Руда ліса• Изменено 13 августа 2023

Пам‘ятаєте мою тему?

Тему про ДН в стилі Барбі
З коробкою і тд.
Дуже хотіли з донькою таке ДН ще до мейнстріму.
Зараз це стало популярним і подруга вирішила своїй доньці зробити таке ДН, (а наші діти також подруги однокласниці)
В її дівчинки першої. Тоді наше вийде як плагіат їхнього.
Вона спитала чи не ображуся, я звісно сказала що ні.
А тепер і не знаю як поанувти наше. Чи відміняти стиль Барбі, чи як зробити його інакшим щоб однокласникам було цікаво, а не враження що вони другий раз на такому ж ДН?
Подруга і коробку вже замовила і те ж кафе хоче. Все таке ж саме)
Дівчата, підтримайте порадами.
Чим замінити ідею Барбі? Але донька каже хоче Барбі і крапка)
Чи що придумати щоб не було як плагіат
Коробка - звісно крута ідея..
ех..
Результат:
вже голосів: 153
85 (55.56%) Барбі, але придумати ідеї інші
22 (14.38%) не робити Барбі
17 (11.11%) Не знаю
15 (9.8%) Результат
14 (9.15%) Робити таке саме
мимАпроходила• 13 августа 2023
Я на 12 років замовила лімузин, фотографа, дитяче шампанське. Дуже сподобалося дочці і подругам.

автор Руда ліса • 13 августа 2023
Ответ длямимАпроходила
Супер мама💜
Лімузин не потягну
Моя менша
На 9 років планую
Ноунэйм• 13 августа 2023
нет, не помню я тему вашу.
ничего не поняла из прочитанного. наверное, это что-то на богатом написано и мне не понять . день рождение оно, коробки, барби, плагиат.\вот же люди фигнёй страдают и не парятся...
Просто звязда• 13 августа 2023
Поради дві-свої ідеї тримати при собі; навчитися говорити ’ні’. Ну от чому ви сказали,що не проти? Чому не сказали,що у вас вже все вирішено/ заброньовано,або сказали б те,що написали нам тут.
Нафаня Маня• 13 августа 2023
Наймите вашей Барби Кена)
Вспомните, какие наборы с Барби продаются. Шкаф с одеждой Барби есть у моей дочки, можно сделать что-то подобное, пусть все дети что-то наденут, сумочки, короны, бумажные юбки и устроить показ мод.
Коробка - можно использовать ее как фотозону для всех детей, потом раздать фотки
Пригласительные в виде туфельки или шляпки
Все блюда на столе розовых оттенков
Декор комнаты, шарики, наклейки, куклы
Можно украсить скатерть, посуду, бумажные стаканчики блестками, а трубочки губами)
Просто звязда• 13 августа 2023
Ответ дляПомеха справа
Якщо гості ті ж самі і ніяк іншої теми, то уявляєте ,що вам потрібно щось НУ супер придумати. Не знаю, на рожевому лімузині прокатити всіх по місту .....
Так,автор. Тепер тільки ’ переплюнути’ ’ подругу’. Я б так робила. Щоб ваш дн був набагато яскравішим!!!
Гірчинка• 13 августа 2023
Всі хто хейтять подругу. Аби тема була ’Новий рік влітку’, то так- подруга і її донька, як би обрала таку ж тему, то можна було б щось казати. А так- тема барбі, зараз мега популярна, і обираючи її потрібно бути готовим, що ще дівчаток 5 можуть її обрати. Вірно вам мама вище про день народження в стилі Венздей сказала- не партися. Робіть, як і планували, а будучи спочатку на день народженні подруги, можете підгледіти косяки, та виправити їх

