Ля-ля-ля• 13 августа 2023
Не можу вирішити, чорні чи білі штани
Візуально на собі сподобались білі, чорних поміряти не було, але наче ж практичніше.
Результат:
вже голосів:
29 (50.88%)
Білі
28 (49.12%)
Чорні
Указка• 13 августа 2023
Автор, я навіть з собакою гуляю в білих штанах. Тому якщо подобаються, беріть!
Царівна Жабка• 13 августа 2023
Белые всегда смотрятся стильнее , я люблю белые вы все равно их годами носить не будите берите то что нравится, а черные от того что дольше носятся как правило потом лежат и вы покупаете что то новое опять
спальное место• 13 августа 2023
Я купила собі найк,як перше фото,практично в один.Чисто чорні такого крою штани і світла кофта,але без капішону,чорні кросівки.Гарні обидва варіанти,практичніше перший.