Анонимус Я• 13 августа 2023
Переселенці купівля житла. Підкажіть.
Ми пересенці хочемо купити кімнату ...Але боїмося що через це можуть припинити на мене і дітей виплати для пересенців давати ...Хто знає якщо не прописуватись припиняться виплати?І чи якщо дім оформити на чоловіка він не оформлені як впо то все одно нам з дітьми виплати припинять ?може хто зтикався підкажіть будь ласка
Анонимус Я
• 13 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Це про вас нема культурних🤮🤮
Точно ...Аби вставити свої 5 копійок та накинутись на когось...Добрішими треба бути🤗
Шопингмонстр• 13 августа 2023
Ответ дляНалитое яблочко
То что пережили эти люди, лишились всего, то пусть хоть пять пенсий получают. Это им моральный ущерб, так называемый. А вас жаба давит
Та) тут колись в темі написала, мол, отримаю виплати на дітей (я не отримую, діти - так) і куплю їм піцу. Стьобна була тема, скоріше, саме про суму, бо вона дійсно маленька. То якась жіночка репетувала, що треба перевіряти, на шо ж таке впо витрачають гроші і відміняти виплати таким як я. Бо нєфіг піцу жрать.
За півтора року, що я впо, зрозуміла, що ми повинні страдать. Інакше - ми неправильні впо. Типу, якщо ти живеш нормально, ну, наскільки це взагалі можливо, то ні розуміння, ні співчуття не дождешся. Маєш нити, плакать, недоїдать, діти ходити в дранті ... От тоді будеш достойна виплат) І похєр їм усім, шо ти такий самий громадян і маєш ті самі права тут.
Ответ дляЯйцеголовая
Ну вона спочатку написала про кімнату, а потім кімната перетворилась на будинок, а ви далі жалійте її...я не витрачу за відпустку, не переживайте, скоріш на все витрачу на хлопців, що знаходяться там, звідки її чоловік втік і чекає поки замість нього його роботу роблять
Ото ви багато знаєте, звідки втік чоловік автора!)) не від вас, часом???😂😂
Дах у всіх вже їде з цими втік не втік. Вас не спитали. Огидно, вам вірно пишуть. Даю пораду- не робіть висновків поки не маєте повної картини. Це тупо (як мінімум).
Миссис Буркул• 13 августа 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Так а що думати, ніби ж писали вже, що для категорійних залишать, ніби багатодітним з 3 - 4 дітьми треба, а з двома - ні. Ніби оренда житла подешевшає, якщо на одну дитину менше… так ті багатодітні ще й дитячі виплати отримують і всі гуманітарки перед ними відчинені.
Да, вроде, оставят, только незащищенным категориям, хотя на форумах разные мнения, там фиг разберешься, но скорее всего, через полгода большинству не новеньких отменят
Спішу - перекидаюсь• 13 августа 2023
Хоспидя сколько осуждения за выплаты в 50 долл в месяц. Тем временем очередная обл администрация закупает бетонные кружочки ценой 200 грн по 70 тыс за штуку и ничего. Про обязанность воевать друг другу тыкают, а не военным, которые сидят в тылу всю войну.
Раб не хочет перестать быть рабом, он хочет, чтобы и другие были рабами
Яжемать Мне можно• 13 августа 2023
Ответ дляШопингмонстр
Боже как я вас понимаю … это так точно сказано ! Или умри с голоду на мусорке или как это так ты получаешь целых 2 тыс впо😂
Бідося• 13 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Тобто вам є за що купити житло, але ви трясетесь за виплати? Люди в нас звісно....слів нема...культурних
Ну слухайте, а якщо люди врятувалися і мають якусь копійку, то у них все з нуля. Кімнату куплять - вона пуста.
Після чого слів нема?
Яжемать Мне можно• 13 августа 2023
Почитав эту тему пришла в шок. Сколько людей , наших близких соотечественников считают что выплата в сумме 2000 грн!!! Может сильно изменить нашу жизнь . Что? Что можно купить за эти деньги ? Даже если это мать с ребенком как я? Ок, я имею 5000. А тепер мои расходы . Аренда жилья - 12000 ( ибо те кто имеет жилье в безопасном регионе дешевле сдавать не хотят ) , питание на двоих 8000. Кружки ребенка 1400. И сюда же одежда , обувь , школьные принадлежности , транспорт , лекарства ,эти тд. И помимо всего этого , все отчем мечтаю я, это свой угол, свой дом , своя хотя бы однокомнатная квартира . И да . Я завидую вам как вы завидуете мне о моих 5000 тыс впо . Никто не хочет поменяться на квартиру ?
Міряно-переміряно• 13 августа 2023
Мы переселенцы, почти сразу купили дом, выплаты не получали и не получаем, так как у члена семьи есть жилье на неокупированной территории. Конечно, большой вопрос, какое жилье себе могут позволить переселенцы, чаще всего, как и мы, убитое в хлам.
