DiSi07• 10 августа 2023

Зима

Як вважаєте ця зима теж буде важкою? Блекаути? Чи є у вас такі передчуття? І як готуєтесь до цього?
Masha 2506• 10 августа 2023
Никак не готовлюсь. Консервацией занимаюсь разве что.

Valentina0701• 10 августа 2023
Не люблю зиму, навіть до війни не любила. А тепер ще й флешбеки з цими відключеннями. Сподіваюсь, що буде легше, ніж торік. Трохи місто захистили все таки.
bodyki.com.ua деткам из США• 10 августа 2023
думаю что не лучше прошлой...ламп накупили,павербанков...
Like-995b• 10 августа 2023
Стоит инвертор с прошлого года
Isa Dora• 10 августа 2023
Будет легче
Ollka• 10 августа 2023
Так подготовилась к прошлой, что выбрасывала недавно гречку почти по 100 грн, кучу круп и консервов.
А своей консервации ещё 100 банок примерно.

В этом году ничего не делаю.
DarkBlueSea• 10 августа 2023
Норм будет, опыт выживания у нас уже есть))
Тоже консервацией занимаюсь, пауэрбанки, гирлянды с прошлой зимы заготовлены

иркин• 10 августа 2023
Минулу зиму пережили, і цю переживемо. Я стільки книг класних прочитала, тепер на наступну качаю.
Рита-8e7c• 10 августа 2023
Ответ дляиркин
Я теж у бібліотеку записалася на період блекауту. А то вже забула як воно дорослу ’живу’ книгу в руках тримати, тільки електронні.
Рита-8e7c• 10 августа 2023
В нас є акумулятор і заоядна станція, ліхтарики, павербанки. Ще хочемо стабілізатор напруги купити. А ще купуємо настільні ігри, малювання ліхтариком для дитини, театр тіней. А ще savo від плісняви, бо то є тепло, то немає - саме те для виникнення плісняви.
Ще замовила пару комплектів велюрової (чи щось схоже, не пам´ятаю) постільної білизни.
А теплого одягу для дому я скільки минулого року накупила... Більшість була, навіть, занадто тепла, не носила. Сподіваюсь, що і цього року не знадобитися.
Bad.girl• 10 августа 2023
Нормально буде. Вже у всіх генератори, екофлоу та інші необхідні речі є. Усепропало не буде.
Klodia• 10 августа 2023
Ответ дляOllka

В этом году ничего не делаю.
Я с вами. Перед прошлой зимой ничего не делала и не запасала, только плюшевое теплое постельное купила и все. Как показала практика, ничего особо и не понадобилось, все решаемо.
LiliaCh• 10 августа 2023
Делаю чуть больше консервации. Запас продуктов и воды у нас теперь все время. Возможно купим более мощный генератор.
Jordanna• 10 августа 2023
Буде зима, будемо бачити.
Морожу овочі, як і морозила, хоч маю сушку.
Але в мене будинок стоїть на лінії жд вокзалу, то світло небагато виключали. Жд вокзал в ручному режимі відключав раз 20, по 3 години. Ну як прильоти в нас були, то пізніше всіх включали

А і воду, яку набирала восени, тільки використала, нову трохи наберу
РойЛеля• 10 августа 2023
Минула зима не була суровою так що всім було терпимо. Побачим як ця.
Памятаю надзвичайну організованість все було розписано під виключення. Тільки вмикали світло так одразу і посуд мився і голови всі мили, і прання, і уроки, і все зарядить, і їсти швидко приготувать.
До всього люди призвичаюються.
Ми живемо в воюючій країні, це наш вибір. Треба бути готовими до всього.
Поки ще все терпимо було, слава Богу.
Аби хоч не гірше
marata• 10 августа 2023
Ніяк не готуюся. Все є з минулого року. Балонів докуплю ще і все. Мені головне, що провайдер подбав про інет без електрики і можна працювати
LotusA• 10 августа 2023
А я прошлую зиму прожила хорошо, в нашем доме свет не отключали. А что сейчас будет неизвестно
Ирина_Б_• 10 августа 2023
а если не будет больше бомбежек энергетики то будет все норм? наверное ж электростанции привели в порядок
ShellyBelly• 10 августа 2023
Замовила з аліка гирлянд на батарейках. Минулу зиму нам подарували одну,вона світила краще аніж будь-які лампочки. Запас свічок залишився ще з минулого року)
А так нічого не роблю. Хіба консервую потроху. Продукти не закуповую. Хіба думаю над борошном

Чаюри• 10 августа 2023
Як готуватися? Гірлянду маємо щез минулого року, банок повна комора.
bespe4na_mavpa• 10 августа 2023
Нету такого как прошлой зимой. Прошлой я не морозила ничего. Этой немножко заморозила, значит, надеюсь на лучшее
Чаюри• 10 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
Будуть.
_Irina-K_• 10 августа 2023
Девочки, а лампочки с аккумулятором кто-нибудь покупал? Понравилось или лучше на батарейках светильник?
Чаюри• 10 августа 2023
Ответ дляLotusA
Вас не бомбили, мабуть. Я книжку собі тримаю на зарядці, щоб почитати можна було. Ну і таке по мінімуму, павербанки, гірлянди, свічки.
VasilisaLisa• 10 августа 2023
Ответ дляBad.girl
та ви що, от прям у всіх?
JULIA_UMKA• 10 августа 2023
Ответ дляOllka

В этом году ничего не делаю.
Зачем выбрасывать? Что с гречкой и консервами может произойти?
Татьяна 0285• 10 августа 2023
Буде зима будемо бачити. Є акум і інвертор, ліхтарик, 2 павер банка, інтернет через оптоволокно, є газова горілка з балонами хоча в мене газ ( ну на всякий випадок). Не думаю що буде гірше, але думаю що відключення будуть полюбє.
polski• 10 августа 2023
Ответ дляBad.girl
Что делает екофлоу
Елена-0f43• 10 августа 2023
А я еле пережила,графика не было,как попало отключали либо мы не попадали под него.С утра с 6 как повезёт мог быть свет до 7 ,приходишь с работы его уже нет и так каждый день.Воды нет,холодина. И да были такие моменты что по 3 дня сидели без света и в холоде,к чему готовится ума не приложу и как.
Чумачечая Весна• 10 августа 2023
Действуйте по ситуации. Если есть деньги запастись генератором и паувербанками, если вы этого не сделали прошлой зимой в 3-4 раза переплатив