40ка• 12 августа 2023

Школа вчить спілкуванню

В одній із моїх тем багато писали, що всі ті складні предмети зайві і кому вони потрібні.
Краще б вчили тому і тому...
Ну там вже у кого фантазії.
Напишу про один з варіантів.
Писали, нібито 🏫 не вчить спілкуванню.
Ага.
Де ж іще діти одразу ж на практиці вчаться дружити і давати здачі, ділитися і тримати своє, завойовувати любов однокласників і вчителів?
Коли виступити проти і коли змовчати, коли показати себе, а коли сховатися.
Зрозуміти, ким хочеш бути, а що не твоє.
Це я дуже стисло.
І якщо дитина щось не розуміє, то є інтернет, розумні статті в журналах, можна запитати в дорослих.
А чого дитина навчиться, чи вона стане успішною у спілкуванні чи закриється у мушлі, то вже її вибір і, частково, відповідальність батьків.
Ви навчилися спілкуванню в школі чи закрилися?
Результат:
вже голосів: 62
27 (43.55%) Закрилася
16 (25.81%) Навчилася
13 (20.97%) 50/50
6 (9.68%) Свій варіант
СвітланкаОК• 12 августа 2023
Погоджуюсь. Школа - то насамперед соціалізація.

judit• 12 августа 2023
Наоборот школа научила не диалогу, умению договариваться, а выживать, бить первой. От чего потом тяжело было избавиться.
Dark_Yasna• 12 августа 2023
меня школа и садик ничему не научили, кроме раннего понимания, что такое несправедливость,один негатив в общем
Dark_Yasna• 12 августа 2023
еще добавлю, что буллить могут не только дети, но и учителя.
автор 40ка • 12 августа 2023
Ответ дляjudit
ОМГ, це і є вміння спілкуватися, я ж про це згадувала
А в нас з вами мовний бар´єр
автор 40ка • 12 августа 2023
Ответ дляDark_Yasna
Це просто ви нічого не навчилися
Частково тут винні ваші батьки
автор 40ка • 12 августа 2023
Ответ дляDark_Yasna
От тому в школі вчаться, що робити в таких ситуаціях.
Бо потім булити може роботодавець...
Дитина має навчитися тримати удар

автор 40ка • 12 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
І вміння не щелкать клювом
Asteroidea• 12 августа 2023
Ответ для40ка
Бо потім булити може роботодавець...
Дитина має навчитися тримати удар
Роботодавець, колеги, та навіть чоловік (або жінка)
Сумна статистика у вашому опитуванні. В мене про школу та дитсадок гарні спогади, хоча були й неприємні моменти і саме вони зробили мене сильною людиною, навчили тому самому спілкуванню, яке зараз у дорослому житті допомагають мені.
Asteroidea• 12 августа 2023
Ответ дляDark_Yasna
В моєму шкільному житті булінгу не було, хоча старші класи припали саме на лихі 90-і. А зараз так, це доволі часте явище
автор 40ка • 12 августа 2023
Ответ дляAsteroidea
Ну життя таке.
Зробити людину щасливою не входило в плани створення світу
Треба бути сильними і я всім нам бажаю бути такими
Dark_Yasna• 12 августа 2023
Ответ для40ка
І вміння не щелкать клювом
вас научила вижу
Marina_twins• 12 августа 2023
Ответ для40ка
А в нас з вами мовний бар´єр
нет, это не умение общаться, это дикие джунгли. Умение общаться - это когда учат командной работе, а не кто первей умней сильней. Когда учат эффективной коммуникации, эмпатии.
Efrazi• 12 августа 2023
Для мене перші 6 років школи був ад. Я потрапила в клас до вчительки, яка була закохана в мого батька, а він не відповідав їй взаємністю. То вона і її подружки вчительки мене травили як могли.
В 7 класі я була достатньо доросла щоб усвідомити що я хочу змінити школу.
От після того я нарешті стала приходити додому без синців, розірваних зошитів і т.д.
Але після перших 6 років, я навчилася не довіряти, уникати і триматися подалі від старших людей.
В старшій школі мені пощастило отримати добрі знання з важливих для мене предметів. А от ’життю’ ( на що ви натякаєте) не впевнена.
автор 40ка • 12 августа 2023
Ответ дляAsteroidea
Це завжди було частим явищем.
Просто ’сніжинок’ булити не можна, тому й виросли беззубими
Dark_Yasna• 12 августа 2023
Ответ для40ка
Бо потім булити може роботодавець...
Дитина має навчитися тримати удар
можете сколько угодно топить за школу. это лишь ваша личная история
автор 40ка • 12 августа 2023
Ответ дляDark_Yasna
Ага, лішь моя лічная
Dark_Yasna• 12 августа 2023
Ответ для40ка
Це просто ви нічого не навчилися
Частково тут винні ваші батьки
куда ж без родителей, без тренда обвинения родителей ни в одной теме не обойтись
Asteroidea• 12 августа 2023
Ответ дляMarina_twins
Це не тільки задача школи, а й батьків. Бо в школу до першої вчительки приходять вже діти з досвідом спілкування. Звісно атмосфера в класі дуже сильно залежить від вчителя, від того як він ставиться до конфліктів між дітьми, як він сам ставиться до сильних учнів та до складних або слабких.

автор 40ка • 12 августа 2023
Ответ дляEfrazi
У вас прям як серіал
Asteroidea• 12 августа 2023
Ответ для40ка
Ага, лішь моя лічная
🤣 а всі інші до школи не ходили
Dark_Yasna• 12 августа 2023
Ответ дляMarina_twins
это не про наши школы. судя по ответам автора, школа-это обучение тяжестям жизни, как идти по головам, слабым после школы вообще в норы
Dark_Yasna• 12 августа 2023
Ответ дляEfrazi
у меня тоже была ненормальная учительница, мне не хотелось вести борьбу со взрослым человеком, но я не из тех, кто будет терпеть, боролась. но мне это было зачем, ребенку от учителя?
znumi• 12 августа 2023
Ответ для40ка
Бо потім булити може роботодавець...
Дитина має навчитися тримати удар
Дитина має навчитися не дозволяти роботодавцю себе булити.
Школа цьому якраз не вчить, а навпаки.
В плані соціалізації типова нинішня школа більше шкодить.
автор 40ка • 12 августа 2023
Ответ дляznumi
Школа цьому якраз не вчить, а навпаки.
Мені здається, просто дитина робить вибір нічого не навчитися