Міряно-переміряно• 13 августа 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
У нас в прошлой жизни было все, но бежали мы с детьми и животными с несколькими сумками. Дом, по сути, нежилой, с лопнувшим отоплением купили в долг, собирали где могли, чтобы не платить аренду. Уже порядок более-менее навели хоть какой-то. Но почему государство решило, что таким переселенцам не нужна помощь хоть в 2 тысячи в месяц - это вопрос.
Клевотница• 13 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Там на сім‘ю і 7, і 10 тис може бути. В сенсі відмовитися ??😳
’наближають’ перемогу, зате помиями поливають тих, хто виїхав
Катастрофа• 13 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Ну кімната - так собі житло.....
Клевотница• 13 августа 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
ні, не так: сидиш - сиди, але не поливай помиями і не обзивай інших лиш тому, що вони не сидять з тобою
Яжемать Мне можно• 14 августа 2023
Ответ дляКлевотница
Я кого то где то поливала ? Кто кого поливал вообще ? Непонимаю вы о чем
Форс мажор• 14 августа 2023
Ответ дляГде тут 0?
З 2014 року нікому нічого не припинили
ВПО платять з 2014?😳
Це як взагалі?
Завжди мало• 14 августа 2023
Ответ дляАнонимус Я
Оформив би якщо не жив би в зоні активних бойових дій під цілодобовими обстрілами щоб зберегти від мародерів хоч батьківське майно ...Та що там вам казати ніхто не зрозуміє поки не переживе
І як він в такому випадку ’допомагає в війні’? Прийде десяток мародерів чи ворога і що він зробить? Здасть житло чи ляже на порозі. Під час авіаудару що він зробить?
Може все-таки краще на службу? Не тільки ж нашим там боронити в тому числі вашого чоловіка, який переживає за власне майно. Та і вам буде легше з його зарплатою. Але дайте вгадаю , вам такою ціною не треба?
Анонимус Я
• 14 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
А мої троє дітей потім кому потрібні будуть ?У нього законне право не йти на службу ...Тому це вже наше особисте діло йти чи ні ...Переживайте за своїх чоловіків ...Мій чоловік нікого не просив його боронити ...
Завжди мало• 14 августа 2023
Ответ дляАнонимус Я
Краще б ви цього не писали.
І тут ще питають ті, хто вас жалів, про совість?
В автора совісті 0.0
Як і в її чоловіка, що сидить з майном.
Ждуни, чи що?
Таких не те що виплат позбавляти, а вертати туди, де вони й були.
Ми переживаємо, що через таких як ви, наші гинуть. Для таких як ви, окреме в пеклі місце, і всьому вашому роду. Не просили вони...
В автора совісті 0.0
Як і в її чоловіка, що сидить з майном.
Ждуни, чи що?
Анонимус Я
• 14 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
Краще б ви цього не писали.
В автора совісті 0.0
Як і в її чоловіка, що сидить з майном.
Ждуни, чи що?
В автора совісті 0.0
Як і в її чоловіка, що сидить з майном.
Ждуни, чи що?
Ну звісно ж ...Тільки ждуни можуть сидіти у себе вдома де народився і виріс 🤦
Завжди мало• 14 августа 2023
Ответ дляАнонимус Я
Боронити місце , де народився і виріс - справа честі. А у вас одне пристосуванство. Крім вас, ні в кого нема по 3-4-5 + дітей? І такі хлопці служать.
Коротше, огидно з вами спілкуватись.
Анонимус Я
• 14 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
Краще б ви цього не писали.
В автора совісті 0.0
Як і в її чоловіка, що сидить з майном.
Ждуни, чи що?
В автора совісті 0.0
Як і в її чоловіка, що сидить з майном.
Ждуни, чи що?
Ви напевно багато совісті маєте що пишете всіляку фігню і засуджуєте вішаєте ярлики незнайомим людям ...Мій чоловік щоб ви знали може навіть більше для людей в свому рідному місті зробив більше ніж ви ’диванні критики’...Якщо ви не знали майже всюди є старі люди які ні за які гроші не виїдуть з місця де народились і їм теж потрібна допомога ...А ви якщо що так зразу ждуни. ..А потім плачуть що війна та якби не ділили людей то й війни не було б
Анонимус Я
• 14 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
Коротше, огидно з вами спілкуватись.
Вперше це навзаєм
Цукрові вишні• 14 августа 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Вроде по новым правилам отменяют выплаты тем, у кого есть жилье в Украине на «спокойной» территории
Эти же правила были ещё для впо 2014. Купил квартиру - выплаты не положены. Как и наличие депозита - 25 прожиточных минимумов.
А что, разве не так сейчас??
Завжди мало• 14 августа 2023
Ответ дляАнонимус Я
Це їхній вибір, лишитися там. Евакуація пропонувалась в більшості завчасно. Але люди тримаються за свої бетонометри, за курей, за городи... Дітей там тримають.
Через таких волонтери гинуть. Через тих, хто ’не просили’.
Анонимус Я
• 14 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
Знаєте Ви ’В чужому оці смітнику бачите а в своєму колоди не помічає’ ...Добраніч ...Будьте добріші і світ навколо вас зміниться