Я такая наивная• 09 августа 2023
Допоможіть хлопчик чи дівчинка?
Дівчата суть питання в назві теми)
Підкажіть хто на фото?
Купляли як дівчинку а тепер навіть не знаю😅проблема в тому що в нас є хлопчик а ця папуга нагла і кусає мого хлопчика і довелось купляти ще клітку і тримаємо її окремо🤪
Підкажіть хто на фото?
Результат:
вже голосів:
8 (42.11%)
Не знаю
6 (31.58%)
Хлопчик
5 (26.32%)
Дівчинка
Блакитна устриця• 09 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Блін за фото забула, 😅вибачаюсь)
девочка)
Я такая наивная
• 09 августа 2023
Ответ дляТра Ля Ля
У волнистых как то по восковице смотрят, нет? погуглите
В тому то і справа коричнева або тілесного кольору дівчинка , голуба або синя хлопчик, а тут брали була переносиця якась біла
А тут сьогодні дивлюся і бачу голубий кольор з’явився🤪😅
Короче треба знаючих дівчат в поміч🙏😀
Блакитна устриця• 09 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Короче треба знаючих дівчат в поміч🙏😀
у мальчиков точно голубая или синяя. у меня много попугайчиков было и птенцов)
Я такая наивная
• 09 августа 2023
Ответ дляТра Ля Ля
а какой возраст вам продавец назвал, где купили?
Брали просто на дому за символічну ціну в 200 грн, мені сказали дівчинка , думала моєму старичку буде на старість в радість😅😅 він в мене добрий спокійний
А тут вона як мегера до нього
Прийшлось окремо
А тут вона як мегера до нього
Прийшлось окремо
Я такая наивная
• 09 августа 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Ну сначала надо на карантин вроде неск недель, потом чтоб привыкли.
Так вона в нас вже більше місяця
Вік назвали до року місяців 7 здається
Тобто зараз ій типу 8 але теж думаю що старша
Вік назвали до року місяців 7 здається
Я такая наивная
• 09 августа 2023
Ответ дляпапуг
Это мальчик,причем очень взрослый,уже даже почти старый. Разбираюсь в попугаях.
Капець
Дякую
Мені теж так здається 😳😅😅😅
Не розумію тільки чого може бути така агресія
Кусає реально до крові
Бігає от клітині як ненормальна якщо їсти ставлю чи клітинку чищу
В мене скільки було папужки всі лагідні самі йшли на ручки
Дякую
Мені теж так здається 😳😅😅😅
Кусає реально до крові
Тра Ля Ля• 09 августа 2023
Приручайте, может в предыдущей семье его дергали, резкие движения, хватали. Дети там были
Ответ дляЯ такая наивная
Капець
Дякую
Мені теж так здається 😳😅😅😅
Кусає реально до крові
Дякую
Мені теж так здається 😳😅😅😅
Кусає реально до крові
А где вы его взяли? Или купили? Может плохо с ним обращались..а вообще,так агрессивно себя в большинстве только самки ведут. Может восковица так износилась,что я ошибаюсь,но это удивительно,если это так,ведь голубая у взрослого попугая обычно только у мальчиков
Тра Ля Ля• 09 августа 2023
Боится, наверное, метается пока вы ставите что то. Плавные движения, ласково разговаривать. Терпение
Тра Ля Ля• 09 августа 2023
Ответ дляпапуг
А самочки агрессивные у всех видов попугацчиков, у нас неразлучник оказался девочкой, полгода мальчик был)
Я такая наивная
• 09 августа 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Пробовали приблизить и новенькая агрессивная?
Так
Взагалі дика
І сама прям за ним ганяє коли вони на вигулі
Або прям старається дотягнутись в клітку до нього щоб вкусити
Взагалі дика
Тра Ля Ля• 09 августа 2023
Если два мальчика то по идее будут ссорится. Сил вам и терпения с ними
Я такая наивная
• 09 августа 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Дякую)😊
Я не в теме• 09 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Блін за фото забула, 😅вибачаюсь)
Судя по взгляду, склочная барышня попалась
Я не в теме• 09 августа 2023
Ответ дляпапуг
Да, тк у него переносица белая