В одній із моїх тем багато писали, що всі ті складні предмети зайві і кому вони потрібні.
Краще б вчили тому і тому...
Ну там вже у кого фантазії.
Напишу про один з варіантів.
Писали, нібито 🏫 не вчить спілкуванню.
Ага.
Де ж іще діти одразу ж на практиці вчаться дружити і давати здачі, ділитися і тримати своє, завойовувати любов однокласників і вчителів?
Коли виступити проти і коли змовчати, коли показати себе, а коли сховатися.
Зрозуміти, ким хочеш бути, а що не твоє.
Це я дуже стисло.
І якщо дитина щось не розуміє, то є інтернет, розумні статті в журналах, можна запитати в дорослих.
А чого дитина навчиться, чи вона стане успішною у спілкуванні чи закриється у мушлі, то вже її вибір і, частково, відповідальність батьків.
Ви навчилися спілкуванню в школі чи закрилися?
Краще б вчили тому і тому...
Ну там вже у кого фантазії.
Напишу про один з варіантів.
Писали, нібито 🏫 не вчить спілкуванню.
Ага.
Це я дуже стисло.
Результат:
вже голосів:
27 (43.55%)
Закрилася
16 (25.81%)
Навчилася
13 (20.97%)
50/50
6 (9.68%)
Свій варіант
Dark_Yasna• 12 августа 2023
меня школа и садик ничему не научили, кроме раннего понимания, что такое несправедливость,один негатив в общем
Asteroidea• 12 августа 2023
Ответ для40ка
От тому в школі вчаться, що робити в таких ситуаціях.
Бо потім булити може роботодавець...
Дитина має навчитися тримати удар
Бо потім булити може роботодавець...
Дитина має навчитися тримати удар
Роботодавець, колеги, та навіть чоловік (або жінка)
Сумна статистика у вашому опитуванні. В мене про школу та дитсадок гарні спогади, хоча були й неприємні моменти і саме вони зробили мене сильною людиною, навчили тому самому спілкуванню, яке зараз у дорослому житті допомагають мені.
Asteroidea• 12 августа 2023
Ответ дляDark_Yasna
еще добавлю, что буллить могут не только дети, но и учителя.
В моєму шкільному житті булінгу не було, хоча старші класи припали саме на лихі 90-і. А зараз так, це доволі часте явище
Ответ дляAsteroidea
Ну життя таке.
Зробити людину щасливою не входило в плани створення світу
Треба бути сильними і я всім нам бажаю бути такими
Marina_twins• 12 августа 2023
Ответ для40ка
ОМГ, це і є вміння спілкуватися, я ж про це згадувала
А в нас з вами мовний бар´єр
нет, это не умение общаться, это дикие джунгли. Умение общаться - это когда учат командной работе, а не кто первей умней сильней. Когда учат эффективной коммуникации, эмпатии.
Для мене перші 6 років школи був ад. Я потрапила в клас до вчительки, яка була закохана в мого батька, а він не відповідав їй взаємністю. То вона і її подружки вчительки мене травили як могли.
В 7 класі я була достатньо доросла щоб усвідомити що я хочу змінити школу.
От після того я нарешті стала приходити додому без синців, розірваних зошитів і т.д.
Але після перших 6 років, я навчилася не довіряти, уникати і триматися подалі від старших людей.
В старшій школі мені пощастило отримати добрі знання з важливих для мене предметів. А от ’життю’ ( на що ви натякаєте) не впевнена.
Dark_Yasna• 12 августа 2023
Ответ для40ка
Бо потім булити може роботодавець...
Дитина має навчитися тримати удар
Бо потім булити може роботодавець...
Дитина має навчитися тримати удар
можете сколько угодно топить за школу. это лишь ваша личная история
Dark_Yasna• 12 августа 2023
Ответ для40ка
Це просто ви нічого не навчилися
Частково тут винні ваші батьки
куда ж без родителей, без тренда обвинения родителей ни в одной теме не обойтись
Asteroidea• 12 августа 2023
Ответ дляMarina_twins
Це не тільки задача школи, а й батьків. Бо в школу до першої вчительки приходять вже діти з досвідом спілкування. Звісно атмосфера в класі дуже сильно залежить від вчителя, від того як він ставиться до конфліктів між дітьми, як він сам ставиться до сильних учнів та до складних або слабких.
Ответ дляEfrazi
У вас прям як серіал
Dark_Yasna• 12 августа 2023
Ответ дляMarina_twins
это не про наши школы. судя по ответам автора, школа-это обучение тяжестям жизни, как идти по головам, слабым после школы вообще в норы
Dark_Yasna• 12 августа 2023
Ответ дляEfrazi
у меня тоже была ненормальная учительница, мне не хотелось вести борьбу со взрослым человеком, но я не из тех, кто будет терпеть, боролась. но мне это было зачем, ребенку от учителя?
Ответ для40ка
Бо потім булити може роботодавець...
Дитина має навчитися тримати удар
Бо потім булити може роботодавець...
Дитина має навчитися тримати удар
Дитина має навчитися не дозволяти роботодавцю себе булити.
Школа цьому якраз не вчить, а навпаки.
В плані соціалізації типова нинішня школа більше шкодить.
Школа цьому якраз не вчить, а навпаки.