Руда ліса• Изменено 13 августа 2023

Пам‘ятаєте мою тему?

Тему про ДН в стилі Барбі
З коробкою і тд.
Дуже хотіли з донькою таке ДН ще до мейнстріму.
Зараз це стало популярним і подруга вирішила своїй доньці зробити таке ДН, (а наші діти також подруги однокласниці)
В її дівчинки першої. Тоді наше вийде як плагіат їхнього.
Вона спитала чи не ображуся, я звісно сказала що ні.
А тепер і не знаю як поанувти наше. Чи відміняти стиль Барбі, чи як зробити його інакшим щоб однокласникам було цікаво, а не враження що вони другий раз на такому ж ДН?
Подруга і коробку вже замовила і те ж кафе хоче. Все таке ж саме)
Дівчата, підтримайте порадами.
Чим замінити ідею Барбі? Але донька каже хоче Барбі і крапка)
Чи що придумати щоб не було як плагіат
Коробка - звісно крута ідея..
ех..
Результат:
вже голосів: 153
85 (55.56%) Барбі, але придумати ідеї інші
22 (14.38%) не робити Барбі
17 (11.11%) Не знаю
15 (9.8%) Результат
14 (9.15%) Робити таке саме
західний_діалект• 13 августа 2023
Делать в стиле Барби. Барби на пляже, Барби в кондитерском магазине, Барби на диско. Короче просто придумайте другую локацию для Барби и все.

автор Руда ліса • 13 августа 2023
Ответ дляНе служанка
Так в темі ж чітко написано: ’це стало популярним і подруга вирішила своїй доньці зробити таке’. Ні слова про те, що дитина попросила. Та й скільки там дівчатам, по 7-8 років? Вони цей фільм не оцінили б, явно ж мами ’підштовхують’ до вибору.
Фільм не оцінили б, але лялька подобається дітям.
Хоча моїй фільм сподобався. Але зрозуміла поверхнево, як відвойовування барбіленду)
Не служанка• 13 августа 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
То есть вы думаете, что подруга сама приняла решение какой будет день рождения у ее дочери, не посоветовавшись с самой дочерью? Уверяю вас , это не так. В таком возрасте дети уже сами знают чего хотят, это же не 2-3 годика
Думаю, запропонувала їй зробити таке, ідеї вже накидані, а оскільки ще й популярна тема то й з декором заморочок не буде - його вистачає.
ПП-шница• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Ой, все..
можливо ви оберете собі іншу тему для конфліктів?
Бо без вас тут була цікава атмосфера
так конфликты устраиваете вы, а не я.
вот из темы решили меня выгнать,так я уйду когда посчитаю нужным, а не по вашему желанию.
я же не гостья на вашем празднике)))
автор Руда ліса • 13 августа 2023
Ответ длязахідний_діалект
Барбі диско!
Дискотеку Барбі
З танцями і світло- музикою! 👍
Скільки ідей! 😘😘😘
Куколка-мяуколка• 13 августа 2023
Сделайте стиле венсдей
автор Руда ліса • 13 августа 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Сделайте стиле венсдей
Уже було

Куколка-мяуколка• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Уже було
Про барби-русалку крутая идея, выше написали, понравилась очень)
Kot_v_meshke• 13 августа 2023
Ну сделайте дресс код - все в розовом а-ля Барби. Пусть аниматоры спляшут с ними танец из барби dance the night (движения из фильма, можно упростить). Розовая еда максимально - кексы и торты, кейпопсы, желе что там еще делают для кенди-бара сейчас? Фотозону - ну не берите эту коробку, сделайте чтото другое. Шезлонг на фоне моря и пальм «Барби на пляже»?
автор Руда ліса • 13 августа 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Классна, але дитина не хоче. Хоче бути барбі в рожевій сукні
КАПСЛОЧНИЦА• 13 августа 2023
Ответ дляНе служанка
Обычно дети задолго до своего дня рождения знает уже что хотят и как
автор Руда ліса • 13 августа 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Ви круті, дівчата!!! 💜
автор Руда ліса • 13 августа 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А звідки її донька до фільму могла це знати?
Це було в широких масштабах десь?
Тільки аісля фільму барбі всюди. А моїй доньці її подружка на фільмі і сказала що в неї буде ДН барбі. Тобто мама підкинула ідею
Але то таке
Хочеться мамі трендового, а венздей всі вже були от і вирішила
Распутница• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Я не можу сказати що ображуся..
Яка ж я подруга тоді?
Я відповіла «роби так аби твоя мала була щаслива, то її день»
Тоесть на чувства своей дочки все равно. Зато подруга супер.
Без Баяна• 13 августа 2023
Квест, дискотека, аква- грім, замість кафе може у вас є якісь ігрові кімнати , аніматори з великими мильними кульками, зробити ’справжні кіно’ на камеру , майстер клас з виготовлення ляльки чи там прикрас/ одягу/букетика для Барбі, зібрати якись пазл чи намалювати картину в стилі Барбі. Причому можна організувати квест по пошуку частин пазла.
Вам треба зробити іншу развлекуху, бо саме це запам´ятається, а не кафе та одяг)
автор Руда ліса • 13 августа 2023
Ответ дляБез Баяна
Обіймаю 💞
автор Руда ліса • 13 августа 2023
Порадниця - це сила!
Хотіла зібрати 10 нових ідей, а зібрала набагато більше )
Промінчики добра вам, дівчулі! ❤️❤️❤️
Психологічка• 13 августа 2023
А у вашей когда?
Раз такое дело - я бы рассмотрела вариант совместит. Два ДР в один.
Сразу после вашего (если они рядом).
И две коробки, но разные.
Платья разные.

Ну или если что - выкупайте у знакомой коробку «за дешево» :))
На сэкономленные еще что-то придумайте :))
Пані з калабані• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Так!.. Але конче порібно внести щось своє у свято. Але нема ідей))
Зробіть Барбі квест. Якісь питання, завдання, призи. Я якось робила таке вдома. Дітям дуже зайшло. Бігали, шукали підказки, розгадувати задачі.

Kot_v_meshke• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Ви круті, дівчата!!! 💜
Сходите в инет, там полно идей. Можно еще посмотреть в стиле мультиков там где барби играет главную роль. Типа Барби - 12 танцующих принцес и тд
автор Руда ліса • 13 августа 2023
Ответ дляПані з калабані
Дякую!
Kot_v_meshke• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Це було в широких масштабах десь?
Але то таке
Та не, коробки для фотозоны Барби давно были, просто после фильма стали более популярны. Хотя фильм то и не детский.
Пукимончиг• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Я б сама їх нафарбувала)
Я вчилась на візажиста, але не працюю ним)
Але можу і запросити візажиста))
Це шикарна ідея, фарбуйте ви
Пукимончиг• 13 августа 2023
Ответ дляНоунэйм
у меня дети ненавидят ходить на понтовые праздники с аниматорами.
сын вообще категорически против и называет это ’мамы выпрыгивают из трусов’.
самое любимое это скалодромы, картинги, пейнтболы. но не эти тупорылые понты.
На нашому ДН аніматор уронила наш торт