Фісташкова кава• 09 августа 2023
Що це було?
Тут мене якось засрали,як це так фото своє навіть не показую,коли знайомлюсь,так от стала показувати і толку?
Тепер просять ще і ще,або голі, нормально взагалі?
Небоброїдка• 09 августа 2023
Ответ дляПухнасті штани
То они дураки, автор. Фото в одежде достаточно. Те, кто выпрашивает фото голой, скорее всего, услугами вашими пользоваться не будут, хотят на фотки развести
А потім ще буде шантажувати, що зільє в інет ці фото і буде вимагати гроші
Амелі на мілені• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Чому?
А як зароблю?
Треба було скинути?
А як зароблю?
Треба було скинути?
Автор , капец вы странная .
Если вы , ждёте , что вашу секс услугу купят , то хоть в купальнике фото должно же быть . А так смысл мужикам кота в мешке покупать .
А вы так оскорбились, будто вас об этом князь Монако , на балу попросил 😂
Небоброїдка• 09 августа 2023
Ответ дляДевальвация
Это значит платить Вам не за что с таким фото.
Це означає, що він хоче голі фото на халяву. Автор, не ведіться. Блокуйте таких
Дикая Роза• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Так я зрозуміла це,і так само ,як ви мені написали і подумала відразу.
Навіть маніпулятивна форма в листуванні дуже помітна
А якщо розвод,то для чого вони це роблять?
а) подрочить
б) шантажировать позже
Амелі на мілені• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Голі фото в мене там є,але йому мало ,про що це говорить?
Шо вы сочиняете уже , вы ему ответили , что даже в купальнике нет .
Хватит троллить
Амелі на мілені• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Так підкажіть,як заробити ?
С вашим уровнем продаж себя , только на окружную )
Небоброїдка• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Ні,або скрін,або з іншого телефону сфоткати
А сенсу розводу який,не підкажете?
Моя знайома висилала свої голі фото, то її потім шантажували. То може писати і жінка на заробітках від імені чоловіка
Асталависта бэйби• 09 августа 2023
Фу... Ну і гидота. Спершу подумала, що це чоловіки вже вкрай совість і сором втратили і спілкуються з автором як з товаром, а потім зрозуміла, що так вона себе і позиціонує
Девальвация• 09 августа 2023
Ответ дляНебоброїдка
Здесь я и не подумала, что потом встреча может и не понадобится.
Міряно-переміряно• 09 августа 2023
Опять вы тут со своей проституцией. Нам неинтересно читать про ваши поиски клиентов, идите на специальные форумы
ПростоБелка• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Фамілія навіть якось вигадана
Жену в гневе это не остановит
Радість моя• 09 августа 2023
Автор, жаль что у вас нет ни самооценки, ни самоуважения, что вы так продолжаете диалог с таким мудаком
Губи з філером• 09 августа 2023
Почему вы не хотите попробовать вебкам тот же?. Если вы так легко к такому относитесь , то пробуйте там . Там вам будут платить
Міряно-переміряно• 09 августа 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Поки ви не навчитесь достойно реагувати на такі повідомлення і звернення, то ви так і будете вести переписку з такими чудіками
Автор себя продаёт, покупатель оценивает как товар, какое достоинство
Анютины ласки• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Які помилки цього разу?
Що фото голе не скинула?
Просвітіть
Що фото голе не скинула?
Просвітіть
Вы изначально ведете диалог в тяжелой форме, поэтому Вас считают несерьезной и отваливаются на полпути. Мужчин (и в целом, людей) располагает легкий диалог - с иронией, флиртом и т.д. А тут у Вас так все тяжко, что и продолжать не хочется. ’Все упало’, не доходя до встречи)).
А насчет отсутствия купальника и вовсе рассмешили. Цена вопроса копеечная, но впечатление о диалоге в итоге, будто настолько все у Вас плохо, что и на купальник денег нет.
А сфоткаться в нем, чтобы не было искушения шантажа, довольно легко:
Дона Ко Ко• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Які помилки цього разу?
Що фото голе не скинула?
Просвітіть
Що фото голе не скинула?
Просвітіть
Ви бачили фото дівчат тих,що пропонують інтим за гроші?і в купальнику і без
Чоловіку треба бачити за що він платить,за тіло,сподобається чи ні і витрачати свій час та гроші чи ні
Міряно-переміряно• 09 августа 2023
Ответ дляНебоброїдка
Интернет всё это давно видел уже, автор не первый год работает 😆
Небоброїдка• 09 августа 2023
Ответ дляДевальвация
Ще можуть збирати голі фото, а потім заробляти на них. Можуть на різних сайтах розкручувати чоловіків на гроші від імені автора, виставляючи її фото.
LoveYouOrNot• 09 августа 2023
Але ж ви продаєтесь за гроші, то ж чоловіки бачать в вас товар, тому і просять фото товару, який хочуть купити. То ж і на сайтах проституток так само - там є фото в різних позах, і клієнт вибирає собі по комплекції.
В вашій ситуації це норм, чого ви паритесь?
Не рахую, а вважаю• 09 августа 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Удалено администрацией...
А я нівроку• 09 августа 2023
Ответ дляНебоброїдка
Рома скромно просив фото у купальнику. На такому хіба заробиш?)
Небоброїдка• 09 августа 2023
Ответ дляА я нівроку
Він там просить і без купальника
Небоброїдка• 09 августа 2023
Ответ дляА я нівроку
Найбанальніше, що може бути в цій історії те, що Рома - ніщеброд не збирався зустрічатися з автором і платити їй гроші. Просто хотів на халяву отримати її голі фото
Смажена полуничка• 09 августа 2023
На каждом сайте эскорта девушке в купальниках или даже без одежды. Конечно надо фото
Без головы фото тела
Цікавий писочок• 09 августа 2023
Як на базарі вибирає тушку.
Кудись не туди у вас з ними діалог іде, що починається якесь змушування вислати йому фото.там вже і балакать нема про що, а ви щось продовжуєте. Поваги до себе вам не вистачає.
Тишком_нишком• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Він не готовий,не знаю,що за розвод
З переписки зрозуміло, що чоловік шукає для себе привабливу партнерку по сексу.
Про стосунки мови не йде. Нічого дивного не бачу. Інтим всі чоловіки хочуть з привабливими для себе жінками.
От навіщо воно вам потрібно це інше питання. Може ви на сайті типу ’Содержанки’(не знаю які саме ресурси тут доречні) познайомилися і Ви шукаєте хто буде готовий взяти на утримання за інтим? В такому випадку такі питання від чоловіка цілком доречні.
Тишком_нишком• 09 августа 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Що тут бе? Це для вас особисто не прийнятно, а в світі проституція не дарма вважається найдревнішою професією.
Утриманки і проститутки були завжди. Хоче жінка продавати своє тіло? Чому ні, має право.
Вам не підходить і ви порядна? Теж маєте право.
Дивую позиція автора. Якщо вона хоче себе продавати, то так, треба фото або в купальнику або в білизні. Дорожче продасть якщо буде гарна білизна, макіяж, зачіска і професійні фото в студії.