руки_Крюги• 09 августа 2023
Чи варто придбати для себе кальян?
Чи простіше в закладах його час від час брати та курити?
Не виправдовуюсь• 09 августа 2023
У меня с мужем есть. Как купили то делали пару раз, но у нас плохо получалось и мы закинули это дело. Я так каждую неделю почти ходим
руки_Крюги
• 09 августа 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Если вы умеете вкусно делать то покупайте
Не вмію взагалі нічого,окрім як курити
Не виправдовуюсь• 09 августа 2023
Ответ дляруки_Крюги
Не вмію взагалі нічого,окрім як курити
Тогда не покупайте
Лагшмивара• 09 августа 2023
Ответ дляТворог для розжига
вы чо на приколе
Если болезнь легких и туда заварить травы целебные и вдыхать, это же только плюс. Конечно покупать.
Творог для розжига• 09 августа 2023
Ответ дляЛагшмивара
ага,
и выдыхать ушами
Лагшмивара• 09 августа 2023
Ответ дляТворог для розжига
ага,
и выдыхать ушами
если вы по-другому не умеет, можно и так)
Єдина Країна• 09 августа 2023
Треба вміти, чоловік довго вчився забивати правильно, експериментували з табаками.
Але купили в ковідні часи, коли все зачинено було. А зараз все добре виходить, то і в закладах не куримо
руки_Крюги
• 09 августа 2023
Ответ дляЛагшмивара
А, ви серйозно?
Радостина• 09 августа 2023
Автор, у мене 2 кальяни, один мені друзі залишили, які переїхали за кордон, а інший мама віддала. Я жодного разу їх не використовувала, хоча живу майже постійно в приватному будинку. Моя колега (адвокат) розповідала про те, як була на обшуку в місці, де замочувався в ваннах цей табак під кальян (це підакцизний товар) і казала, що там така жахлива антисанітарія і пацюки, що у мене якось все бажання відпало.
Просто болталка• 09 августа 2023
У меня есть дома свой, уже много лет. И мне неприятно даже через мундштук в общественных местах....
руки_Крюги
• 09 августа 2023
Ответ дляПросто болталка
Да ясно
Лагшмивара• 09 августа 2023
Ответ дляруки_Крюги
А, ви серйозно?
Вообще-то да. А вы походу несерьезно спросили))