ДлинноНожка• 12 августа 2023

Робота в ЄС

Може хто знає, то підкажіть будь - ласка, чи впливає наявність судимості в Україні на працевлаштування в країнах ЄС( Польща, Чехія, Прибалтика) та можливого отримання ВНЖ?
Забрала і не сказала• 12 августа 2023
Паспорт вже зробили?

автор ДлинноНожка • 12 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Паспорт вже зробили?
Ні, ніхто нічого не робив. Це родич сестри чоловіка, він зараз невиїзний, але таке планує, коли можна буде виїхати на роботу за кордон. От ми і засумнівалися, чи не завадить йому судимість.
как тебе такое илон маск• 12 августа 2023
Правильно говорить страны Балтии.
Прибалтами называют их рашики(((
ПриснитсяЖЕ• 12 августа 2023
В Польше точно нет. На работу не надо никаких справок, на ВНЖ тоже нет. А вот на паспорт уже да, всё проверяют.
автор ДлинноНожка • 12 августа 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Правильно говорить страны Балтии.
Прибалтами называют их рашики(((
А ще Прибалтикою країни Балтії називають вихідці з СРСР. А рашики розмовляють російською.
Забрала і не сказала• 12 августа 2023
Ответ дляДлинноНожка
Дуже дивно.Планувати щось подібне в такий час.Ніхто не знає,що буде завтра.
KROX@• 12 августа 2023
Завадить авжеш,щоб отримати внж наприклад,ну ще і судимість грає роль

Дама с заначкой• 12 августа 2023
Ответ дляДлинноНожка
Это зависит от работы. Если что-то солидное, то могут попросить справку о не судимости. У меня брат судимый, в тюрьме не сидел, по юности. Судимость погашенная. Он работал в Польше, Финляндии без проблем.
автор ДлинноНожка • 12 августа 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
На паспорт - це мається на увазі отримання польського громадянства?
ПриснитсяЖЕ• 12 августа 2023
Ответ дляKROX@
Неправда. На ВНЖ судимости их не интересуют. А вот на гражданство да, проверяют всё.
ПриснитсяЖЕ• 12 августа 2023
Ответ дляДлинноНожка
Так. На громадянство. Це я напевно можу казати тільки за Польщу. Як в інших країнах єс не знаю.
KROX@• 12 августа 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Вас справка про несудимість не смущає? Яку требують
автор ДлинноНожка • 12 августа 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Та він нічого особливого там і не планує. Сиділи, розмовляли, якщо не буде роботи тут, то поїде за кордон. І засумнівалися, що не стануть йому на заваді такі обставини.
Ответ дляДлинноНожка
А… понятно) Вы выходец. Поздравляю 🥳
Забрала і не сказала• 12 августа 2023
Ответ дляДлинноНожка
Зараз вiйна,може завтра його мобi лізують,а ви про закордон.
Багиня• 12 августа 2023
Ответ дляДлинноНожка
У мене до війни подавала документи на отримання картки резидента, у мене запитували довідку про несудимість в Україні.
автор ДлинноНожка • 12 августа 2023
Ответ дляKROX@
А для чого вимагають справу про несудимість? Для роботи чи для ВНЖ?
автор ДлинноНожка • 12 августа 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
А… понятно) Вы выходец. Поздравляю 🥳
Так, я народилася в СРСР. Не зрозуміла, з якого приводу привітання, але дякую, якщо ви з доброзичливістю.
Все возможно• 12 августа 2023
Ответ дляДлинноНожка
Для загранпаспорта. Если не знали

KROX@• 12 августа 2023
Ответ дляДлинноНожка
Для роботи можуть попросити,,при поданні на внж вони запроси в свої органи управління роблять
Ответ дляДлинноНожка
У Вас такая веская причина, как возможно быть не с добротой?
Заместитель Анонима• 12 августа 2023
При подачі на ВНЖ Чехії обов´язково потрібна довідка про несудимість.
Але це означає,що раніше судима людина не отримає довідку. В довідці вказується,що на момент її видачі не має відкритої кримінальної справи.
автор ДлинноНожка • 12 августа 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Аби не змовчати. Читайте запитання, воно про інше.
Бідося• 12 августа 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Это вам так кажется, что ну надо.
Я делала справку о некаральности. Дважды.
автор ДлинноНожка • 12 августа 2023
Ответ дляБідося
Это вам так кажется, что ну надо.
Можливо залежить від місця роботи.
Голена блондинка• 12 августа 2023
Ответ дляДлинноНожка
Можливо залежить від місця роботи.
Можу сказати про Польщу, на деякі позиції просять довідку про несудимість, але польську. Щоб українську просили для роботи - не стикалась з таким.
ПриснитсяЖЕ• 12 августа 2023
Ответ дляKROX@
Мы в Польше подали на ВНЖ. Никакие справки о судимости/несудимости, не требовал никто. Уже приезжала полиция с проверкой, всё ок. Всё документы поданы.
ПриснитсяЖЕ• 12 августа 2023
Ответ дляВсе возможно
Для загранпаспорта. Если не знали
При чём тут загранпаспорт к подаче на ВНЖ в стране ЕС?
Какая то каша в головах
Вероятненько• 12 августа 2023
Ответ дляДлинноНожка
В Німеччині 100%, в інших не знаю...
ПриснитсяЖЕ• 12 августа 2023
Ответ дляБідося
Это вам так кажется, что ну надо.
Это вы наверное говорите о несудимости на территории Польши. И скорее всего это просят работодатели. Но по сути, это их личные хотелки.