Божа кульбабка• 14 августа 2023

Есть ли особенности жизни во Львове?

Девочки
Была там один раз давно ,как турист жрун)))
Предложили работу но нужно проживать там, скажите пожалуйста, как там с инфраструктурой ? Цены плюс минус как в Киеве на аренду , но я нигде кроме дома не жила (
пу_пугренчик• 14 августа 2023
Мне там душно. И много некультурных людей, и на улицах, и в транспорте, в общественных местах.
пу_пугренчик• 14 августа 2023
Как хто особенностей с транспортом , инфраструктурой нет, город как город. Есть особенности с людьми.
автор Божа кульбабка • 14 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Какие?🥺🥺
Ліплю вареники• 14 августа 2023
Мы как то в пол девятого вечера не смогли выехать в центра на общественном транспорте,маршрутки уже не ходили. Для меня это как то странно
viter33• 14 августа 2023
Цент маленький, вулиці вузькі, припаркувати авто вдень - квест ще той
Громадський транспорт функціонує гірше, ніж в Києві, корки на дорогах вранку та ввечері
Якщо нормальний район (є супермаркети, ін) - то все решта ок
пу_пугренчик• 14 августа 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Какие?🥺🥺
Много очень разных людей, много людей транзитом, много людей для которых Львов не родной город, а значит можно его не беречь, мусорить.
ЧорноброваЯ• 14 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Да, я видела таких некультурных. И мне было стыдно что я тоже из Киева.
Здоровенные мужланы на нормальных машинах, стоят, курят, харькаются на тротуар и бросают окурки в историческом центре Львова.
автор Божа кульбабка • 14 августа 2023
Может кто нибудь подсказать , в каком районе смотреть квартиру?
Мира всем• 14 августа 2023
Транспорт жесть просто.
Невгамовна• 14 августа 2023
Ответ дляviter33
Корки на дорогах- это 5!
Електрохарчування• 14 августа 2023
Каких-то особенностей не заметила, но я работаю он-лайн и из спального района практически не выезжаю. Вся необходимая мне инфраструктура в пешей доступности. Все чистенько, красивенько. Люди, в большинстве своем, спокойные, доброжелательные. Мне норм.
navariya• 14 августа 2023
І не забувайте про українську мову..
Стебель березы• 14 августа 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Какие?🥺🥺
Удалено администрацией...
автор Божа кульбабка • 14 августа 2023
Ответ дляСтебель березы
Удалено администрацией...
Я- добре розмовляю українською, але не звикла , на співбесіді також сказала , що я російськомовна людина але як треба та з поваги -немаю проблеми перейти на державну
personality• 14 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Це точно! Панаєхалі, аж душно😂
viter33• 14 августа 2023
Ответ дляНевгамовна
Корки на дорогах- это 5!
Затори, пробки,...- не такі, як в Києві, але вранці - в центр і ввечері - з центру. І при цьому гірше (ніж в Києві) функціонування гром.транспорту
Помилуйте мадам• 14 августа 2023
автор, тут або вам сподобається, або ні, бо як то кажуть місто на любітєля, але я виявилась з таких, мені після Києва тут легше якось, от вже другий рік пішов) дійсно залежить вір району, я б не рекомендувала стару частину, дивіться шось з ’нового’, з краю, так би мовити, міста - Шевченківський, Сихів, Франківський р-н район Вікторії Гарденс, ну це, на мій погляд
автор Божа кульбабка • 14 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Я зашла на олх и поняла , что я не в курсе вообще что смотреть (( офис компании в 4 км от центра , не хочется по часу в дороге быть((
Електрохарчування• 14 августа 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Вы на машине планируете передвигаться, общественным транспортом или пешком?
автор Божа кульбабка • 14 августа 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Нет машины (
Помилуйте мадам• 14 августа 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Гляньте Шевченківсткй район - відкрийте мапу - от все що від ТЦ Форум і туди вище по мапі до Арсену грубо-кажучи

чи от ми живемо у Франківського район Ашану на В.Великого (це типу інша частина міста від Шевчен.району) але якщо мені треба в центр без авто - то я їду 22 тролейбусом. 20 хвилин і готово)

можливо подивіться мапу з траспортом - евей (не гугл, він коряво показує), аби розуміти як вам їхати
Електрохарчування• 14 августа 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Нет машины (
Тогда ищите в пешей доступности или так, чтобы можно было добраться трамваем (посмотрите по приложению moovit). В принципе, общественный транспорт ходит нормально, город не очень большой, главное ищите жилье, чтобы добираться было не через центр.
автор Божа кульбабка • 14 августа 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Написано офіс по вулиці Рудненська біля Босфору, там є квартири поруч ? Та чи є відносно нові жк?
Помилуйте мадам• 14 августа 2023
Ответ дляБожа кульбабка
автор, ну це ’такий собі центр’
Помилуйте мадам• 14 августа 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Левандівка, як на мене шукати житло тут вам треба
автор Божа кульбабка • 14 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
автор, ну це ’такий собі центр’
В сенсі ?🥺 поганий район? Не лякайте , я там ніколи не була (( але як жити то хоч в нормальному домі
автор Божа кульбабка • 14 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Так по мапі бачу цю назву , це норм ? Я в такій єйфорії була а зараз вже росстроїлась
Помилуйте мадам• 14 августа 2023
Ответ дляБожа кульбабка
я ж не кажу що поганий, не жила там, але це край міста, я там була лише проїздом з ’авто інструктором’, більше життя у Львові мене туди не затягувало
автор Божа кульбабка • 14 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Якщо на таксі їздити на роботу з роботи ?
KROX@• 14 августа 2023
У Львові приїжджим не раді. Це факт.