Аноним_1857• 14 августа 2023
Допоможіть обрати кеди Tommy Hilfiger
Допоможіть обрати кеди Tommy Hilfiger.
Які краще? Перші чи другі? Або запропонуйте свій варіант)
Результат:
вже голосів:
15 (41.67%)
12 (33.33%)
9 (25%)
Тиць
Сусановна• 14 августа 2023
Дивіться, будьте готові до того, що швидко вийдуть з ладу. У мене багато кедів зі шкірзамінника, але лише ТХ так себе ведуть. Друга пара однаково потріскалася плівка і розклеїлася геть у хлам
Сусановна• 14 августа 2023
Ответ дляМаксХмара
У Хилфигер очень плохая обувь
У мене із замшевим і шкіряним взуттям не було проблем, а кеди жахливі (
МаксХмара• 14 августа 2023
Ответ дляСусановна
У моєї подруги із замшевим були проблеми
Аноним_1857
• 14 августа 2023
Ответ дляСусановна
Шкода((
Сусановна• 14 августа 2023
Ответ дляKatya_88
У меня норм все , с оф сайта покупала . Белые
Я теж обидві пари з оф.сайту - білі і блакитні. Виявилися отаким хламом, як на фото вище. А так - гарні були і зручні
Заикальница• 14 августа 2023
Я не розумію взуття тх, як на мене все важке і дубове, ще й якість погана.
Сусановна• 14 августа 2023
Ответ дляЗаикальница
Ні, не важке - кеди легесенькі й мʼякі
Лепешечка• 14 августа 2023
Заказывала такие как ваши вторые, только чёрные, отослала обратно
Сама модель очень удобная, но они сделаны частично из жуткого кожзама
Заикальница• 14 августа 2023
Ответ дляСусановна
Ні, не важке - кеди легесенькі й мʼякі
Я таких жодного разу не зустрічала. Скільки разів бачила в магазині, навіть бажання приміряти не було.
Лепешечка• 14 августа 2023
Не согласна с теми, кто пишет что обувь тх ужасная
Немало было их кожаной обуви, нормально носилась, а их вьетнамки вообще неубиваемые
Сусановна• 14 августа 2023
Ответ дляЗаикальница
У мене всі легкі були, але про якість я вже вище писала (( А спочатку ідеальні ) Я купую по 30 доларів їх максимум. У нас до речі рідко такі моделі бачила, як на сайтах брала