Хтомолодець? Я!• 10 августа 2023
Как пережить измену...
Мне очень тяжело, поетому не пишите гадости. Узнала случайно - пришли анализы и там букет. У меня всю жизнь один партнёр, всю войну рядом с мужем, а тут такое... У меня просто шок. Признался когда смысла идти на попятную не было. Сказал был раз оральный, типа подвёз и так расплатилась ( было два года тому). Не верю честно сказать. Но я у гинеколога не была 4года (каюсь). Незнаю как мне с этим теперь жить. Помогите успокоится, и понять как мне жить дальше.
Кондуктор автобуса• 21 февраля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Пробували, стало ще гірше ( і мені і йому) . Плюс ще лікування на мене трохи погано впливає, потрібно постійно контролювати стан - самій це важкувато інколи. Просто я так і не можу поєднати ці вчинки з людиною з якою жила/живу. Ось тут це справді велика проблема. Немає за що вчепити в минулому ( лише дрібниці всілякі).
Ну йому і повинно бути погано, він винен. Шкода що так і Вас. Мені було легше коли вигнала, переставила меблі, усю постіль змінила, шкодую що потім дозволила повернутись.
Тримайтесь, пошукайте в собі що Вам може допомогти і робіть це
Хтомолодець? Я!
• 21 февраля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Думала може йому беде пофіг і я все зрощумію, а ні... Так і мені не допомогло, тільки гірше стало тоді. Щось я не те зрозуміла, що хотіла. Думала ’из глаз долой - из сердца вон’, ніфіга не допомогло.
Кондуктор автобуса• 21 февраля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Це не здраво. Від людини, яка завдає біль має хотітись віддалитись. Боїтесь його втратити?
Хтомолодець? Я!
• 21 февраля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Та ні, просто я не можу мабуть зрозуміти як це може бути настільки різна людина. Це для мене як ніби різні люди, ось поки мій мозок це не прийме діла не буде. З психологом працювала, толку нуль. Потрібен час мабуть і самостійне усвідомлення.
Кондуктор автобуса• 21 февраля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
У кожного це займає свою кількість часу. Напевно рано покинули психолога. Я в терапії 6 років, 3 з них працюю над темою абʼюзера і зрадника у моєму житті. З радістю б пішла вже, але поки у залежному становищі.
Зрада це важкі переживання, дорівнюють смерті близької людини. Власне, Вам це і потрібно пережити, втрату тієї людини, яку собі уявляли в цій особі, а він насправді інший. Це складно, знаю. Співчуваю, сил Вам і терпіння справитись з цим.
Хтомолодець? Я!
• 21 февраля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Дякую за підтримку. Дуже приємно, що написали. Пишіть інколи мені. Вам бажаю знайти Ваше безумовне счастья.
Кондуктор автобуса• 21 февраля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Нехай буде Вам на користь
Дякую за побажання🌻
Хтомолодець? Я!
• 26 февраля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Всё переварюю ваш пост ( хоча і сама це знаю), але справді цікаво яка людина справжня з якою живешь. А якщо людина цього нікому не показує, як тоді знати з ким живешь...
Кондуктор автобуса• 28 февраля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Це складно зрозуміти достеменно. Але точно можна розібратись з собою, виявляється це теж не так просто) Часто ми думаємо що знаємо когось, а по факту часто самі себе не зовсім знаємо)
В ідеалі піти в терапію, зрозуміти що і як Ви любите, хочете, потім звіритись з собою, своїми відчуттями чи ця людина дає Вам це все чи Ви в ілюзії довгий час. За зрадою багато всього стоїть.
Я була в шоці коли розкопала свій головний принцип у будь-яких стосунках. Це щирість. Терпіти не можу лицемірства, а у чоловіка мама виткана з лицемірства, тому він іншим бути не міг. Але я цього не помічала, тому що сама не усвідомлювала що мені важлива щирість. І в моєму випадку не стільки сама зрада ранила, скільки його лицемірне ’як він мене кохає, як життя не уявляє, яка кльова сукня - хочу тебе і тд’ під час цих зрад, бррр яке лицемірство. Потім позгадувала, він так робив і раніше в інших випадках, часто. А зовні ні за що не скажеш, людина ніби-то принципів, волає за чесність. Я лише злилась чому він щось не так сказав. Коли збагнула що це інша людина, а не та яку я собі вигадала, то мене саму відвернуло від нього і зрада стала не головним фактором, просто вона розгорнула мені його і показала хто він, а то я як дитинка в рожевих окулярах жила 20 років. Другий важливий фактор для мене це турбота. Я сама турбуюсь про всіх кого вважаю своїми і такого ж чекаю. Збагнула цю потребу і зрозуміла, що він не те що не турбувався, а просто кидав мене один на один в складних життєвих обставинах (дтп, наркоз, просто міг не приїхати туди де я чекала його і ми домовлялись, що забере, по дитині - то взагалі треш).
Бажаю Вам теж розібратись з цією не простою темою і не краяти собі серце. Головне, дайте собі можливість бути щасливою
Хтомолодець? Я!
• 28 февраля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Таке відчуття, що ви про мене написали. Я завжди відкрита людям і найбільше в житті не переварюю брехню. Він же жив лише для себе, а я ж турбувалась про всіх. І навіть якщо не отримувала турботу про себе вписувалася на те що він же чоловік і інший ніж я. Але як виявилося він завжди переживав лише за себе. Зараз волає, що хоче змінитися і жити без нас не хоче. Але я більше не вірю. Хоча так інколи хочеться в цьому світі повірити хоча б комусь
Кондуктор автобуса• 28 февраля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Такі чоловіки обирають емпатичних жінок, щоб обслуговували усі їхні потреби і дефіцити, а не для того щоб любити, піклуватись, берегти. І виходить ми себе витрачаємо на них, нічого не отримуючи в замін. Як шкода, що я цього так довго не бачила, не усвідомлювала.
