Дівка в намисті• 14 августа 2023

Сиделка для бабули

Взяли сиделку...бабушка спокойная интеллигентная , немного со склерозом , но ходячая ...кушает сама , в туалет ходит сама. Спокойная. Я немного в шоке по пришествии недели ( когда брали на работу сиделка себя рекомендовала что готовит что хошь..и работала помощником повара... По факту каша-суп...ни налисников , ни сырников ..ни вареников , ни зразов за неделю..
.ничего . Духовку боится включать или не хочет ( скорее второе)....привезла творог говорю сырники приготовьте , она мол нет я лапшу с творогом сделаю.....зато купила овсянку и сырую бабушке с йогуртом даёт утром ( хотя. Этого не разрешала да и бабушка такого никогда не ела...) Сегодня я привезла мясо , говорю разрежьте как Вам надо ..она в ответ : разрежьте Вы у Вас больше силы....Вы знаете я в шоке...ближе к тому что надо брать другого человека....зато без мел образования ставит диагнозы и таблетки говорит какие купить....и не отцепиться.....
Бавовнятий Пупс• 14 августа 2023
Ответ дляvecya
У меня кума на заводе пашет за 8000 и зарплату задерживают на три месяца, вот это рабство!
давайте еще пенсионеров вспомним с пенсией 3200 грн в месяц
Бавовнятий Пупс• 14 августа 2023
за 350 грн на добу я би не те що сирники,і суп лінувалась би зварити. цілий день сидіти десь за 350 грн ? і ще виготовляти налисники і зрази? а шнурки не погладить?)))) з тими налисниками і зразами купа роботи. Це дуже мало для доглядальниці. ви хочете щоб і варила і доглядала. ну хто погодиться за 350 грн в день виготовляти на кухні? ну ви смішна..10 днів 3500,20 днів 7 тис. в мене робочих днів в місяць 23-24... отримувала від 15 до 25 тис грн. за 7 тис точно би не ходила. Варити різносоли комусь вдома коштує дорого. простіше мити підлогу десь в офісі і то матимеш більше..таке відношення,бо оплата мала. попробуйте самі варити щодня різносоли різні вдома чужій людині і вас нема увесь день.і грошей нуль. 7 тис це насмешка,а не гроші.скажіть спасибі,що вона взагалі сидить там..а зрази і налисники за 350 грн на добу- це якийсь стьоб,їй-богу
Бавовнятий Пупс• 14 августа 2023
Ответ дляИнтимная
платить копійки, ще прибирання та готування як в ресторані, з тими варениками скільки мудохатися, так легко і просто все у вас, то чому самі тоді за бабцею не дивитеся?
я теж підофігіла..350 грн на добу і вареники,і зрази...сама ,дорогенька,сама. хай будуть вдячні що вона загалі сидить. за 350 грн вона взагалі ні прибирати,ні готувати не зобов*язана. а лише дати готове. 500 грн на добу як мінімум
Зупка_цем• 14 августа 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
так, і це до війни були такі тарифи у райцентрі під Києвом: прийти тричі на день, погодувати,слідкувати за порядком. прибирання, приготування їжі оплачувалося додатково
Манка Я• 14 августа 2023
О, нарешті адекватні люди прокинулись
Бо я офігіла з початку теми, а коли пишуть - що то норма, то вже страшно стає
Та не реву я• 14 августа 2023
Ви ж наймали людину на догляд, а не для приготування їжі на тиждень, як пишете. Кухарка - окрема оплата. Догляд - окрема. Або одразу проговорюйте, що ваша ’вакансія’ - це вся хатня робота+бабуля.
Бо тут - і не зрозумієш, хто з вас обох хитрожопіший)))
Не кую, не мелю• 14 августа 2023
Добре, якщо людина сама себе обслуговує, то що тоді входить у її обов´язки? СИДІТИ? дати вчасно ліки? увімкнути телевізор? Ми всі вдома безкоштовно готуємо для наших родичів, прибираємо і ходимо за продуктами. Це що, так важка робота? Вона робить те саме, що в себе вдома, але за доволі пристойні гроші. Причому якщо щось станеться, то в неї взагалі нема ніякої відповідальності, ніхто їй нічого не зробить. Якщо бабуся при ній впала, наприклад. Або якщо не ту пігулку випила, або з´їла щось не свіже. Максимум що зробить ця сідєлка - це позвонить родичам.
БезникаЯ• 14 августа 2023
Ответ дляМанка Я
З моїх знайомих ніхто не працює на менше, ніж 20 тис грн
Навіть прості професії без особливої освіти
Не Київ, якщо що
дайте контакти, де так платять, в Києві медсестрам не пропонують таку з\п. А якщо і є, то ти там і медсестра і прибиральниця і....... А тут і проживання і харчування... і ніякої відповідальності і податків, і всі дирки тобою не закривають
Та не реву я• 14 августа 2023
Ответ дляvecya
В смысле «рабство» ? Бабулька сама себя обслуживает, а у вас лежачая была, ее помыть, перевернуть, помассировать, чтоб пролежней не было, памперсы поменять. А тут и клиент ходячий, и крыша, и еда. Не спорю, может 350 и мало, не знаю цен, но точно не рабство
А самі підете десь за 350 грн/доба працювати? От чесно напишіть тут усім... Я ж так розумію, що людина - безвилазно тиждень у вас перебуває, на вашій території. І отримує за ’таке щастя’ 2400 грн за тиждень:(((
Мяо мой мяо• 14 августа 2023
Ответ дляТа не реву я
Так людина коли наймалася, вона ж ціну собі склала, так що, які питання можуть бути?
