Прохання неадекватним не писати, подібні тому :’ ой що ви за ці впо, надо самім заробляти’ стороною отсюди проходьте
Алена -7b41• 15 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Так а по сто раз не перепитуйте, і все
А вам какая разница,хочет человек и спрашивает
Ответ дляTeonaa
Так а по сто раз не перепитуйте, і все
Удалено администрацией...
Parfum_Kiev• 15 августа 2023
Ответ дляMichail1337
Удалено администрацией...
Полностью поддерживаю!!!!
Parfum_Kiev• 15 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Ви можете підтримувать що хочете, але чогось ніхто не знає відповіді з «нормальних», або просто не пише🤷♀️
Мне ваше мнение не интересно!!! Добра вам и процветания!
Вікторія -b4f1• 15 августа 2023
Ответ дляАлександр-99cc
Вот вам ответ. Последнее перечисление было 29 июля
Это за прошлый месяц - не вводите в заблуждение
Roksana-fb17• 16 августа 2023
У Мінсоцполітики зазначають, що найголовнішою причиною затримок є технічні проблеми. Тобто усі українці, які мають право на отримання виплат, їх 100% отримають. Просто через технічні проблеми можуть відбуватися певні затримки.
Ответ дляRoksana-fb17
😂Господи ...и кто ещё в это верит 🙄😂