Руда ліса• Изменено 13 августа 2023
Пам‘ятаєте мою тему?
Тему про ДН в стилі Барбі
З коробкою і тд.
Дуже хотіли з донькою таке ДН ще до мейнстріму.
Зараз це стало популярним і подруга вирішила своїй доньці зробити таке ДН, (а наші діти також подруги однокласниці)
В її дівчинки першої. Тоді наше вийде як плагіат їхнього.
Вона спитала чи не ображуся, я звісно сказала що ні.
А тепер і не знаю як поанувти наше. Чи відміняти стиль Барбі, чи як зробити його інакшим щоб однокласникам було цікаво, а не враження що вони другий раз на такому ж ДН?
Подруга і коробку вже замовила і те ж кафе хоче. Все таке ж саме)
Дівчата, підтримайте порадами.
Чим замінити ідею Барбі? Але донька каже хоче Барбі і крапка)
Чи що придумати щоб не було як плагіат
Коробка - звісно крута ідея..
ех..
З коробкою і тд.
Дівчата, підтримайте порадами.
Чи що придумати щоб не було як плагіат
Коробка - звісно крута ідея..
ех..
Результат:
вже голосів:
85 (55.56%)
Барбі, але придумати ідеї інші
22 (14.38%)
не робити Барбі
17 (11.11%)
Не знаю
15 (9.8%)
Результат
14 (9.15%)
Робити таке саме
мимАпроходила• 13 августа 2023
Я на 12 років замовила лімузин, фотографа, дитяче шампанське. Дуже сподобалося дочці і подругам.
Руда ліса
• 13 августа 2023
Ответ длямимАпроходила
Супер мама💜
Лімузин не потягну
Моя менша
На 9 років планую
Лімузин не потягну
Моя менша
На 9 років планую
Ноунэйм• 13 августа 2023
нет, не помню я тему вашу.
ничего не поняла из прочитанного. наверное, это что-то на богатом написано и мне не понять . день рождение оно, коробки, барби, плагиат.\вот же люди фигнёй страдают и не парятся...
Просто звязда• 13 августа 2023
Поради дві-свої ідеї тримати при собі; навчитися говорити ’ні’. Ну от чому ви сказали,що не проти? Чому не сказали,що у вас вже все вирішено/ заброньовано,або сказали б те,що написали нам тут.
Нафаня Маня• 13 августа 2023
Наймите вашей Барби Кена)
Вспомните, какие наборы с Барби продаются. Шкаф с одеждой Барби есть у моей дочки, можно сделать что-то подобное, пусть все дети что-то наденут, сумочки, короны, бумажные юбки и устроить показ мод.
Коробка - можно использовать ее как фотозону для всех детей, потом раздать фотки
Пригласительные в виде туфельки или шляпки
Все блюда на столе розовых оттенков
Декор комнаты, шарики, наклейки, куклы
Можно украсить скатерть, посуду, бумажные стаканчики блестками, а трубочки губами)
Все блюда на столе розовых оттенков
Декор комнаты, шарики, наклейки, куклы
Просто звязда• 13 августа 2023
Ответ дляПомеха справа
Якщо гості ті ж самі і ніяк іншої теми, то уявляєте ,що вам потрібно щось НУ супер придумати. Не знаю, на рожевому лімузині прокатити всіх по місту .....
Так,автор. Тепер тільки ’ переплюнути’ ’ подругу’. Я б так робила. Щоб ваш дн був набагато яскравішим!!!
Гірчинка• 13 августа 2023
Всі хто хейтять подругу. Аби тема була ’Новий рік влітку’, то так- подруга і її донька, як би обрала таку ж тему, то можна було б щось казати. А так- тема барбі, зараз мега популярна, і обираючи її потрібно бути готовим, що ще дівчаток 5 можуть її обрати. Вірно вам мама вище про день народження в стилі Венздей сказала- не партися. Робіть, як і планували, а будучи спочатку на день народженні подруги, можете підгледіти косяки, та виправити їх
Просто звязда• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Я не можу сказати що ображуся..
Яка ж я подруга тоді?
Я відповіла «роби так аби твоя мала була щаслива, то її день»
Яка ж я подруга тоді?
А ваша дитина для вас не важливіша?)
Просто звязда• 13 августа 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
1. Гості, які одягнуться в одяг Барбі (ви замовити)
2. Аніматор і торт барбі
3. Фотозона барбі
4. Візажист, який зробить макіяж Барбі
5. Фотобудка з миттєвими фото
6. Бар з барменом, що робить неалкогольні напої ’в стилі Барбі’
2. Аніматор і торт барбі
3. Фотозона барбі
4. Візажист, який зробить макіяж Барбі
5. Фотобудка з миттєвими фото
Супер) ну і лімузин я б реально додала. Чи паті бас
Ні грама• 13 августа 2023
Автор, а не хочете не кафе, а паті-бас? І все оформити в стилі барбі там? Ті ж костюми гостей і інші деталі які там використовуються в такому святкуванні
АнтиТроль• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Так!.. Але конче порібно внести щось своє у свято. Але нема ідей))
Закажите аниматоров,у них,как правило уже есть идеи,если сейчас такая мода на Барби
Руда ліса
• 13 августа 2023
Ответ дляПросто звязда
Паті бас немає в нас. Мале місто(
Дівчата, дякую всім за классні ідеї. Ви мене врятуєте 💕
Мати тріля• 13 августа 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну да, ее дети это дети, а ваши обойдутся.
