11 августа 2023

Хто вже бачив вживу або приміряв нові моделі замшевих кедів ZARA?

Нещодавно побачила на сайті нову модель кедів, можливо хтось їх бачив у магазині або приміряв, і підскаже чи гарно виглядають вживу і чи зручні?
Залізна пані 11 августа 2023
На вид гарні. Але дуже обережно ходити, бо будуть бруднитися.
автор Женщинас 11 августа 2023
Ответ дляЗалізна пані
На вид гарні. Але дуже обережно ходити, бо будуть бруднитися.
Гарні ніби, але у zara фото і реальність це можуть бути дві різні речі. І ніякі блогери їх ще не показували, можливо і дивитись нема на що(
Птица Говоруша 11 августа 2023
Я на такие хочу узнать рецензию
Доставучая 11 августа 2023
Ответ дляЖенщинас
Гарні ніби, але у zara фото і реальність це можуть бути дві різні речі. І ніякі блогери їх ще не показували, можливо і дивитись нема на що(
Меня смущает что подошва может быть тяжелая
автор Женщинас 11 августа 2023
Ответ дляДоставучая
Меня смущает что подошва может быть тяжелая
Та ніби не повинна, в тому році мала кеди на такій підошві то не важкі були. Мене більше цікавить чи колір в житті такий як на фото і чи не дуже вузькі, бо маю широку стопу(
Доставучая 11 августа 2023
Ответ дляЖенщинас
Та ніби не повинна, в тому році мала кеди на такій підошві то не важкі були. Мене більше цікавить чи колір в житті такий як на фото і чи не дуже вузькі, бо маю широку стопу(
Не угадаешь с подошвой
Мне кажется вся Зара на узкую ногу,дочка носит кроссовки 36р из взрослой коллекции,у нее нога узкая
Коржик 11 августа 2023
Ответ дляЖенщинас
Та ніби не повинна, в тому році мала кеди на такій підошві то не важкі були. Мене більше цікавить чи колір в житті такий як на фото і чи не дуже вузькі, бо маю широку стопу(
Они узкие, видно даже по фото.
Я обувь продаю.
Джем Шакіри 11 августа 2023
У меня широкая нога, я бы такие даже не рассматривала. Сразу все примеряю на себя)))
Джем Шакіри 11 августа 2023
Взяла себе такие, но сомневаюсь в достаточной ширине.
Я тут Живу 11 августа 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Взяла себе такие, но сомневаюсь в достаточной ширине.
Гарні, а де брали?
Люда999 11 августа 2023
Автор,бачила блакитні вживу, дуже легкі,але нажаль не приміряла
Джем Шакіри 12 августа 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Гарні, а де брали?
Через посредников на Нью беленсе заказывала. Уже нет такой модели.