Фісташкова кава• 09 августа 2023
Що це було?
Тут мене якось засрали,як це так фото своє навіть не показую,коли знайомлюсь,так от стала показувати і толку?
Тепер просять ще і ще,або голі, нормально взагалі?
Фісташкова кава
• 09 августа 2023
Ответ дляАнонимарик
эта схема, нормальный не попросит фотку голой, вы еще что то объясняете...
Кому пояснюю?
Фісташкова кава
• 09 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
автор ну вы упертая
зачем вам такой диалог или в кайф?
А він не впертий?
Фісташкова кава
• 09 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
я так понимаю фото в платье длинном?или оно балахонистое?
раз чувак не может понять какая ваша фигура, лица ему мало...бывают на лицо милашки, а ниже тумбы конкретные. может чувак так попал уже пару раз, потому хочет фотку в купальнике..
тут как в магазине клиент всегда прав, он клиент и платит, а вы предоставляете услуги....
Так,він робить акцент и
саме на голому фото!
Що мов скидай голе
саме на голому фото!
Що мов скидай голе
Матраскин Брат• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Так,він робить акцент и
саме на голому фото!
Що мов скидай голе
саме на голому фото!
Що мов скидай голе
ну, а что ваше фото в платье, какое вы сбросили, там невинно фигуру вашу?
Анютины ласки• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Яке дитяче упрямство, де?!
Ви всім по першому проханню скидаєте повністю голі свої фото?
Тоді ясно!
І невже не видно,що він не налаштований на зустріч і не збирається зустрічатися навіть!
Так х в інтернеті валом, сидять роками і пишуть одне і теж саме!
Тоді ясно!
Обычный мужик, имеющий право на гарантии. Ничего особенного.
Мне больше интересны Вы, как отдельный подвид вышенаписанного))
Фісташкова кава
• 09 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Видно
Анютины ласки• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Зараз видалю , дякую,що нагадали)
Удалено администрацией...
Анютины ласки• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Удалено администрацией...
Фісташкова кава
• 09 августа 2023
Ответ дляАнютины ласки
Удалено администрацией...
Анютины ласки• 09 августа 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Вспомнила тему про голых кукол 😂
Разденьте и поставьте раком, если нет, то вы мошейники и вымагачи🤣
Да-да, эпичная тема)). Вот, где кое-кому надо вдохновляться, чтобы вызвать к себе неподдельный интерес))
Куда ж без меня• 09 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Удалено администрацией...
У него только с собаками и кошками отношения?
Анютины ласки• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Удалено администрацией...
А если не пойду и буду продолжать Вам писать в каждой последующей теме без исключения, то накажете?
Фісташкова кава
• 09 августа 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ні, просто почну створювати теми без аноніму та блокану вас)))
Я вже зрозуміла,що всякі божевільні бувають.
Анютины ласки• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
О, пожалуйста, сделайте темы без анонима!!!! Очень много людей будут просто счастливы!!!
Rocka Rolla• 09 августа 2023
Якщо вам подобається дратувати чоловіків потрібно було з інтернету взяти та скинути)) на зустріч не прийти
Да_Я_ТакаЯ_• 09 августа 2023
Ответ дляАнютины ласки
Мне кажется, что такую пришибленную лучше игнорировать здесь в теме большинству, чем начать автору писать без анонима.
Фісташкова кава
• 09 августа 2023
Ответ дляRocka Rolla
А сенс який був би цього?
Ранковий базар• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Чому?
А як зароблю?
Треба було скинути?
А як зароблю?
Треба було скинути?
Вы можете скинуть фото в нижнем белье или в купальнике, но БЕЗ лица.
Этого достаточно, чтоб Вас потом не шантажировали
Rocka Rolla• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
А сенс який був би цього?
А який сенс цих простирадл переписки? Невже після таких запросів ви би пішли на зустріч, може він збоченець якийсь, нормальний чоловік не буде такого писати, навіть якщо по фото обличчя йому не зрозуміло яка комплекція
Ответ дляRocka Rolla
Как я поняла автор предлагает себя за деньги , проституция одним словом
Ничего удивительного что мужик хочет фото товара посмотреть
Анютины ласки• 09 августа 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я ж на это и намекаю: куча народу ее поставит в блок и она не будет больше получать трольные комменты). Человек не видит своих возможностей даже здесь))
Rocka Rolla• 09 августа 2023
Ответ дляМиззери
Ааа)) я щось не подумала в такому руслі, може бути
Небоброїдка• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Так,а кому висилала і навіщо?
Чоловікам на СЗ. Вона просила у них грошей, а чоловіки просили її голі фотки. Та, наївна, вислала і один почав її шантажувати.
Я думаю, що чоловіки, які прагнуть реальної зустрічі, не тягнуть довгі переписки, а наполягають на зустрічі. А оті всі ’вишли пісю, вишли сісі’, то ніщі неадеквати або просто знущаються
Небоброїдка• 09 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
А як треба закінчити?
В блок і все, шукати далі, нічого чи від таких не отримаєте.
Фісташкова кава
• 09 августа 2023
Ответ дляRocka Rolla
Тому і заблочила його,а мені тут пишуть ,що він нормально попросив ,це зі мною щось не так,раз я не вмію зацікавити
Да_Я_ТакаЯ_• 09 августа 2023
Ответ дляАнютины ласки
Я вообще то о вас)))
Фісташкова кава
• 09 августа 2023
Ответ дляНебоброїдка
А чим все закінчилося?