No problems• 13 августа 2023

Зробила СМАС-ліфтинг, маю подряпини (фото)

Залишилися на шиї подряпини, це так має бути?
Сьогодні клініка де я робила - не працює
Благоуханочка• 13 августа 2023
Пл темі не підкажу, а як вам загалом ефект від ліфтингу?
автор No problems • 13 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Результат після 2-3 місяців, але 10-15 % зразу зменшилось підборіддя. Поки не можу сказати наскільки я задоволена.
Диверсификация• 13 августа 2023
Ответ дляNo problems
На якому апараті робили ? Яка ціна ?
автор No problems • 13 августа 2023
Ответ дляДиверсификация
На якому апараті робили ? Яка ціна ?
Безопераційний SMAS-ліфтинг - прогресивна апаратна методика корекції вікових змін, заснована на застосуванні HIFU-технології. У салоні лазерної косметології TK Laser SMAS-ліфтинг виконується c допомогою апарату HIFU Eva бренду Medicalaser.
2200 ціна
ФсеСама• 13 августа 2023
Это один раз процедура делалась?
автор No problems • 13 августа 2023
Ответ дляФсеСама
Это один раз процедура делалась?
Так, один раз
Карамбулкул• 13 августа 2023
Ні, так не має бути .
Принаймні в мене не було жодних подряпин
Вічний двигун• 13 августа 2023
Если вдруг ещё соберётесь, то делайте на Ультраформер 3.
Ещё более эффективно это rf лифтинг Морфеус 8.
ФсеСама• 13 августа 2023
Ответ дляВічний двигун
А есть противопоказания?
автор No problems • 13 августа 2023
Ответ дляВічний двигун
Дякую
автор No problems • 13 августа 2023
Ответ дляКарамбулкул
Ні, так не має бути .
Блін ((((
Вічний двигун• 13 августа 2023
Ответ дляФсеСама
А есть противопоказания?
Конечно.
Применение СМАС лифтинга противопоказано при:
При наличии воспалительных процессов на коже

Беременности
Лактации
Повышенной температуре тела
Онкологических заболеваниях
Наличии кардиостимулятора
Наличие металлических имплантов на месте воздействия (не считая зубных коронок/имплантов).
Наличии системных аутоиммунных заболеваний (СКВ, склеродермия и т.д.)
эпилепсии
KaVika29• 13 августа 2023
Ответ дляNo problems
2200 ціна
За 2200 могло быть что угодно . Царапины скорее всего от насадки
Каляка маляка• 13 августа 2023
А в какой клинике делали? По теме не подскажу
Хочу в БАНю• 13 августа 2023
Ответ дляNo problems
2200 ціна
Йога краще підтягує овал, швидше і дешевше, якщо займатися регулярно
Нетутешня• 13 августа 2023
Я делала пару лет назад Альтеру оригинальную, так там цена под 20 тыс была. Царапин никаких не было.
Усміхайлик• 13 августа 2023
Щось така дешева вартість у вас (( в Сумах в клініці мені пропонували шию і 2/3 обличчя , так більше 10 тис ціна
автор No problems • 13 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
У мене 50 відсотків знижка. І без шиї, тільки підборіддя рахується.
Сладко-соленая• 13 августа 2023
Ответ дляNo problems
В смысле? Эти царапины у вас уже 2-3 месяца?
автор No problems • 13 августа 2023
Ответ дляСладко-соленая
Господі
Сладко-соленая• 13 августа 2023
Ответ дляNo problems
Господі
Я
Леді Душка• 13 августа 2023
Після того, як мені попекли під очима РФліфтингом, я заріклася ні на які апаратні процедури не ходити. Лікар була з великим досвідом, і таке мені зробила. Заживали опіки 4 місяці. Краще уколи, масажі, з ними проблем не було.
автор No problems • 13 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
У мене з уколами були проблеми
KaVika29• 13 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Теж саме . Залишився шрам над оком . Ніяких апаратних ніколи .
Пишу каліграфічно• 13 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
плюсую. також цікаво, що жінка робила проти свого підборіддя окрім втручання косметолога.
просто не розумію, як кометологи пропонують підтяжки окремих м´язових груп, якщо м´язова система - єдина. це може здивувати, але в тому, що в вас висить підборіддя може бути винувата ваша шия, наприклад.
Свекруховна• 13 августа 2023
Ответ дляВічний двигун
Вже краще тоді 4 ультраформер.
А загалом рф і ультраформер не заміняють один одного, а доповнюють.
автор No problems • 13 августа 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
А якщо я вам скажу що 4 роки займаюся йогою, і один раз на тиждень ходжу на пілон) але ж ви не знаєте інших моїх проблем) я скинула 20 кг, але підборіддя не йде від мене) чи ви тут прийшли під анонімом повчати , бо вважаєте саме себе дуже розумною жінкою?)
marina231980• 13 августа 2023
А где делали?