Дитині 7 місяців. Я постійно в стресі - то мало їсть, то чому не какає, багато какає, щось облизала, хтось глянув, чхнув… все це викликає в мені паніку. Розумію, що фанатично труситися погано, але і пофігістом не можу бути. Всі так вихваляють грудне, а я якось Дитину чекали 6 років. Намагаюсь не бути фанатичною, але не виходить… (я ще ц працюю 5/2 колег день по 8 годин онлайн. Так зараз треба. Рідні далеко)
руки_Крюги• 10 августа 2023
це добре, що ви розумієте, що кіпішна, потім буде краще, навчитеся з цією тривожністю жити, крім того, зараз передумов більше, ніж зазвичай, то й не дивно, що нерви здають
Радикальная• 10 августа 2023
Ваш кіпіш потім впливає на дитину. Серйозно. Видихніть. Працюйте над собою. Тривожність можна контролювати
Файна дівка• 10 августа 2023
Нічого, в багатьох буває.
Але ваш стан дуже впливає на дитину, тому спробуйте якось відстежити цей стан, задайте собі питання: чому кіпішую? Як це виправити? Як би я хотіла щоб було?
Брехушечка• 10 августа 2023
Моде це Ви так заміняєте почуття провини, що працюєте і не можете приділити достатньо уваги своїй дитині? Тобто така собі підміна.
Якщо що, то я не засуджую це, розумію, що це вимушений крок.