муха в кедах• 11 августа 2023
Як відмовитись від хліба і здоби
Це моя слабкість, не можу без цього жити. Якщо в хаті є хоч шматочок хліба, булка, хлібець або навіть сухарик - я його зʼїм. І зовсім без нього неможливо, бо є діти, їм у школу бутерброди даю, доводиться купувати😢
Ну і як завжди буває, колись могла зʼїсти півхлібини і нічого, а зараз все одразу відкладається зайвими кг.
Поділіться досвідом, як відмовитись від хліба 🙏
Непозбувна Бентега• 11 августа 2023
розказцю як я відмовилась
скажіть собі - щ цієї секунли я не їм нічогг що містить борошго чи цукор
все більше не їжте
я так вже два роки живу
все більше не їжте
я так вже два роки живу
Морожена_курка• 11 августа 2023
купуйте менший кусок - щоб суто на дітей, і не було спокуси ще щось собі там урвати) лише так у вашому випадку.
Докладальниця• 11 августа 2023
Есть элемент при нехватке которого будет дико тянуть на углеводы (выпечку!) его гинекологи и диетологи рекомендуют...пить регулярно чтобы не набирать вес
Злюка бобер• 11 августа 2023
І дітям буде корисно те не їсти. Ви ж розумієте, що зараз закладаєте звички харчування?
Потім виросте ваша дитина і буде - «неможна я без хліба і цукерок»
Своїм прикладом треба привчати.
Не за Будка• 11 августа 2023
Не голодувати перш за все. Якщо ви будете правильно харчуватися тричі на день, ви легко обійдетеся без випічки.
Злюка бобер• 11 августа 2023
Ответ дляМорожена_курка
Ну правильно, сама їсти той харчовий мусор не буду, хай діти їдять. А потім ожиріння, рхп, інсулінозалежніть та інше.
Бо ж «діткам солоденьке та мучне»
Жертва интернета• 11 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
розказцю як я відмовилась
все більше не їжте
я так вже два роки живу
все більше не їжте
я так вже два роки живу
Що їсте? Шашлик з кетчупом не їсте? Олів´є не їсте? Це перше що спало на думку. Хліб з салом або з маслом і сіллю і помідорами теж не їсте? Торти туди ж? Що любите зїсти?
Сарафанное радио• 11 августа 2023
Автор, представляйте, как хлеб превращается в жир на Вашем теле.
Жертва интернета• 11 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
15 років не їм, тай все. Для сім´ї печу сама здобу.
Навіть не пробуєте?
Василина Семеніч• 11 августа 2023
перейти для початку на чорний, лаваш, цільнозерновий ----- потім буде легче відмовлятися від хліба, випічки
Злюка бобер• 11 августа 2023
Ответ длявсем надо
Есть то что не любите еще хуже. Если хочется и все время себе отказывать в этом то даже вреда больше.
У вас рассуждения как - если человек бухает, то пусть, а то отказываться ж вреднее.
Привычки пищевые надо менять. Сахар, булки- это тот же наркотик, быстрый и доступный дофамин.
Ms. Похвала• 11 августа 2023
Ответ дляЖертва интернета
Ого, років 10 вже не їла вами написаного.
Губки-уточкой• 11 августа 2023
Перейти на диетические виды хлеба - фитнес, черный низкоуглеводный с семечками, гречневый и т п. Ими так не обжираешьс. А потом проще ограничить потребление
муха в кедах
• 11 августа 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Пробувала так, але проблема в тому, що його діти не їдять, блін😭
Ms. Похвала• 11 августа 2023
Ответ длямуха в кедах
В мене чоловік і три сини, ящоб я їла так як вони моя вага була б 120 кг. А так 50))
Ноу коммент• 11 августа 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Своїм прикладом треба привчати.
Моя дочка, например, берет с собой в школу бутерброд с сыром или запеченным куриным мясом. Что она должна брать с собой в школу, если не бутерброд?
Ласую колобками• 11 августа 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Ага) гречаний багет то просто Ван лав. Я можу пройти повз звичайний хліб. Але гречаний свіжий, хрусткучий можу за раз половину з´їсти
Ласую колобками• 11 августа 2023
Ответ дляНоу коммент
Шпинат))) мабуть
Ноу коммент• 11 августа 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Я могу объедаться даже хлебом фитнес или гречневыми хлебцами
Губки-уточкой• 11 августа 2023
Ответ дляНоу коммент
Можно есть больше белка и овощей/фруктов, тогда хлеб не полезет в большом количестве
Проработник• 11 августа 2023
Просто хліб їжте,а відмовтесь від солодкої випічки для початку. Я не відмовляюсь від улюблених страв, просто дотримуюсь правил ІГ..
Добра, коли сита!• 11 августа 2023
Ответ длямуха в кедах
Я просто дала собі установку, що то не для мене, то дітям. Я недоїджене викидаю в смітник. Хліб дуже люблю, але купую гарячий і зїдаю шматок по дорозі, так раз в 2 тижні собі дозволяю обжираловку хлібну, тоді нема зривів.
І ще ранком можу скибку чорного з маслом, бо на дієті треба споживати різні жири, щоб шкіра не стала тонка.
Але здоба то табу назавжди
Бриджит_Фрикандо• 11 августа 2023
Я взяла аскезу на три місяці. Думала буде ломка. А все абсолютно ок
Ноу коммент• 11 августа 2023
Ответ дляГубки-уточкой
В меня полезет
Леплю из пластилина• 11 августа 2023
Не вижу смысла отказываться совсем. Но не ем сдобный хлеб-торты,булочки, пирожные, пирожки.
А во время приема пищи отрезаю себе только маленький кусочек хлеба. На работу вообще его не беру. И да, важно полноценно есть завтрак ,обед и ужин,чтобы не быть голодной и не подъедать хлеб в перерывах между приемами пищи.