mango_777• 14 августа 2023

Переглядаю стрічку новин. Як дістала ця рузька мова

От реально, курвить від такого. Купа людей гине, а це мовне.. во не припиняється.
Miere• 14 августа 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Усі країни, що говорять англійською, - англійці?
Таке питання може виникнути тільки у дурної людини.
Удалено администрацией...
Flower Girl23• 14 августа 2023
Ответ дляMiere
Тобто в рф?
Тобто в Германию...
Oasis in the Desert• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Фу як це все гидко, читати це все вашою мовою.я буду там де хочу. Я в своїй краіні
В Україні мешкає багато національностей. Чи Україна лише для етнічних українців?) Що робитимете з усіма іншими? Відстрілюватимете?
Life is Beautiful• 14 августа 2023
Ответ дляMiere
Удалено администрацией...
Які паралелі?
Ірландці та англійці - один народ?
Peres Lal• 14 августа 2023
Штрафы на русскую музыку это конечно сильно. Нужно сразу криминальную ответственность вводить, я считаю.
- За что срок мотаешь, арестант?
- ’Машину времени’ слушал. А ты?
- За Высоцкого....
Решка7777• 14 августа 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Пропоную не мобілізувати російськомовних чоловіків: вони ж, за логікою автора, потенційні зрадники.
И вернуть всех быстро
автор mango_777 • 14 августа 2023
Ответ дляMiere
Автор, ви в чомусь праві.
Кожен може, маю на увазі фізично, психічно, лінгвістично, зробити цей перехід.
Але для цього треба свідомо дозріти.
Удалено администрацией...
Flower Girl23• 14 августа 2023
Ответ дляuul
Удалено администрацией...
100%
uul• 14 августа 2023
Про штраф за прослушивания русскоязычной музыки вообще смешно. Я воспитанный человек,поэтому любую музыку и раньше на улице слушала в наушниках. А дома, я как слушала русскую,так и слушаю, вот сейчас Асти играет).
арина-ветерок• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Свої це українці, в Україні мова українська. І такі що вашим ізиком вєщалі , гнобили і нищили мій народ. І я вважаю, що маю право!!
Чому Ви зневажаєте закони України, Конституцію? Нагадую, що всі громадяни України незалежно від національності, мови, статі, кольору шкіри мають рівні права.
Amalpi• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Удалено администрацией...
Откуда скопировали
Seehund• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Удалено администрацией...
Думаю в лицо про мою мать вы вряд ли такое смогли сказать без последствий, а интернет стерпит.
Peres Lal• 14 августа 2023
Ответ дляuul
Собирайте сухари, за вами уже выехали )
Life is Beautiful• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Удалено администрацией...
Вам платять за розпалювання ворожнечі?
uul• 14 августа 2023
Ответ дляPeres Lal
Собирайте сухари, за вами уже выехали )
Lena_Lovecosm• 14 августа 2023
А меня украинська
Amalpi• 14 августа 2023
Ответ дляuul
Удалено администрацией...
Миллион раз тут делали опросы, всегда больше 70% говорят на русском
Шаловливая Пиранья• 14 августа 2023
Дело идет к осени, начинаются обострения у психически неуравновешенных ))))
Miere• 14 августа 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Два роки вже живу постійно, а до того часто була в Європі на заробітках. Я знаю, про що кажу
І? Невже аж за два роки ви не побачили картину маслом - російськомовні люди біжать від російськомовних?
Іноземні пабліки читаєте? В місцевих фб групах?
Ніхто не копає так глибоко: про зросійщення на сході, примусову русифікацію і таке інше.
Середній мешканець робить переважно єдиний висновок - путін таки правий, це один народ.
І яка наступна думка цього середнього європейця?
Правильно - нехай тоді самі і розбираються.
А дія його знаєте яка буде? Обрати партію, яка обіцяє займатися внутрішніми проблемами. Бо йому його цікаве, а не наше.
Продовжувати, чи вже зрозуміло, що російська за кордоном л´є воду не на наш млин?
Valentina shop2020• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Удалено администрацией...
Оленёнок• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Удалено администрацией...
Сначала хотела ответить, потом просто пожаловалась на тему. Надо быть совсем без мозгов или троллем, чтобы на втором году войны муссировать тему языка.
Irpland• 14 августа 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Але примусово це погано робити. І таке писати, як автор, теж.
Чому примусово це погано? Саме так вся Європа і живе. Не хочеш- заставимо, штрафами, грошима. Наприклад розділення сміття - всі по своїм ідейним позиціям сортують? Ні, бо штрафи будуть великі. Так і з мовою, контент новин, обслуговування в кафе та магазинів - нема мови - нема ліцензії на бізнес.
ПЛЮС-МИНУС• 14 августа 2023
Статья 161 Уголовного кодекса Украины. Нарушение равноправия граждан в зависимости от их расовой, национальной принадлежности, религиозных убеждений, инвалидности и по другим признакам

1. Умышленные действия, направленные на разжигание национальной, расовой или религиозной вражды и ненависти, на унижение национальной чести и достоинства или оскорбление чувств граждан в связи с их религиозными убеждениями, а также прямое или косвенное ограничение прав или установление прямых или косвенных привилегий граждан по признакам расы, цвета кожи, политических, религиозных и других убеждений, пола, инвалидности, этнического и социального происхождения, имущественного состояния, местожительства, по языковым или другим признакам -
наказываются штрафом от двухсот до пятисот необлагаемых минимумов доходов граждан или ограничением свободы на срок до пяти лет, или лишением свободы на срок до трех лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет или без такового..................
Miere• 14 августа 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Які паралелі?
Ірландці та англійці - один народ?
Народи вмирають не відразу. Спочатку їм відбирає мову.
Ліна Костенко
FearlessN• 14 августа 2023
Ответ дляPeres Lal
Так давайте на французском забалакаем, по теории автора, на нас сразу Франция должна напасть.
Тогда лучше на швейцарском или монакском. Куда там заявку подавать?
Miere• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Удалено администрацией...
Але я не втрачаю надії. Майже всі російськомовні в минулому в моєму оточенні перейшли на українську.
І це південь.
ПЛЮС-МИНУС• 14 августа 2023
Это Уголовный кодекс. Даже не админка.
Irpland• 14 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС

А чому державний закон надруковано російською мовою? Як таке можливо? Якщо державна мова українська - не може бути в офіційних джерелах виклад тексту недержавною мовою. Або у вас текст з неофіційного джерела.
Life is Beautiful• 14 августа 2023
Ответ дляMiere
Ліна Костенко
Мова - не єдина ознака народу. Не можливо примусити любити мову. Таке відношення, як у автора, тільки відштовхнути може.
Oasis in the Desert• 14 августа 2023
Ответ дляmango_777
Удалено администрацией...
Русскоязычные граждане Украины и даже граждане россии воюют за нашу свободу. А некоторые украинцы покупают липовые справки и убегают из страны, чтобы не защищать её. Кто из них бОльший патриот?