DiSi07• 10 августа 2023

Зима

Як вважаєте ця зима теж буде важкою? Блекаути? Чи є у вас такі передчуття? І як готуєтесь до цього?
ШелдонК• 10 августа 2023
Вона буде жахливою. Без інтернету я навіть не знатиму, коли тривога і не зможу працювати. Павербанки купила, а толку з них, як інтернету не буде.

катерина12009• 10 августа 2023
Збираюсь закрити синенькі, коли там ціна на них буде оптимальна? Ще треба перець і помідори. От і вся підготовка. Наморозила трохи ягід, ще чекаю на томати зробити пасту. Свічки, павербанки, фонарики ж ще з минулого року. Може куплю лампу щоб читати на аккумуляторі. Є на батарейках і люстра-гірлянда.
Єдине що хвилює котел в заміському будинку, при минулорічних відключеннях зламався, то не знаю чи чинити чи вже до весни чекати..
TataJuke• 10 августа 2023
Ответ для_Irina-K_
Девочки, а лампочки с аккумулятором кто-нибудь покупал? Понравилось или лучше на батарейках светильник?
Брала большую лампочку которую вкручиваешь в лампу, она заряжается пока есть эл-во и светит когда света нет. Лично мне не понравилось, быстро разряжается. На алике набрала кучу разных светильников( круглых, длинных. выбор-просто глаза разбегаются) от аккумулятора, на движение, но можно как вкл, так и выкл. Уже использую в темное время суток в длинном коридоре, ночью в ванной, супер. Есть светильники по больше тоже на аккумуляторе, типа как люстра, с пультом управления. И доставка сейчас 3 недели. Думаю там можно найти на любой вкус.
LotusA• 10 августа 2023
Ответ дляЧаюри
Вас не бомбили, мабуть. Я книжку собі тримаю на зарядці, щоб почитати можна було. Ну і таке по мінімуму, павербанки, гірлянди, свічки.
Город нет, но это не от этого зависело. Дом напротив с ноября по февраль прогудел на генераторах, там света было минимум,непонятно почему так. Нам просто повезло...
Ollka• 11 августа 2023
Ответ дляJULIA_UMKA
Зачем выбрасывать? Что с гречкой и консервами может произойти?
Гречка попрела, запах прелый, вкус тоже.
Консервы - закончился срок годности.
Может Вы рискнули бы - я нет. Бутулизм никто не отменял.
Ollka• 11 августа 2023
Ответ дляШелдонК
Я оптоволокно провела.
Интернет без света был.
Мой провайдер на генераторах
Манула• 11 августа 2023
Ответ для_Irina-K_
Купувала в минулому сезоні і зараз ще 2 лампочки на акумах придбала. Не можу сказати, що вони мені дуже подобаються, але в коридор, кухню, туалет, ванну кімнату норм. В кімнатах для мене краще настільни лампи з більшею ємністю акумуляторах.

Манула• 11 августа 2023
Ответ дляШелдонК
Без інету для мене теж був жах, поки не провели інет gpon, який працює без світла. Тільки треба роутер і термінал живити від павербанку чи зарядної станції