто знайшов людину, з якою їй комфортніше.
Карапулька• 08 августа 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Я тоже настроена, что будет как будет. Но вообще, очень грустно и я понятия не имею, где искать хорошего мужчину. На работе нет подходящих, я в чужой стране, везде на секциях ребенка папы - прекрасные мужчины, мы с интересом общаемся, но они женаты.СЗ - помойка. Не исключаю, что там можно найти кого-то достойного, но это столько г-на нужно перебрать, что у меня ни времени ни желания на это нет.
Залізний занавіс• 08 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Мені здається, що я однолюб
може ви просто дурнувата?
Дивне створіння• 08 августа 2023
Дивна ви мадама!! Тримаєте чоловіка зараз і страждаєте за колишнім..
І чого одразу козел ваш колишній?
Якщо він вас не любить!
автор Дружная семейка • 08 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Дякую, задумаюсь
автор Дружная семейка • 08 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
може ви просто дурнувата?
Більше всього
Любовь Калистратовна• 08 августа 2023
Я обычно разводилась для того, чтобы снова выйти замуж
автор Дружная семейка • 08 августа 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
І як воно?)) Я вдруге вже не хочу(
Любовь Калистратовна• 08 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
І як воно?)) Я вдруге вже не хочу(
Нормально. С теперешним мужем живу уже давно. Больше замуж не планирую.
Но жизнь научила не зарекаться 😔
автор Дружная семейка • 08 августа 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Но жизнь научила не зарекаться 😔
😆
Вбигудях• 08 августа 2023
Послухаю,планую розлучитися...довго вже планую.
Аноним с кешбеком• 08 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Мені здається, що я однолюб
Вибачте, але це такий же міф, як і оте ваше прислів´я про на чужому щасті.
Це ваші страхи і комплекси, от ви і тримаєтеся за нього, точніше за спогади гарні.
Він мав право піти, щоб жити з тією, кого кохає. А ви маєте право це забути, пропрацювати і жити далі. Жити щасливо, зустрічатися з іншими, виходити заміж і так далі.
Просто ви собі це чимось не дозволяєте.
Любовь Калистратовна• 08 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
😆
Я, действительно, не могу уже стопроцентно утверждать ничего. Помню, лет 15 назад дома спорили о чем-то с родными и я им в качестве сравнения говорила - ваш вариант развития событий вероятен настолько же, насколько война Украины и России... тогда это казалось категорически невозможным, поэтому я и подобрала такое гипертрофированное сравнение.

Так что больше не зарекаюсь....
автор Дружная семейка • 08 августа 2023
Ответ дляВбигудях
Перед тим сто разів подумайте.
Вбигудях• 08 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Перед тим сто разів подумайте.
Дякую,але в моїй ситуації треба було давно вже піти .Людина п´є,курить траву,живе своїм життям.
автор Дружная семейка • 08 августа 2023
Ответ дляВбигудях
О, в нас таке було. Тільки нюхав фен і сім,я його не цікавила. Коханка поставила крапку остаточно