Chaterbox• 09 августа 2023
Мамочки, сколько денег нужно студенту на месяц в Киеве
Дочь поступила в Киев, будет жить в общежитии
Сколько вы своим даете на месяц ?
Я_канеша_извиняюсь• 09 августа 2023
Откуда нам знать какие траты у вашей. Готовка еды или заказ. Проезд. Маникюру педикюры
Гравіцапа• 09 августа 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Постинор…
ГендиреХтор• 09 августа 2023
Їжа 6000, проїзд 2000, косметика/хімія 1000, мобільний+інтернет 500,
одежа - по потребам
Інше - на ваш розсуд
одежа - по потребам
Інше - на ваш розсуд
Нафаня Маня• 09 августа 2023
А вдома скільки ви їй виділяєте?
Які харчові звички?
Одяг / взуття хто купуватиме?
Тут же купа факторів, як бюджет формується
Які харчові звички?
Одяг / взуття хто купуватиме?
Аленький носочек• 09 августа 2023
Там же ще книжки треба, посібники. Сучасні всі купуються. З англійської посібники коштовні.
Атятя_тётя• 09 августа 2023
Залежить від бюджету Вашої сім´ї, наприклад якщо на сім´ю витрачаєте в місяць 15 тис, то 10 тис їй ніяк не виділите. Або навпаки вона звикла до манікюрів/зачісок, морепродуктів/фруктів - то і 10 буде мало
Аленький носочек• 09 августа 2023
Я іноді міркую, стільки витрат на цю вищу освіту, а зиску з неї все менше й менше. Я б краще в фаховий коледж пішла.
Атятя_тётя• 09 августа 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Мені батьки давали 400 гривень на тиждень
Років 15 тому?)
Атятя_тётя• 09 августа 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Ні,в 2018 році
Дуже мало... Я студенткою підробляла з 2006 року - і то виходило 20 грн/год
из_под_тишка• 09 августа 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Мало,але якось виживала,а що робити
Меряю от 0• 09 августа 2023
Девочки подскажите именно по питанию. Сколько в неделю выходит.
Например, цена обеда в столовой универа, а ужин что- то приготовят.
Туся муся• 09 августа 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Я думаю, батьки давали стільки, скільки могли
Луноликая Вика• 09 августа 2023
Дочка тоже поступила, уже нашла подработку.
Она мне сказала, сто пока ничего ге надо давать, ей хватает зп, а если надо, то напишет.
Жена брата Админа• 09 августа 2023
Ответ дляМеряю от 0
Дивлячись який університет і що там брати.
Я бувала пару разів у їдальні між фізфаком і РФФ Шевченка, то там не комплексний обід, а окремо кожна страва.
Ясно, що можна взяти кашу і салат, а можна суп, три котлети, гарнір і сік, буде суттєво дорожче.
Меряю от 0• 09 августа 2023
Ответ дляЖена брата Админа
КНУБА.
У меня она ест простую еду, такую как каша с котлетой. Допустим в пузатой хате это выходит с хлебом ровно 100 грн, в столовой будет дешевле?
Жена брата Админа• 09 августа 2023
Ответ дляМеряю от 0
КНУБА.
В їдальні, про яку я писала, дешевше, ніж в Пузатій.
Про виш Вашої дитини не знаю. А там їдальня взагалі є?
Меряю от 0• 09 августа 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Я незнаю, я думала они везде есть.
Жена брата Админа• 09 августа 2023
Ответ дляМеряю от 0
Я незнаю, я думала они везде есть.
Коли я навчалася, не було, відкрили пізніше.
Подумайте про маленький холодильник у кімнату.
На обід яєчня вдома - і недорого, і поживно.
У корпусах бувають буфети, але там навряд чи нормальна їжа, хіба що булки якісь чи хот-дог.
Білий Лосик• 18 августа 2023
Ответ дляМеряю от 0
КНУБА.
О, КНУБА, моя теж туди.А ви гуртожиток чи на квартиру?
Меряю от 0• 19 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Гуртожиток.
Білий Лосик• 19 августа 2023
Ответ дляМеряю от 0
Гуртожиток.
А ви просто їдете заселятися чи якісь папери від універу маєте?Дитину записали в список і типу на сайті все прочитаєте.Там написано поселятися такого то числа з мед.довідкою та документами.