Соня-сонятко• 09 августа 2023

Ті, в кого 2-3 дитини різного віку, ви о котрій просинаєтесь?

Наприклад, одна в школі дитина, 2-га в садочку. Або щось інше. Ви встаєте о котрій? Яка у вас вранішня рутина?
Носки на подтяжках• 09 августа 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Готують собі бутерброд, заливають пластівці, беруть йогурт , поки цього не вміли - їли дитячу розчинну кашу. Для чого мити підлогу і санвузол щодня? У вас явно забагато вільного часу. Не уявляю такого ритму, а живете коли?
Мої їдять зранку налисники/сирники/запіканку. Вічно щось розливається, розсипається+ киця)

Як_наготую...• 09 августа 2023
8 років,і 1.4,встаю,коли менша встає,коли була школа,так само, в проміжку 7-9 годин,сину в школу з вечора готувала одяг,чоловік заводив у школу
Проня_Прокоповна• 09 августа 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Не буде налисників, з´їдять щось простіше. Купіть собі роботу пилосос для підтримання чистоти
ПАЦАНКА О• 09 августа 2023
В 5:30 коли є школа
Сижу_и_плачу• 09 августа 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Страшно уявити, що ж ви робитимете, коли діти підростуть і самі даватимуть собі раду. Мовчу про «коли виростуть». Справа ваша, звичайно, але потім може бути ну дуже сумно і безцільно.
Втім, на об’єктивність не претендую.
Носки на подтяжках• 09 августа 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Втім, на об’єктивність не претендую.
Я дочекатися не можу самостійності дітей. Старшому 8, молодшій -3. Так хочеться байдикувати)))