муха в кедах• 11 августа 2023

Як відмовитись від хліба і здоби

Це моя слабкість, не можу без цього жити. Якщо в хаті є хоч шматочок хліба, булка, хлібець або навіть сухарик - я його зʼїм. І зовсім без нього неможливо, бо є діти, їм у школу бутерброди даю, доводиться купувати😢
Ну і як завжди буває, колись могла зʼїсти півхлібини і нічого, а зараз все одразу відкладається зайвими кг.
Поділіться досвідом, як відмовитись від хліба 🙏
МашМааш• 11 августа 2023
Мне помогает не покупать (дочке могу купить именно для нее маленькую булочку, чтобы нечего влиять было)

И ещё помогает сказать себе, что если съем сейчас, то потом будет хуже (и держаться и психологически ощущение )
Люблю порядок• 11 августа 2023
Замінила смачними хлібцями, наприклад нордік в упаковці 100 гр 5 пачок, в кожній пачці 6 хлібців тонесеньких). От ті 6 хлібців - 20 гр мені на день на 6 (умовно) бутерів. Іноді дозволяю собі круасани, 1-2 на тиждень. В мене проблеми з жкт то свіжий хліб мені погано, навіть Круасани переважно їм не тіки з печі). На слова як ти так можеш це ж мало і т.д. відповім так і здоров´я і фігура і нормі)
Неновая почта• 11 августа 2023
Я не вживаю випічку, борошно, глютен... Печу для себе хліб з зеленої гречки/ мигдалевого борошна...
Админко• 11 августа 2023
Ну ешьте 1 кусочек, утром. От этого ничего не будет. Но кайфуйте)
Викупана• 11 августа 2023
Ответ дляДокладальниця
Есть элемент при нехватке которого будет дико тянуть на углеводы (выпечку!) его гинекологи и диетологи рекомендуют...пить регулярно чтобы не набирать вес
Что за элемент ?
Жертва интернета• 11 августа 2023
Ответ дляВикупана
Что за элемент ?
Питання не до мене, але по-моєму, хром
всегдаДаДа• 11 августа 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Перейти на диетические виды хлеба - фитнес, черный низкоуглеводный с семечками, гречневый и т п. Ими так не обжираешьс. А потом проще ограничить потребление
Ну як сказати. Наприклад я спокійно відношусь до будь-якого хліба, можу взагалі не їсти, але як куплю гречаний багет в Сільпо, то третину точно можу зʼїсти поки свіжий. На другий день він мене вже не цікавить. Але перший день, особливо з форшмаком - це відвал бошки
Василина Семеніч• 11 августа 2023
Ответ длямуха в кедах
Пробувала так, але проблема в тому, що його діти не їдять, блін😭
знайдіть дітям щось корисніше, бездріжжове, або висівкове,
зернові круасани, роліні і т.п,
самі печіть хліб або хачапурі,

взагалі, у нас така якість магазинного хлібу, що навіть лікарі не рекомендують його їсти - кардіологи і т.п, вже не раз стикалася з цим і чула.

Хлібці теж не дуже рекомендую - більшість з них занадто тверді,
зуби ними ламають ((((
всегдаДаДа• 11 августа 2023
Автор, як варіант купляти вже нарізаний хліб із розрахунку на бутерброди дітям. А якщо 1-2 залишається, то дозволити собі, але у першій половині дня. Поступово зменшуйте саме придбання печива, булок. Потім спробуйте не їсти хлібо-булочні вироби по буднях, тобто залишайте собі це на вихідні. Перші 4-5 тижнів буде важкувато, а потім ви помітите, що вам вже й на вихідні воно не дуже потрібно. Я так відмовлялась від солодкого, але не через вагу, а молочниця замучила. Я підчас вагітності полюбила солодке та потім після пологів постійно молочниця. Перестала їсти торти та тістечка і все пройшло
Василина Семеніч• 11 августа 2023
Ответ длявсегдаДаДа
так, він дуже класний
Пишу вірші, дорого• 11 августа 2023
Ответ дляДокладальниця
Хром?
Бамбарбия! Кергуду.• 12 августа 2023
Ответ дляНоу коммент
Моя дочка, например, берет с собой в школу бутерброд с сыром или запеченным куриным мясом. Что она должна брать с собой в школу, если не бутерброд?
Хлебцы из взорванных зерен, кукурузные, рисовые или гречневые.
Ноу коммент• 12 августа 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Моя дочка такое не ест
Злюка бобер• 12 августа 2023
Ответ дляНоу коммент
Ну вообще-то можно просто в малекий судок сложить мясо, сыр, нарезанные овощи или фрукты. Можно это завернуть в тонкий лаваш, это лучше выпечки.
Ноу коммент• 12 августа 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Я не писала про выпечку. Писала про бутерброд с сыром или запеченным куриным мясом
Байрактара• 12 августа 2023
Ответ длямуха в кедах
Я отказалась в один день.
Просто перестала есть.
Я_и_моя_собака• 12 августа 2023
да легко) у меня сын каши вермишель ест с хлебом я хлеб исключила даже суп ,борщ ем без хлеба и сало привыкла ем без хлеба