Хто не хвилюється, можете розказати чого не спите або чим вечеряли.
глазурька1• 10 августа 2023
Матюкаюсь на п´яту тривогу за день. Їли салат з помідорів та огірків, макарони з з куркою. Я без макаронів, дієта.
глазурька1• 10 августа 2023
Ответ дляLily-2020
Шампіки з атб))
Лежить ше кавун без кісточок звідти ж, але трохи сцикотно. Хтось їв може?
Ми їли з Атб 3 рази, все ок. Навіть діти їли. Смачного!
глазурька1• 10 августа 2023
Ответ дляAndrianaB
Мой ребенок сегодня раньше уснул, думала повезло как никогда, высплюсь, да конечно...А на ужин был безумно вкусный люля кебаб с острым соусом, лучше мяса может быть только мясо 😁...Котов в наличии не имеется
Пощастило, бо в мене їх 3. в спадок від свекрухи залишились.
глазурька1• 10 августа 2023
Ответ дляAndrianaB
Ну так по традиции нужно фото котов, чтобы нам не было так волнительно)))
Ой ні, вони на дворі. А я вже вмостилася