Экспертиза• 10 августа 2023
Нет сил быть на нелюбимой работе. Хочу уволится, но переживаю
От слова вообще. От змей уже воротит. И то, что оценивают по мере того, как ты начальству жопу лижешь. На проф.качества не смотрят вообще. Взяла 2 дня выдохнуть, но понимаю, что не могу выйти в понедельник. Переживаю только, удастся ли найти в ближайшей перспективе работу? На данный момент 25К, ритейл (закупаю товары), Киев. Кто в ближайшее время искал работу в столице? Много предложений?
Пэрисхилтонша• 10 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
мій тато банківський працівник, вже на пенсії. працював з 1990 у цій сфері, начальник комп*ютерного відділу. зразу посивів, 5 років не ходив у відпустку, вічно агресивний, а коли звіти, то до ранку на роботі( кликав в банк-відмовилась
Так, робота бухгалтера в великих банках не менш стресова.
Але за час мого професійного досвіду рівень стресостійкості зріс на 100 рівнів.
Коли прийшла тільки після навчання, то боялась кожного шороху.
В житті ця стресостійкість теж допомагає. Але розумію, що свого максимуму в цій сфері я досягла вже.
Бабуся мороз• 10 августа 2023
Ответ дляБензопирен
Клас, вітаю,
Я в пошуку зараз, повернулася с Англії, поки не можу знайти, як хочеться потрапити в адекватне місце…
потрапите, головне вірте у себе! не рекомендую аусорцинг, там навішають задач, багатозадачність вітається. я теж така, але не захотіла, знаєте, мене навіть на співбесіді питали хто я по знаку зодіака. відповіла що тілець. директор сказав-нажаль, не підходите, я з тільцями не спрацьовуюсь. удачі Вам у пошуку! робота знайдеться!
Экспертиза
• 10 августа 2023
Ответ дляБензопирен
Ппц, ну и курицы
Пришла новенькая девочка к нам, одета просто, без трендов и макияжа. Они 2 дня обсуждали ’с какого она села вырвалась’...
Кундалина• 10 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Когда на собеседованиях ранее просили указать, насколько важен коллектив - всегда ставила его на последнее место. Думала, не важен. Я больше игрок одиночка. Пока не попала сюда. И еще бесит, когда обсуждают как я выгляжу, соответствует ли обувь образу в целом, сколько пар обуви у меня летней и т.п.
Пф, срати я хотіла на це. В мене керівник взагалі власникові сказав, що в мене авто коштує, як два в їх сім´ї, нащо я сказала, дайте мені проект, який хотів взяти керівник, хочу поміняти авто, бо це вже обговорювали. Зараз керую класним проектом, авто зміню через пару місяців. Як казала Пугачова, нехай говорять, аби фамілію вірно вимовляли.
Бабуся мороз• 10 августа 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
я перед цим працювала на турків. там стресостійкість ще та... без вихідних, бо я була всім, офіс-менеджером, юристом, ріелтором, закупщиком і навіть мамою... навчилась готувати фігурне маршмеллоу. знімала стрес)
Бензопирен• 10 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Инстаграма пересмотрели или что.. я вообще поражаюсь взрослым людям, у которых в голове одни шмотки и инстаграмы
язззззь!!!• 10 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
я вас понимаю, такая же. Ушла от первого мужа с ребенком на руках, потому что тоже не было уже сил терпеть. А нынешний муж говорит не быть такой резкой. Война и все такое, с работой не так как всегда...
З однієї сторони він правий. А з іншої, якщо по фінансам не критично я б пішла. Сама звільнилась місяць тому, але мені підаернувся тимчасовий проєкт на кілька місяців. Зараз з´їзджу у відпустку і теж буду шукати постійну роботу.
Бензопирен• 10 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
Зрозуміла,дякую!
Якось з віком все важче знайти, мені 39 майже 40, пам‘ятаю часи в 2000х коли за тиждень-два можна будо хорошо роботу знайти, ех…
Бабуся мороз• 10 августа 2023
Ответ дляБензопирен
Зрозуміла,дякую!
мені 42. беруть різних, не переживайте, роботу знайдете. цінуйте себе в першу чергу, як працівника)
Говорю-балакаю• 10 августа 2023
Ой, я попала в коллектив, то було нєчто.... Мене фіндиректор невзлюбила з першого дня. Навела на мене справи, як дізналася що я в минулому працювала головним бухгалтером в неї наче дах зірвало. То питалась головного бухгалтера на мене направити то директору на мене капала, спробувала кілька разів мене підставити. Одним словом мені це все набридло і я в якийсь момент вирішила її з´їсти))))
З´їла))) Я почала регулярно ловити її на брехні, головний бухгалтер зрозуміла що та її підставляє а я маю гарний досвід, перейшла на мою сторону, з моєї подачі виявила 400 тис недостачі. Потім домоглися аудиту, а потім її громко звільнили.