Та не реву я• 14 августа 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Ключове - те, що ми всі робимо це все вдома. Людина перебуває НЕ в себе вдома, не в зручний для себе час - зайшла до когось, запитала, як справи. Повністю ввесь час людини присвячено оцій бабусі. І за 24 години на добу та людина отримує 350 грн, тобто орієнтовно 15 грн/1 година. Ви самі підете працювати за такими тарифами?
Та 1 година приготування їжі з готових продуктів господаря коштує 500 грн, щоб ви розуміли!
Гірчинка• 14 августа 2023
До мене ходить сусідка розважати маму, просто в карти пограти, поговорити, плачу 200 грн за пів дня
Мядуза аля моргонер• 14 августа 2023
Ответ дляМанка Я
600 грн в день платили доглядальниці для лежачої свекрухи ще 6 років тому
Готували самі !
І то ще була хороша ціна
Вибачте, у вас рабство
Любая работа - рабство. А вы думаете кассир отдыхает? А ему тоже 8 платят в мес.
Мядуза аля моргонер• 14 августа 2023
Ответ дляТа не реву я
В магазине так продавцы и кассиры работают.
Манка Я• 14 августа 2023
Ответ дляБезникаЯ
Медсестра стаціонар працює зміну і дві доби вдома
Медсестра в дитячій поліклініці працює півдня, субота неділя вихідна
Де вона там напрягається ?
Операційна медсестра нормально має крім зарплати
В мене в сімʼї два лікаря ( свекруха, сестра чоловіка) - я добре знаю що скільки дають медсестрам , плюс крапельниці чи уколи на дому
Манка Я• 14 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
За круглосуточну роботу?
Де це так ?
Та не реву я• 14 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
У магазинах - не така оплата, і часу не стільки, не вигадуйте.
Не 350 грн за 24 години! 24 години попрацюєте навіть у супермаркеті, то заробите принаймні 1500-1800 грн, тобто вчетверо більше.
Мядуза аля моргонер• 14 августа 2023
Ответ дляТа не реву я
Вы шутите? Вакансия продавща с 8 до 22 и все время надо пахать, а это 3 раза покормить старушку, еще и самой покушать, отдохнуть в любой момент. Я за своими родителями и бабушкой ухаживаю, и мне ни копейки никто не дает, а тут 350 грн платят. 1000 и выше платили бы, если б она была лежачей и вам надо было гораздо больше делать, кал убирать, обмывать бесконечно. И то наверно столько не заплатят, учитывая, что физический труд принято оплачивать по самому низкому тарифу.
СкиниУскачи!• 14 августа 2023
Автор - 14 грн в годину оплата. Хто нормальний піде до вас працювати?
СкиниУскачи!• 14 августа 2023
Ті хто пишуть, що це норма.
Давайте думати логічно.
На такі умови праці може піти лиш людина без сім´ї, без господарства, навіть без нормального житла.
Ви багато знаєте з такими вихідними адекватних людей?
Губки-уточкой• 14 августа 2023
Ответ дляМанка Я
За круглосуточну роботу?
Де це так ?
Ну как круглосуточно? Ночью и бабушка и сиделка точно спят. И вакансия рассчитана на тех, кто не местный, а тут жилье бесплатно и еда, этот момент как то все опустили.
СкиниУскачи!• 14 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Працюючи продавцем - ви бачите своїх дітей, у вас є секс з чоловіком, відвідуєте своїх батьків і дідусів, доглядаєте свій будинок.
А тут все покласти у ніг чужої бабусі ще й за за зарплату мізерну.
СкиниУскачи!• 14 августа 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Тобто доглядальниця може йти спати до сусіда Васі, або якщо спить в квартирі, то не раагувати на прохання бабусі?
Губки-уточкой• 14 августа 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Ну так и бабушка не бодрствует 24ч в сутки.
Мядуза аля моргонер• 14 августа 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
С чего вы взяли, что она там круглосуточно? Может на ночь уходит. Да и не особо детей увидишь, приходя с работы в 23 домой и не до секса уже.
СкиниУскачи!• 14 августа 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Я питаю - доглядальниця може на ніч ходити до сусіда Васі - чи ні?
СкиниУскачи!• 14 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Бо в автора доглядальниця з проживанням. Якщо з бабусею щось станеться коли доглядальниця піде по своїх справах, у автора буде багато питань до доглядальниці.
І автор не сказала - що догляд за бабусею обмежений визначеним часом.
Мядуза аля моргонер• 14 августа 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Вы же понимаете, что если человек на это идет, то он согласен с условиями. Не думаю, что женщина, которой важно общение с детьми и времяпровождение с мужем согласится на подобное. Вот у меня дети и муж, я бы не согласилась бы, но работать продавцом за 8 т это тоже рабство. Конечно в идеале нужно чтоб минималка была 20т, но вы же понимаете, что это фантастика и приходится соглашаться с таким. Уже спасибо, что она может там варить и кормиться. Считай на еду она не тратиться, а еда ведь тоже дорогая. Супермаркет бесплатно не кормит сотрудников.
Перловая Кашка• 14 августа 2023
Ответ дляНайщасливіша
Тут наверняка требование к сиделке: вахта Х суток. А не сиделка попросилась пожить.
Думаю, что вы не правы. Где сельской тете жить в городе? Снимать? Сколько это будет стоить? Автор, скорее всего, права - ’сиделка’ решила отдохнуть от огородов и думает, что будет у бабушки дома расслабляться. А тут, оказывается, работать надо.
Перловая Кашка• 14 августа 2023
Ответ дляНайщасливіша
Не думаю, что ей при приеме на работу ресторанное меню выкатывали. Готовка подразумевает обычно простые блюда, а не оепку вареников, зраз и т.д.
Вареники - это ресторанное меню? Сырники? Или пусть старый человек жует сухую овсянку?