Хочу поміняти батарею на нову оригінал так як в мене вже78%. Скажіть будь ласка скільки буде коштувати і чи можна у Львові поміняти зразу ,щоб я бачила щоб вони мені зразу віддали скільки то часу Займе
Не існнує ОРИГІНАЛЬНИХ запчастин
Тіпа оригінал може бути ТІЛЬКИ в фірмових сервісних центрах (а таких в нас немає)
Купіть на промі самі ту АКБ і нехай вам в майстерні поміняють, тоді точно будите знати що вам поставили, бо в майстерні впарять що мають і скажуть що ви хочити чути
Veronika_100k• 10 августа 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Куріть 14 Про і все
Поднапрягитесь и попробуйте ещё раз прочитать вопрос.
Милая девочка Лиза• 10 августа 2023
Ответ дляVeronika_100k
Я прочитала. Краще новий купити