Через деякий час власник привів коханку і зробив її виконавчим директором. І тут ми звільнилися з головним бухгалтером.
Фиона Шрековна• 10 августа 2023
Ответ дляКундалина
Якщо для вас клімат в колективі важливий, звільняйтесь та шукайте, в мене всі, хто звільнились, знайшли кращі варіанти. Зарплатні сподівання не високі у вас, думаю знайдете. Мені, наприклад, на клімат, плювати, навпаки люблю зміям гризти горло, потихеньку виживати, для мене головне цікаві складні задачі та зростання.
Ох, хотела бы так уметь...
Говорю-балакаю• 10 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
А в якій компанії працюєте? В іноземній? Чим займається компанія, ви так і працюєте бухгалтером?
Якщо можна 2 слова без подробностей.
Дуже заінтригували хорошим колективом))
Якщо можна 2 слова без подробностей.
Дуже заінтригували хорошим колективом))
Кундалина• 10 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Тю, в нас маркетолог прийшла, синє волоссячко, тату всюди, ніс проколотий, одяг, неначе в ньому пів Америки вмерло, щей веган. Наші матрони, чуть не всрались, обговорювали аж до мозолів на язиках, щей керівник наш, який аж ніяк плітки не любить, підключився. Але дівчина трудяща, креативна й потенційна, я помітила одразу та сказала власникові. Підставила їй плече, зараз ми з цією маленькою крутою пані, бомбезна команда, а наші клуши, як сиділи на одному місці роками так і сидять.
Бабуся мороз• 10 августа 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Якщо можна 2 слова без подробностей.
Дуже заінтригували хорошим колективом))
Якщо можна 2 слова без подробностей.
Дуже заінтригували хорошим колективом))
українська компанія, 10 років їй. займається продажами. власник, директор і інщий бухгалтер на пару років старші за мене, а так, то від 20 до 35 років колектив
Тра Ля Ля• 10 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
А он вас не прокормит хотя бы первое время? Ему ок, что вы морально высосаны в таком коллективе?
Экспертиза
• 10 августа 2023
Ответ дляТра Ля Ля
меня, често говоря, самой неприятно, что ему ок, что я постоянно нервная, лишь бы деньги приносила. И давит на войну постоянно
Говорю-балакаю• 10 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
Дякую за відповідь! Компанія невелика але колектив склався хороший. Супер, вітаю!
Вишневий цвіт• 10 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Продукты, писать название не хочу. А что?))
Да я всех знаю в этой сфере))
Не думайте, что в другой сети с вами будут все милы и приветливы.
Бабуся мороз• 10 августа 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
якраз велика, в офісі 30 чоловік і по всій україні є філії) удачі Вам ще раз у пошуках!
Говорю-балакаю• 10 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
Дякую!
Тра Ля Ля• 10 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
Приходите с работы и занимайтесь своим восстановлением. В парк на пробежку, с подругой встретится. Любые занятия разгружающие. А он пусть быт организовывает.
Сметчица• 10 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
У меня есть муж, заначка есть. Муж накручивает, что не найду ничего сейчас, поэтому нужно терпеть
Вакансій небагато, деякі висять вже більше року.
В дечому чоловік правий, але так ви заробите більше хвороб ніж грошей. Спробуйте налаштуватись що скоро звідти підете і активно шукайте нову роботу, раджу вакансії благодійних фондів подивитись
Natalyfoxyn• 10 августа 2023
В основном есть международные компании как у нас. 25 к это смешные деньги
Я супер-пупер• 10 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
смешные деньги- это ноль, а, 25к, это нормальные деньги.
Сметчица• 10 августа 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Знідна!
На 25 к квартиру не купиш, але на їжу, одяг і комуналку вистачить, та і на оренду теж
НаливайКа• 10 августа 2023
Ответ дляЭкспертиза
А вот это очень не приято, может надо менять и мужа вместе с работой? Мужья приходят и уходят а вы у себя одна, здоровье одно и даже за деньги новое не купишь
Экспертиза
• 10 августа 2023
Ответ дляНаливайКа
Самое обидное - вчера сказал ’ты что, вышла замуж и расслабилась? Когда мы с тобой познакомились - ты рвала всех просто. Что поменялось?’ У меня аж дар речи пропал. С работой жопа, еще и муж начал фе свое высказывать
Кундалина• 10 августа 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Ох, хотела бы так уметь...
Вміти не треба, треба розставляти приорітети та контактувати з тими, хто дійсно приймає рішення і все буде бімба. А тих тьоток, перекусувати та переступати, але пахати та постійно вдосконалюватись.
Natalyfoxyn• 10 августа 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Ноль это ноль, как может ноль быть смешными деньгами? Что такое 25к?? Как не них можно прожить даже одному человеку? А если семья? Для меня это непонятно