Руда ліса• Изменено 13 августа 2023
Пам‘ятаєте мою тему?
Тему про ДН в стилі Барбі
З коробкою і тд.
Дуже хотіли з донькою таке ДН ще до мейнстріму.
Зараз це стало популярним і подруга вирішила своїй доньці зробити таке ДН, (а наші діти також подруги однокласниці)
В її дівчинки першої. Тоді наше вийде як плагіат їхнього.
Вона спитала чи не ображуся, я звісно сказала що ні.
А тепер і не знаю як поанувти наше. Чи відміняти стиль Барбі, чи як зробити його інакшим щоб однокласникам було цікаво, а не враження що вони другий раз на такому ж ДН?
Подруга і коробку вже замовила і те ж кафе хоче. Все таке ж саме)
Дівчата, підтримайте порадами.
Чим замінити ідею Барбі? Але донька каже хоче Барбі і крапка)
Чи що придумати щоб не було як плагіат
Коробка - звісно крута ідея..
ех..
З коробкою і тд.
Дівчата, підтримайте порадами.
Чи що придумати щоб не було як плагіат
Коробка - звісно крута ідея..
ех..
Результат:
вже голосів:
85 (55.56%)
Барбі, але придумати ідеї інші
22 (14.38%)
не робити Барбі
17 (11.11%)
Не знаю
15 (9.8%)
Результат
14 (9.15%)
Робити таке саме
Трахтибидох• 13 августа 2023
Робити так як хоче донька і пофіг га всих, і надалі не ділитися ідеями с такими подругами, і взагалі не треба було казати, що нічого страшного мол
Помеха справа• 13 августа 2023
Не робити однозначно
Навіщо ви дали згоду? Якщо ваша дитина так хотіла, їй би сподобалося, то не потрібно було
Руда ліса
• 13 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Так!.. Але конче порібно внести щось своє у свято. Але нема ідей))
Гжегож Бженчишчикевич• 13 августа 2023
Барби, но интереснее. Вы там будете тоже? Уже будете знать на чем сыграть, а что не стоит... Сейчас это мейнстрим с барби, тема не надоест, но надо оригинально.
Руда ліса
• 13 августа 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Гости те же самые будут?
Так!
В цьому вся сіль..
Трахтибидох• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Ну тоді до спеціалістів зверніться, але це додаткові кошти
Руда ліса
• 13 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Додаткових немає)))
Інтернет і все.
Аніматори, кафе, сукня аля барбі і коробка. Це весь бюджет
Інтернет і все.
Грамотний хвіст• 13 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Вряд ли подруга захотела такое же ДР из-за автора. Ее дочери просто понравился фильм и она захотела сделать ДР в таком стиле т.к. сейчас эта барби везде. А вообще, любой человек между своим ребенком и подругой выберет ребенка. Так что, если бы автор сказала, что ей обидно, вряд ли бы это что-то изменило в ДР дочери подруги.
Не служанка• 13 августа 2023
Капец, я б сказала, що ображуся. Тепер вам залишається тільки щось видумувати щоб було цікавіше, не відмовлятися ж донці від ДР який вона хотіла тільки через вашу балакучість та свинство подруги вашої.
Гжегож Бженчишчикевич• 13 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Та я думаю сейчас все в теме этой барби и говорить не надо)) Просто идею подпобные афишировать не стоит, но тут даже в плюс что он первые, можно посмотреть и сделать круче)
Руда ліса
• 13 августа 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Не сподобався дитині фільм.
Ми разом ходили на нього. Казала що не сподобався.
Але ДН хоче
Трахтибидох• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Додаткових немає)))
Інтернет і все.
То забийте болт на це все і робіть як і спочатку хотіли, а начхати хто що скаже, а якщо спитають, то скажете, що Ваша подруга свиня і вкрала Вашу ідею
Помеха справа• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Якщо гості ті ж самі і ніяк іншої теми, то уявляєте ,що вам потрібно щось НУ супер придумати. Не знаю, на рожевому лімузині прокатити всіх по місту .....
Руда ліса
• 13 августа 2023
Ответ дляНе служанка
Я не можу сказати що ображуся..
Яка ж я подруга тоді?
Я відповіла «роби так аби твоя мала була щаслива, то її день»
Яка ж я подруга тоді?
Грамотний хвіст• 13 августа 2023
А вообще, автор, когда была тема Венздей на пике, ребенок побывал на 3-х таких тематических ДР, ее 4-й тоже был в стиле Венздей😂 И только 2 подружки из компании решили не делать тему Венздей для своих ДР
Руда ліса
• 13 августа 2023
Ответ дляПомеха справа
Классна ідея, але це «журавель в небі»
Накидайте ще «синичок» у вас креативне мисленя))
Блакитна устриця• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Я не можу сказати що ображуся..
Яка ж я подруга тоді?
Никчемная толерантность. Теперь у вас головная боль - те же гости, тот же формат, представляю их реакцию: а у нас это уже все было, скучно, не интересно и пр.
Руда ліса
• 13 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Ідея справді популярна і думаю вона б і без мене зробила.
Грамотний хвіст• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Не сподобався дитині фільм.
Але ДН хоче
Ну вот ДР хочет. Я бы не отказывала своему ребенку, даже, если бы подруга на меня обижалась
Гжегож Бженчишчикевич• 13 августа 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
О, я придумала, Венсдей в стиле Барби
Христя в тiстi• 13 августа 2023
Автор меньше триндіти вам потрібно.
Ви як та триндичиха спочатку всім розпатякали а потім ж@пу рвете що ваші ідеї використовують.
Нафіга от нафіга ви обговорювали ідеї з ’подругами’?
Ну от тепер викручуйтеся або плагіатом займайтеся.
Руда ліса
• 13 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
А що за коробка автор? Ваша мала має в ній стояти?
Ага)
Лялькова коробка
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 августа 2023
Зачем было говорить подруге, что не обидетесь?
Идея изначально была ваша, зачем ее было отдавать исполнять другим людям?🤦♀️
Руда ліса
• 13 августа 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Вони відрізнялися?
Як ви вийшли з ситуації?
фрау Гітта• 13 августа 2023
Автор, сделайте в стиле Оппенгеймера. Дети офигеют и забудут про Барби.