Вы своего ребенка поставили ниже другого ребенка и поступились ее интересами ради других.
Удалено администрацией...
Контрольница• 13 августа 2023
Я бы делала Барби, как хочет дочка, но в своем стиле. Посмотрите как раз, что будет у подружки и ваше будет лучше
Руда ліса
• 13 августа 2023
Ответ дляМати тріля
Удалено администрацией...
Нік вам до лиця
Я писала що подруга б і без мене це зробила, бо популярно
Читайте уважно!
Тема якраз як врізноманітнити щоб не було один в один
Читайте уважно!
ПП-шница• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
так вы можете только на идеи других заглядывать и завидовать(((
те же смогли, а вы чем хуже?
придумайте для своего ребенка перформанс.
те же смогли, а вы чем хуже?
Мати тріля• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Нік вам до лиця
Читайте уважно!
Удалено администрацией...
Одяг та сумки• 13 августа 2023
Ответ дляНе служанка
Капец, я б сказала, що ображуся. Тепер вам залишається тільки щось видумувати щоб було цікавіше, не відмовлятися ж донці від ДР який вона хотіла тільки через вашу балакучість та свинство подруги вашої.
мені усе життя подобалося ім´я Катя - подруга перша народила і назвала Катею - я подумки трохи образилася - адже вона знала що мені подобається. Але спустя роки розумію - хотіла доньку - отримала від бога доньку. в мене гарна хресниця Катя) Можна і два дня народження Барбі- не бачу проблеми.
Одяг та сумки• 13 августа 2023
Ответ длямимАпроходила
нічого собі лімузин - це дуже гарна ідея) дякую моїй 14 буде. А ціна яка за годину?
Ноунэйм• 13 августа 2023
у меня дети ненавидят ходить на понтовые праздники с аниматорами.
сын вообще категорически против и называет это ’мамы выпрыгивают из трусов’.
самое любимое это скалодромы, картинги, пейнтболы. но не эти тупорылые понты.
Руда ліса
• 13 августа 2023
Ответ дляПП-шница
те же смогли, а вы чем хуже?
Я?
Завідувати? Кому?
Це були мої ж ідеї. До мейнстріму!
Ви як читаєте?
Барбі і коробка це я і придумала.
Воно стало популярним, подруга використає, а мені що робити? Якось треба вирізнитися
Завідувати? Кому?
Це були мої ж ідеї. До мейнстріму!
Ви як читаєте?
Барбі і коробка це я і придумала.
ПП-шница• 13 августа 2023
шота не понятно: читала тему, где дочка хотела нарядиться в розовое,как у именинницы платье. а теперь идея ваша...
Руда ліса
• 13 августа 2023
Так, все!
Все гарно починалося, а негативщиці налетіли
Напевно хлопчикам і не цікаво, цікаво скалолазання, але сорі, у мене дівчинка.. мені головне щоб подобалося їй
Всім не вгодиш..
Що прагне моя дитина те і робитиму.
Їй може і не сподобатися скалолазання на чужих ДН. Але ні, вона така що відривається у всіх))) і за всіх радіє, а не критикує хто звідки вискакує
Всім не вгодиш..
Що прагне моя дитина те і робитиму.
Все питаю зарання• 13 августа 2023
Робіть Барбі-русалку, там і фотосесія з хвостами, і морська тема, і спреями можна волосся пофарбувати, і пінну вечірку, і макіяж аква-гримом. Нехай гості приходять у чому не шкода вимазати і відірвуться на повну.
Мати тріля• 13 августа 2023
Ответ дляГірчинка
от і мене цей момент здивував, зараз - пік популярності, який плагіат?
Руда ліса
• 13 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Ой, все..
можливо ви оберете собі іншу тему для конфліктів?
Бо без вас тут була цікава атмосфера
Не служанка• 13 августа 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А свинство подруги в чем? Захотел ее ребенок тоже в стиле Барби, что нужно было делать подруге? Отказать своему ребенку?
Так в темі ж чітко написано: ’це стало популярним і подруга вирішила своїй доньці зробити таке’. Ні слова про те, що дитина попросила. Та й скільки там дівчатам, по 7-8 років? Вони цей фільм не оцінили б, явно ж мами ’підштовхують’ до вибору.
Лапка• 13 августа 2023
Коробку в виде дворца Барюи как то стилизовать, чтоб Барби-принцесса типа, уйти в такое русло, или другое, у Барю ведь много ’амплуа’
КАПСЛОЧНИЦА• 13 августа 2023
Ответ дляНе служанка
То есть вы думаете, что подруга сама приняла решение какой будет день рождения у ее дочери, не посоветовавшись с самой дочерью? Уверяю вас , это не так. В таком возрасте дети уже сами знают чего хотят, это же не 2-3 годика
Всіх підсаджую• 13 августа 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Ну от тепер ви бачите хто подруга а хто копірка?!
Якщо дитина полюбляє Барбі і коней то наприклад можна запросити коня і поні в стилі барбі щоб дівчатка покаталися на них і зробили фото.
Але хоч цю ідею не обговорюйте з заклятими подругами!
зараз 90% підлітків би вибрали Барбі паті