Не любовница• 13 августа 2023
Н&m в Киеве
Киевлянки, подскажите в каких ТЦ Киева есть H&М, они сейчас открыты?
Грабля• 13 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Действительно, чи не война
Ну, мак он відкрився і працює.
Не любовница
• 13 августа 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
А что вы там хотите купить ?
подростка в школу собрать. у нас в городе вообще без вариантов что то найти приличное
Дружная семейка• 13 августа 2023
Ответ дляГрабля
Ну, мак он відкрився і працює.
Так и те откроются, но вопрос Ваш странный
Тишком_нишком• 13 августа 2023
Были вчера в Лавине, в витринах НМ висят вещи. Очень не хватает их и Зары.
Заела_пластинка• 13 августа 2023
Ответ дляНе любовница
Что конкретно ?
Возраст , парень- девочка ?
Не любовница
• 13 августа 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Что конкретно ?
Возраст , парень- девочка ?
13 лет, парень. в каких магазинах можно еще посмотреть?
Грабля• 13 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Ой прям H&M такий бренд, я нічого там не купувала коли він був відкритий, так тряпочки на 1 сезон.
ЛеньГуглить_правда• 13 августа 2023
Ответ дляНе любовница
Я вперше проїздом була,попала в магазин hm.Зайшла в торг центр і перший відділ на 2 поверхи.Ніколи до цього часу нічого не купувала.Приємно здивована,затарилася,від білизни до верхнього одягу собі і дітям.
После шести ни-ни• 13 августа 2023
Ответ дляГрабля
Все должны быть как вы ?
Заела_пластинка• 13 августа 2023
Ответ дляГрабля
Ага- ага , только почему то самая крупная торговая сеть одежды в Европе
Грабля• 13 августа 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Ну в Європі різні люди є, біженців багато.
Заела_пластинка• 13 августа 2023
Ответ дляГрабля
Простецкая• 13 августа 2023
Ответ дляГрабля
Ну и покупайте себе дальше Гуччи, Армани и прочие лакшери бренды, зачем в тему об H&M тогда заходить? Рассказать о том какая это дешевка? Спасибо, без вас разберемся
Швендяю містами• 13 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
Ходять плітки, що відкриються у вересні
І про Зару чула, що відкривається. Але я там нічого не бачила ніколи, щоб купити.
После шести ни-ни• 13 августа 2023
Ответ дляГрабля
А в Украине не разные люди ? Не с разными вкусами ,разными доходами ? Не?
Что за привычка судить по себе
Швендяю містами• 13 августа 2023
Ответ дляНе любовница
Вайкікі, онлайн можна замовити, речі і ціни чудові, зараз знижки
Швендяю містами• 13 августа 2023
Ответ дляГрабля
Я теж заходила і виходила, ще й черги кілометрові були
Кидаю курити• 13 августа 2023
Ответ дляНе любовница
Моєму 12, але вже зріст 167, не худий, то купуємо дорослі речі S або М ( вони зараз люблять оверсайз) в New Yorker, Adidas.
Якраз до війни встигли купити 4 кофти в H@M 170 розміру, то поки доношує.
Сподіваюсь, скоро відкриються.
Заела_пластинка• 13 августа 2023
Ответ дляНе любовница
В Вене в H&M много отличных вещей на подростков
Только как все это в Украину передать ?
Швендяю містами• 13 августа 2023
Ответ дляНе любовница
Сгоpp, більшість підлітків там купубть собі одяг, хаус - теж. Кроси ловіть на знижкаж за кордоном, або розетка, інтертоп.
Ms. Похвала• 13 августа 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Бо дешевше, як і сінсей а після 5 циклів прання розлазиться, я марля
Соседушка• 13 августа 2023
Ответ дляНе любовница
Staff український бренд,на хлопців там багато прикольних речей
Кидаю курити• 13 августа 2023
Ще Staff серед підлітків котується. Також десь так за ціною, речі якісні.
У них зараз такий вік, що звертають увагу на одяг. Навіть носки з базару вже не підсунеш.