Бабульція• 13 августа 2023
Син хоче навчитись шити
Син в мене знається на моді, хоче стати дизайнером, але чоловічого одягу. Є в нього декілька улюблений дизайнерів, наприклад Рік Оуенс. Веснрю заробив собі на його взуття, відкладав і купив.
Вчиться шити на машинці. Малювати вчиться як дизайнери. Сидить в ютубі.
Ось постало питання про курси шиття. Може хтось підкаже курси або репетитора,бажає навчитися шити чоловічий одяг. А всі курси-це жіночі спіднички і блузочки. Як не відбити охоту такими курсами? Може хто що підкаже толкове: курси або вчителя
Бабульція
• 13 августа 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
шо вы сравниваете. Понятно что взрослые люди не будут смеяться . А подростки начнут ржать
У сина друг в 15 років займається реставрацією кроссовок. Ніхто не сміється,всі свої несуть.
Зараз діти інакші
Бабульція
• 13 августа 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Автор,пусть сын никого не слушает,а идёт и учится. Никто смеяться не будет. Профессия прибыльная ,а если будет хорошо шить то тем более. Будет шить костюмы для артистов и депутатов.
Да він нікого і не слухає. Але ж з виду грозний підліток вже 185 зростом, а всередині ранимий ще хлопчик. Хочу його підтримати
Бабульція
• 13 августа 2023
Ответ дляtarveldy
не згодна
Да, це все таки творча професія. Але її за плечима не носити )
Ответ дляБабульція
Я в цій сфері все життя працюю, з різними людьми, дизайнерами, фабриками. Так от дизайн це 15 хв малюнку і 8 годин геометрії ))) а коли ти знаєш ту геометрію, то не маєш обмеження, ти сам створюєш і це кайф )))
Доречі згадала, колись був коледж на базі 10-11 клас легкої промисловості, не знаю чи існує зараз, і навчання там було не так щоб сильно дорого
Ответ дляБабульція
Курсы кройки и шитья ему мало что дадут, это скорее для домашнего пользования. Лучше ущилище или колледж, наверное сейчас. Там учат с азов и до готовой вещи. Потом можно дальше продолжить учебу на дизайнера или что ему будет ближе. Но даже если и не будет продолжения, для себя всегда сможет всё сшить и своим близким.
Деметра-c3d4• 13 августа 2023
Ответ дляБабульція
Сидить, вчиться, аж мокрий так старається. Але не знаю чим допомогти. Я не вмію шити одяг, тільки іграшки вмію. Мама моя в юності шила багато одягу, але навички майже втратила
Який він у вас МОЛОДЕЦЬ. Нехай йому на життєвій дорозі зустрінуться люди, які допоможуть перетворити мрію в реальність
Бабульція
• 13 августа 2023
Ответ дляДеметра-c3d4
Дякую)