Коханозадовільна• 02 марта 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
У вас вже тема тягнеться з серпня і вам болить - як я вас розумію повірте! Але то є така людина! Я теж думала - Боже яка я дура віддаюся на 100% сім´ї, просто діти чоловік -майже безумовна любов! Довго розказувати історію...я розумію як боляче вам, я так розумію, що ви живете з ним...Я теж жила біля 2 місяців, потім ще 2 місяці як ’гостьовий ’ шлюб , а по факту я ’втікла’ від нього в іншу країну! Тепер по суті - моя думка, що особливо не зміниться, просто ’почне краще грати’...А ці ’ прости мене’ я думаю що мабуть гарна гра...хоча не знаю! Не травіть себе, не мучте...він того не вартий! Я пройшла все це 2 роки тому, інколи як згадаю просто самі сльози капають... думаю що такі чоловіки просто не вміють любити, є пристрасть, захоплення,але немає любові! Не знаю як у вас ,а в мене був першокласний актор і брехун...як виявилося! Обіймаю Вас!
Коханозадовільна• 02 марта 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Да и наверное если бы он рассказал всю правду, а не продолжал скрывать даже сейчас всё прошлое. Получается нет доверия и понимания с его стороны. Хочу уехать сама, но пока это только мысли. Думаю он должен сесть со мной и честно поговорить, а не заботится и бояться потерять.
Якраз ’чесно’ поговорити мабуть навряд чи вдасться! Скоріше всього людина не вміє ’бути відкритою і чесною’
Хтомолодець? Я!
• 02 марта 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Я теж так думаю, але спробую. Щоб потім не жалкувати, що не спробувала.
АБВГДейка• 25 марта 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Автор, як ви? Думаю про вас
Хтомолодець? Я!
• 26 марта 2024
Ответ дляАБВГДейка
Автор, як ви? Думаю про вас
Я тут. Борюсь з депресією, весна загострює хронічні захворювання. На цьому тижні до лікаря з аналізами вже йду. Нажаль показники в аналізах погіршились. Чомусь немає ще тієї білої полоси в житті
Хтомолодець? Я!
• 26 марта 2024
Ответ дляАБВГДейка
Автор, як ви? Думаю про вас
А у Вас як справи?
Хтомолодець? Я!
• 16 апреля 2024
Ответ дляМаруська Му
Добрый день! Как у вас дела? Финал истории получился?
Добрий день! Финала так и нет пока, ещё хочу по врачам. Вот новые таблетки прописаны, а мужу через неделю на контроль. Я замкнулась в себе полностью.
Маруська Му• 16 апреля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Моя вы дорогая((( А вы в каком городе?
А муж как? Виноватым чувствует себя хоть?
Хтомолодець? Я!
• 16 апреля 2024
Ответ дляМаруська Му
Моя вы дорогая((( А вы в каком городе?
Киев. Муж со мной носится как с хрупким сосудом, а мне этого уже не надо. Даже морально противно, раньше надо было ценить. А теперь мне что из этого? Предавал, воровал, здоровье угробил мне... Я сейчас могу несколько раз за неделю сознание терять, это меня пугает. На людях должна держаться ’огурцом’.
Маруська Му• 16 апреля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я тоже в Киеве! Могла б вас как то на кофе вытащить)
Вы же давно лечитесь, неужели не становится лучше? Вы себя сами так загоняете сильно(((
Хтомолодець? Я!
• 16 апреля 2024
Ответ дляМаруська Му
Становится, но потом опять или показатели вверх идут или вирус появляется. Еще очень тяжело перенесла грип. Из позитивно - негативного набрала 4кг
Маруська Му• 16 апреля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Блин, а я набрала 10((( да, тоже была на гормонах, знаю что уйдёт, но я каракатица😭😂
Хтомолодець? Я!
• 16 апреля 2024
Ответ дляМаруська Му
Я так и не могу все сложить в голове у себя. Не могу поверить и принять все. Хочу проснуться из этого кошмара
Маруська Му• 16 апреля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
У меня была подобная ситуация, пришёл со встречи с другом, а там пахнет презиком… выла долго. Разошлись, я не смогла. Не жалею. Второй раз замужем.
Хтомолодець? Я!
• 16 апреля 2024
Ответ дляМаруська Му
Признался? Или так и не сказал правду? А тут за все время мне не к чему сильно и приколупаться ( только по мелочи) Вот мой мозг и не принимает все, закрываюсь я от людей полностью
Маруська Му• 16 апреля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Конечно не признался))) это был массаж!)))
У нас было плохо, руки распускал и прочее, наверно поэтому и разошлась спокойнее. Но вам нужно с этим справиться, от нервов страдает весь организм((( я тоже тогда начала болеть сильно, но собралась. Я одна у себя и ребёнка, правда я собралась за 2 месяца всего.
Хтомолодець? Я!
• 16 апреля 2024
Ответ дляМаруська Му
Тогда да, когда муж руки в ход пускает понятно. Болею так как иммунитет фиговый сейчас, плюс вирусы. Да и ещё навалилось на роботе. Как-то полоса уж больно чёрная у меня и долгая
Маруська Му• 16 апреля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
А вы перестаньте переживать! Иммунитет от нервов тоже падает!