Анонимус Я• 13 августа 2023
Переселенці купівля житла. Підкажіть.
Ми пересенці хочемо купити кімнату ...Але боїмося що через це можуть припинити на мене і дітей виплати для пересенців давати ...Хто знає якщо не прописуватись припиняться виплати?І чи якщо дім оформити на чоловіка він не оформлені як впо то все одно нам з дітьми виплати припинять ?може хто зтикався підкажіть будь ласка
Горлаю зрання• 13 августа 2023
Сьогодні був роз´яснювальний сюжет по тв кому і чому можуть припинити виплати, бо збираються це робити восени. Пошукайте може є на ютубі, я просто не сильно вслухалась.
Ms. Любмая жена• 13 августа 2023
Вроде по новым правилам отменяют выплаты тем, у кого есть жилье в Украине на «спокойной» территории
Яйцеголовая• 13 августа 2023
Тобто вам є за що купити житло, але ви трясетесь за виплати? Люди в нас звісно....слів нема...культурних
барабанщица• 13 августа 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
де це ви таке бачили?
хоча ж так...вродє
Кров з молоком• 13 августа 2023
Мы когда купили квартиру то отказались от выплат, поэтому что когда оформляли то спрашивали, есть ли жилье или депозит.
барабанщица• 13 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
а ось і компанія автора прийшла
Ms. Любмая жена• 13 августа 2023
Ответ длябарабанщица
де це ви таке бачили?
хоча ж так...вродє
Я читала, дала скрин ниже. Не проверяла источник, на который ссылаются (постанова 332), потому и написала «вроде». Если автору это так важно- загуглит постанову и перепроверит
Отжигающая• 13 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Ви серйозно? Вона не може жити ВДОМА! Вона накопичене витратить на лише кімнату, тоді як ви, можливо, на відпустку. Що ті пара тисяч?!
Ганьба, що стільки люду поневіряється по світу, бо власна держава не може забезпечити норм підтримку, ще й люди... Тьфу
Анонимус Я
• 13 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Ага значить ті хто оформлює виплати ходить в золоті з ніг до голови ,з айфонами, з машинами дорогими і отримують виплати а могли б їх продати і не просити виплати теж безсовісні по вашому виходить ...
Творог для розжига• 13 августа 2023
Десь чула шматок інтерв´ю Ірини Верещук, що в разі набуття права власності на нерухомість, припиняться ці виплати ВПО, але мова йшла про те, з якого числа ці виплати встановлені. Я не знаю подробиць, тому що не отримую выплаты ВПО. Тому пошукайте уважно.
Украиночка• 13 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
А много стоит комната в общежитии, без указания города. Может это пгт на границе с рашей
Яйцеголовая• 13 августа 2023
Ответ дляОтжигающая
Ну вона спочатку написала про кімнату, а потім кімната перетворилась на будинок, а ви далі жалійте її...я не витрачу за відпустку, не переживайте, скоріш на все витрачу на хлопців, що знаходяться там, звідки її чоловік втік і чекає поки замість нього його роботу роблять
Луноходик_Ик• 13 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Кімната - це по-вашому житло?
Яйцеголовая• 13 августа 2023
Ответ дляУкраиночка
Ну да, сейчас же именно там все покупают жильё
Отжигающая• 13 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Припиніть, це огидно. Втратити дім в обмін на пару впо-шних тисяч хотіли б?
Интимная• 13 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Люди хотят потратить заначку, чтоб не платить бешеные деньги за жилье в безопасном регионе. Вам ли не знать стоимость съема жилья и то как выросла аренда с началом войны. Оно ж понятно... Украинец украинцу брат...
Яйцеголовая• 13 августа 2023
Ответ дляОтжигающая
Вам одне огидно, мне інше...
Семицветка• 13 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Вам самой от себя не стыдно?
Яйцеголовая• 13 августа 2023
Ответ дляСемицветка
Вам самой от себя не стыдно?
А вам? А автору?
Миссис Буркул• 13 августа 2023
Там новые правила с осени, при покупке недвижимости снимают выплаты и считают доходы на семью, то есть даже если на мужа оформить, то скорее всего снимут, но там фиг разберешься, может не сразу снимут, а через полгода
Анонимус Я
• 13 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
А ви знаєте чому мій чоловік не служить ?Не знаєте тому не пишіть всяке таке ...Кожен по свойому допомогає в цій війні ...А де хто вміє тільки жовчю людей поливати
Семицветка• 13 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
А вам? А автору?
А вы хотели бы оказаться на месте автора? С удовольствием платили бы всё заработанное за съём? Или вы, возможно, пустили кого-то в своё жильё жить за коммуналку?
Пусин Кукин• 13 августа 2023
Ответ дляАнонимус Я
Если бы ваш муж был не годен к службе, то он бы оформил впо)))
муха в кедах• 13 августа 2023
В 2018 купили, предварительно от выплат отказались Тогда было запрещено получать, если хоть у одного из членов семьи было хоть сколько-то кв.метров на неоккупированной территории . А что, с 2022 г платили разве тем, у кого есть жилье?
Яйцеголовая• 13 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
100%, пару лишних тыщенок как-никак)
Анонимус Я
• 13 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Оформив би якщо не жив би в зоні активних бойових дій під цілодобовими обстрілами щоб зберегти від мародерів хоч батьківське майно ...Та що там вам казати ніхто не зрозуміє поки не переживе
Жирафовое варьенье• 13 августа 2023
Ответ дляАнонимус Я
Айфон 40 тыс стоит гривен, в у вас 40 штук долларов например на дом есть, значит вы можете себе позволить больше, а пособия нужны тем у кого нет жилья они на сьемах