Просто звязда• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Я не можу сказати що ображуся..
Яка ж я подруга тоді?
Я відповіла «роби так аби твоя мала була щаслива, то її день»
А ваша дитина для вас не важливіша?)
Просто звязда• 13 августа 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
1. Гості, які одягнуться в одяг Барбі (ви замовити)
2. Аніматор і торт барбі
3. Фотозона барбі
4. Візажист, який зробить макіяж Барбі
5. Фотобудка з миттєвими фото
6. Бар з барменом, що робить неалкогольні напої ’в стилі Барбі’
Супер) ну і лімузин я б реально додала. Чи паті бас
Ні грама• 13 августа 2023
Автор, а не хочете не кафе, а паті-бас? І все оформити в стилі барбі там? Ті ж костюми гостей і інші деталі які там використовуються в такому святкуванні
АнтиТроль• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Так!.. Але конче порібно внести щось своє у свято. Але нема ідей))
Закажите аниматоров,у них,как правило уже есть идеи,если сейчас такая мода на Барби
автор Руда ліса • 13 августа 2023
Ответ дляПросто звязда
Паті бас немає в нас. Мале місто(
Дівчата, дякую всім за классні ідеї. Ви мене врятуєте 💕
Мати тріля• 13 августа 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну да, ее дети это дети, а ваши обойдутся.
Вы своего ребенка поставили ниже другого ребенка и поступились ее интересами ради других.
Удалено администрацией...
Контрольница• 13 августа 2023
Я бы делала Барби, как хочет дочка, но в своем стиле. Посмотрите как раз, что будет у подружки и ваше будет лучше
автор Руда ліса • 13 августа 2023
Ответ дляМати тріля
Удалено администрацией...
Нік вам до лиця
Я писала що подруга б і без мене це зробила, бо популярно
Читайте уважно!
Тема якраз як врізноманітнити щоб не було один в один
ПП-шница• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
так вы можете только на идеи других заглядывать и завидовать(((
те же смогли, а вы чем хуже?
придумайте для своего ребенка перформанс.
Мати тріля• 13 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Нік вам до лиця
Читайте уважно!
Удалено администрацией...
Одяг та сумки• 13 августа 2023
Ответ дляНе служанка
Капец, я б сказала, що ображуся. Тепер вам залишається тільки щось видумувати щоб було цікавіше, не відмовлятися ж донці від ДР який вона хотіла тільки через вашу балакучість та свинство подруги вашої.
мені усе життя подобалося ім´я Катя - подруга перша народила і назвала Катею - я подумки трохи образилася - адже вона знала що мені подобається. Але спустя роки розумію - хотіла доньку - отримала від бога доньку. в мене гарна хресниця Катя) Можна і два дня народження Барбі- не бачу проблеми.
Одяг та сумки• 13 августа 2023
Ответ длямимАпроходила
нічого собі лімузин - це дуже гарна ідея) дякую моїй 14 буде. А ціна яка за годину?

Ноунэйм• 13 августа 2023
у меня дети ненавидят ходить на понтовые праздники с аниматорами.
сын вообще категорически против и называет это ’мамы выпрыгивают из трусов’.
самое любимое это скалодромы, картинги, пейнтболы. но не эти тупорылые понты.
автор Руда ліса • 13 августа 2023
Ответ дляПП-шница
те же смогли, а вы чем хуже?
Я?
Завідувати? Кому?
Це були мої ж ідеї. До мейнстріму!
Ви як читаєте?
Барбі і коробка це я і придумала.
Воно стало популярним, подруга використає, а мені що робити? Якось треба вирізнитися
ПП-шница• 13 августа 2023
шота не понятно: читала тему, где дочка хотела нарядиться в розовое,как у именинницы платье. а теперь идея ваша...
автор Руда ліса • 13 августа 2023
Так, все!
Все гарно починалося, а негативщиці налетіли
Напевно хлопчикам і не цікаво, цікаво скалолазання, але сорі, у мене дівчинка.. мені головне щоб подобалося їй
Всім не вгодиш..
Що прагне моя дитина те і робитиму.
Їй може і не сподобатися скалолазання на чужих ДН. Але ні, вона така що відривається у всіх))) і за всіх радіє, а не критикує хто звідки вискакує
Все питаю зарання• 13 августа 2023
Робіть Барбі-русалку, там і фотосесія з хвостами, і морська тема, і спреями можна волосся пофарбувати, і пінну вечірку, і макіяж аква-гримом. Нехай гості приходять у чому не шкода вимазати і відірвуться на повну.
Мати тріля• 13 августа 2023
Ответ дляГірчинка
от і мене цей момент здивував, зараз - пік популярності, який плагіат?
автор Руда ліса • 13 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Ой, все..
можливо ви оберете собі іншу тему для конфліктів?
Бо без вас тут була цікава атмосфера
Не служанка• 13 августа 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А свинство подруги в чем? Захотел ее ребенок тоже в стиле Барби, что нужно было делать подруге? Отказать своему ребенку?
Так в темі ж чітко написано: ’це стало популярним і подруга вирішила своїй доньці зробити таке’. Ні слова про те, що дитина попросила. Та й скільки там дівчатам, по 7-8 років? Вони цей фільм не оцінили б, явно ж мами ’підштовхують’ до вибору.
Лапка• 13 августа 2023
Коробку в виде дворца Барюи как то стилизовать, чтоб Барби-принцесса типа, уйти в такое русло, или другое, у Барю ведь много ’амплуа’
КАПСЛОЧНИЦА• 13 августа 2023
Ответ дляНе служанка
То есть вы думаете, что подруга сама приняла решение какой будет день рождения у ее дочери, не посоветовавшись с самой дочерью? Уверяю вас , это не так. В таком возрасте дети уже сами знают чего хотят, это же не 2-3 годика
Всіх підсаджую• 13 августа 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Ну от тепер ви бачите хто подруга а хто копірка?!
Якщо дитина полюбляє Барбі і коней то наприклад можна запросити коня і поні в стилі барбі щоб дівчатка покаталися на них і зробили фото.
Але хоч цю ідею не обговорюйте з заклятими подругами!
зараз 90% підлітків би вибрали Барбі паті